mary2019 mary2019 komentáře u knih

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Mám všechny knihy. I tato byla čitelná. Do poslední chvíle nebylo jasné, kdo rodiče zabil. Motiv měli všichni. Nejprve jsem se do ní nemohla začíst, ale pak jsem ji přečetla za tři dny.

04.10.2022 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Ze začátku jsem měla pocit, že čtu KOŘIST alá ŠELMA od Mayneho. Možná se nechala Darcy inspirovat. Byla jsem trochu zklamaná. Pak se ale děj rozjel a nakonec musím uznat, že Darcy opět nezklamala.

18.07.2022 5 z 5

Otáznik je polovica srdca Otáznik je polovica srdca Sofia Lundberg

První jsem četla ČERVENÝ ADRESÁŘ. Kniha mě velmi nadchla a její konec mě rozplakal. A proto jsem si pořídila Otazník.
Pocity mám smíšené. Čekala jsem asi trochu víc. Ale... Konec mě opět rozplakal.

01.07.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Super. Kniha mě nezklamala.

07.05.2022 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Knihu jsem po pár stránkách odložila a ani nemám v úmyslu ji dočítat. Absolutně nezáživné. Nic, na co bych se těšila. Navíc délka kapitol mě úplně vytáčela. Takže za mě palec dolů.

12.03.2022 1 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Krásné! Hezky se četla a i slza ukápla. Chytla mě skutečně za srdce. Doporučuji!!!

02.02.2022 5 z 5

Humorné příhody očima odvážného otce Humorné příhody očima odvážného otce M. M. Cabicar (p)

Za mě skvělá oddechovka. Rozhodně doporučuji všem, co mají smysl pro humor. Ty ostatní asi neosloví.

02.05.2021

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Kéž by to všechno nebyla pravda. To snad ani nemůže být pravda... Hrozné, hrozné, hrozné.

09.03.2021 5 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Zhruba ve čtvrtině jsem si myslela, že ji ani nedočtu. Pak jsem se těšila pořád víc a víc na další kapitoly. Ten konec jsem čekala trochu jiný... Mínus hvězda za ten otevřený konec.

12.02.2021 4 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Super. Je to přesně to, co chcete číst, když nemáte svůj den. Opravdu pobavila. Nejvíc asi ta , , myšlenka ,, o vánočními cukroví. ????. Doporučuji.

03.02.2021 5 z 5

Žádost o přátelství Žádost o přátelství Laura Marshall

Na knihu jsem se moc těšila. Přečetla jsem ji za dva dny. Jednoduše napsaná. Příběh byl zajímavý, ale je to ten typ knihy, kterou si dvakrát nepřečtete.

09.01.2021 3 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Nezaujala.

09.01.2021 2 z 5

Zapomenutí mrtví Zapomenutí mrtví Tove Alsterdal

Knihu jsem nedočetla. Ztrácela jsem se v ději. I když jsem byla zvědavá, jak to vlastně dopadne, nebavilo mě ji číst.

09.01.2021 2 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Od této knihy jsem asi čekala něco jiného. Tatér z Osvětimi se mi líbil mnohem víc. Knihu jsem ani nedečetla.

08.01.2021 2 z 5

Chlapec v parku Chlapec v parku Ashley J. Grayson

Moc krásná. Příběh naprosto super. Doporučuji.

04.01.2021

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Čekala jsem něco trochu jiného. Chybí mi dočíst 200 stran a nějak se tím nemohu prokousat. Bílá igelitka je opravdu vtipná záležitost... Nevím, co si o tomto příběhu mám myslet. Dobře se čte, to ano. Ale nikdy jsem žádnou knížku nečetla tak dlouho. ????????

04.01.2021

Šelma Šelma Andrew Mayne

TOP kniha. Přečteno jedním dechem. Doporučuji.

04.01.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Na knihu jsem se opravdu těšila, protože předchozí tři byly naprosto skvělý. Nevím, co přimělo autorku k tomuto ději, ale jsem zklamaná. Příběh nebyl špatný, ale kdybych to nevěděla, od koho kniha je, vůbec bych neřekla, že to psala B. A. Paris.

04.01.2021 2 z 5