MatoPalkes MatoPalkes komentáře u knih

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Lepšie ako prvý diel, viacej detektívky. Dobrý vývoj vzťahov, postavy sa posúvajú. Teším sa na ďalšie diely.

17.03.2021 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Veľmi sympatický pár hrdinov, zaujímavé charaktery. Ľahké čítanie som fakt zvedavý ako sa to vyvinie v ďalších dieloch. Malomesto ma po mestách ako Londýn alebo Los Angeles bavilo.

17.03.2021 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Skutočne skvelá séria, výborne napísané myšlienkové pochody psychopata Luciena. Škoda že tak rýchlo čítam, už len jeden diel a čakať.

13.03.2021 5 z 5

Hrdina věků Hrdina věků Brandon Sanderson

Krásne a dojemné zakončenie, skvelý komentár od denniys, ktorá to vystihla do bodky vrátane úžasných úryvkov z knihy.

09.03.2021 5 z 5

Pramen Povýšení Pramen Povýšení Brandon Sanderson

Svet Mistbornu je úžasný, plný počet to nie je preto, lebo kniha je fakt dlhá a prvý a tretí diel sa mi páčili o kúsok viac. Inak môžem len odporučiť.

09.03.2021 4 z 5

Finální říše Finální říše Brandon Sanderson

Po vcelku priemernej trilógii pomstitelia som to s autorom nevzdal a určite som urobil dobre. Toto je rozhodne lepšie. Zaujímavý nápad, kniha určite mohla byť kratšia ale za dva dni som s ňou bol hotový a som zvedavý na ďalší diel.

01.03.2021 5 z 5

Kalamita Kalamita Brandon Sanderson

Už keď som precital prvé dva diely tak to dočítam. Trilógia síce nebola zlá, ale obávam sa že po určitom čase si nespomeniem o čom to vlastne bolo.

01.03.2021 3 z 5

Ohniboj Ohniboj Brandon Sanderson

O niečo lepšie než prvý diel. Nič svetoborné, ale bol som zvedavý ako to bude pokračovať.

01.03.2021 4 z 5

Ocelové srdce Ocelové srdce Brandon Sanderson

Bavilo, čítalo sa zľahka, nie je to autorova najlepšia séria, ale na lenivé nedeľné popoludnie zabavilo dostatočne.

01.03.2021 4 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Keďže som Angelu začal čítať až tento rok, tak mám v pamäti všetky predchádzajúce knihy, takže som si tuto ohľadom pátrania v minulosti Kim docela užil. Super jazda od mojej novej obľúbenej spisovateľky. Teraz žiaľ musím čakať niekoľko mesiacov na ďalší diel.

28.02.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Dočítané a teraz nastáva to nepríjemné čakanie na ďalší diel. Zaber Roberte, zaber.

28.02.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Po Zlobe sa vraciame do starých koľají a opäť si môžem užiť aj detektíva Garciu. Príbeh klasicky veľmi násilný, niektoré pasáže fakt drsné. Ale Carter drží svoju skutočne vysokú kvalitu. Koniec potešil.

22.02.2021 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Skutočne zaujímavý námet, mám rád keď vrahovia hrajú tie svoje hry. Rovnako som si obľúbil postavu pana J. Už ôsme pokračovanie a stále nenudí.

22.02.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Toto bola bomba, iné než predchádzajúce diely, ale úplne skvelé. Výlety do minulosti dali príbehu nový rozmer, postava vraha vykreslená parádne. Encyklopédia psychopata. Teším sa na ďalší diel.

20.02.2021 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Wow, tak záver bol skutočne infarktový. Inak veľmi dobrá kritika spoločnosti, trochu mi to pripomenulo seriál Black Mirror. Rozhodne sa teším na ďalší diel.

14.02.2021 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Solídna zabíjačka. Vraha som opäť neodhalil, nevadí, číta sa to výborné. Teším sa na ďalší diel, Robert a Carlos sú výborná dvojka a ostatné postavy mi tiež prirástli k srdcu.

14.02.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Psychopati, temná atmosféra a originálne vraždy, v tomto je autor fakt dobrý. Prečítané jedným dychom, rovnako ako predchádzajúce diely. Dúfam že autor zrýchli písanie lebo takto ho dobehnem za týždeň.

Popravčí Popravčí Chris Carter

Po vynikajúcom prvom diely snáď ešte lepší ten ďalší. Atmosféra strachu vykreslená perfektne. Nemôžem sa dočkať ďalších pokračovaní.

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak objavenie tohto autora je ako dar z nebies. Parádna atmosféra, silno pripomínajúca film Sedem. Sem s ďalšími dielmi.

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Výborný začiatok novej série. Chcem viac Kate a Tristana. Príbeh super. Veľmi napínavé.

11.02.2021 5 z 5