Martinaa24 Martinaa24 komentáře u knih

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Barbora Hrůzová

Zajímavý příběh, hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická a konec byl trochu předvídatelný, ale prima oddychovka na odpoledne :)

10.03.2021 4 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

První polovina knihy byla čtivá a příběh se mi opravdu líbil, ale druhá polovina mě teda vůbec nebavila a nutila jsem se ji dočíst dokonce.

25.01.2021 3 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Je to taková klasická ''romanťárna''. První půlka knihy nebyla tak záživná jako ta druhá, ale bylo to příjemný odpočinkový čtení :)

15.08.2020 2 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Nevím co si o této knize mám myslet.. Ze začátku mě kniha bavila, potom už se mi četla hůř a hůř. Příliš zdlouhavá dějová linka a ten konec byl až moc přehnaný.Podle mě by se celá kniha mohla zkrátit o polovinu a výsledek by byl mnohem lepší.

25.02.2020 3 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Anna Ekberg

Fakt zajímavý příběh, vůbec bych nečekala takový konec. Kniha byla velmi napínavá a čtivá, určitě doporučuji přečíst

12.02.2020 3 z 5

Malináda Malináda Monika Petráková

Tak tato kniha mě vůbec nebavila. Přečetla jsem maximálně 10 stránek a děj absolutně o ničem. Ztráta času

08.01.2020 1 z 5

Návraty domů Návraty domů Debbie Macomber

Skvělá odpočinková knížka, velice čtivá a hlavní postava Cassie je velmi sympatická. Moc se mi líbila

08.01.2020 4 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Knížka se mi opravdu moc líbila, i když postava Elizabeth byla ke konci tak trochu přitažená za vlasy, ale nijak moc mi to nevadilo.

30.07.2019 5 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Příběh se mi moc líbil. Bylo to čtivé a zajímavé

15.05.2019 3 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Klidná a čtivá oddychovka na odpoledne :) Knihy od této spisovatelky doporučuji.

27.12.2018 4 z 5

Koho miluješ Koho miluješ Jennifer Weiner

Příjemný a oddychový příběh. Některé pasáže byly moc zdlouhavé, ale celkem se mi tato kniha líbila

11.04.2018 3 z 5

Dívka s devíti parukami Dívka s devíti parukami Sophie Van der Stap

Kniha byla napsaná formou deníku, což mi nevadilo, ale všechno se tak nějak dokola pořád opakovalo. Do čtení jsem se musela nutit a nijak mě to neoslovilo.

11.01.2018 1 z 5

Láska po mexicku Láska po mexicku Ivana Ondriová

Velmi emotivní příběh. Kniha se četla jedním dechem.

11.01.2018 4 z 5

S láskou tvá S láskou tvá Patricia Scanlan

Z této knížky jsem úplně nadšená. Moc se mi líbilo prolínání minulosti s přítomností a jednotlivé osudy všech tří žen. Příběh je velmi čtivý a uvěřitelný.

12.07.2022 5 z 5

V pasti Araba V pasti Araba Mirka Manáková

Pokračovaní knihy se mi moc líbilo, občas tam bylo velké napětí.

12.07.2022 4 z 5

Slzy pro Araba Slzy pro Araba Mirka Manáková

I když takové knihy vůbec nečtu, tak tento příběh mě velmi zaujal. Knížka se četla jedním dechem, ale občas místy to bylo přitažené za vlasy

12.07.2022 4 z 5

Tohle může všechno změnit Tohle může všechno změnit Jill Mansell

Chtěla jsem si přečíst něco nenáročného a u téhle knihy se povedlo.. Milá kniha, která pohladí na duši

05.11.2021 3 z 5

Vůně nebe Vůně nebe Ivana Ondriová

Čekala jsem více napětí, ale jinak příběh byl čtivý a ze života

19.07.2021 3 z 5

Láska bez pravidel Láska bez pravidel M. J. Summers (p)

Tento díl byl asi nejhorší ze všech. První dějová linka byla celkem dobrá, ale pak už to šlo z kopce. Příliš zdlouhavý děj a měla jsem co dělat, abych to dočetla do konce

15.08.2020 2 z 5

Šance na lásku Šance na lásku M. J. Summers (p)

Tento příběh byl mnohem zajímavější než první díl a měl lepší dějovou linku.

15.08.2020 3 z 5