Martinaa24 Martinaa24 komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Už jsem četla několikátou knihu od Colleen Hoover, ale tento příběh byl tak emotivní a silný, že jsem se ke konci rozbrečela. Je to příběh plný lásky a porozumění a osud se s hlavními hrdiny opravdu nemazlil. Opět kniha od této spisovatelky nezklamala a rozhodně doporučuji.

27.02.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Opravdu nádherný a silný příběh. Knížka se četla sama a hlavní hrdinka Carrie mě od samého začátku přirostla k srdci. Všem doporučuji!

09.08.2021 5 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Kniha se mi celkem líbila, dobře se četla, žádné zbytečné prodlevy a velmi zajímavý příběh ze života.

10.03.2021 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Tuhle spisovatelku mám hodně ráda a všechny její knížky se mi zatím líbily, ale tato je asi nejslabší. Je to spíše "dívčí" román, ale jinak knížka se četla dobře a za chvíli jsem ji měla přečtenou.

07.04.2021 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Opravdu originální a velmi promyšlený příběh, který se četl jedním dechem. Druhá část knihy mě opravdu překvapila a ten konec jsem vůbec takový nečekala. Doporučuji přečíst!

19.02.2021 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Opravdu nádherná knížka, která mě naprosto pohltila. Příběh byl krásně napsaný a konec byl velmi dojemný ale šťastný..

09.05.2018 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Tuhle knížku jsem přečetla za odpoledne. Příběh byl vtipný, milostný, i když trochu nereálný, ale na odpočinkové odpoledne je to ideální knížka

19.09.2022 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka se mi moc líbila. Jednotlivé příběhy byly ze života, žádné zdlouhavé děje, občas jsem se i pousmála a dobře se četla. Jen jsem občas musela zorientovat kdo je kdo a kdo ke komu patří, ale jinak za mě super zpracování.

03.04.2021 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Moc moc pěkná knížka, nádherné ilustrace i děj, škoda jen že kniha má tak málo stránek. Četla se úplně sama. Člověk by se měl zamyslet, jak se někteří lidé k pejskům chovají a že to nejsou věci, které můžeme jen tak odložit. Trošičku mi připomínala Psí poslání

08.01.2020 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Když jsem tu četla ty recenze, říkala jsem si, že knížka nebude nic moc, ale nakonec se mi moc líbila a dokonce jsem se i pousmála v různých situacích hlavní postavy Elišky. Kniha se četla dobře a je to příběh z běžného života.

24.02.2021 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha super, dobře se četla. Líbilo se mi střídání minulosti a přítomnosti

12.02.2020 4 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Velmi pěkný příběh, který se četl jedním dechem. Dlouho jsem tak emotivní knížku nečetla

27.12.2018 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Stejně jako Psí poslání, tak i Psí cesta se mi moc líbila. Každý příběh má své kouzlo, takže jsem opravdu nadšená z obou knížek a určitě si je přečtu znova. Hlavní hrdinka Psí cesty Clarity si procházela těžkými obdobími, ale vše statečně zvládla po boku svých věrných ochránců. Uričitě doporučuji

05.03.2018 5 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Tahle knížka mě naprosto dostala a tenhle příběh budu mít v hlavě ještě hodně dlouho. Od Sparkse už jsem četla pár knih, ale žádná mě nechytla za srdce, tak jako Spřízněná duše. Určitě jsem tuhle knížku nečetla naposledy

08.10.2022 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Knížka se mi moc líbila. Bylo to milé oddechové čtení a napětí tam také nechybělo.

05.11.2021 4 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Tato kniha se mi moc nelíbila. Zbytečně zdlouhavý příběh. Strašně dlouho mi trvalo knížku přečíst, protože knížka mě nebavila a příběh byl o ničem

26.09.2021 1 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Knížka se mi líbila, byla čtivá a napínavá, ale konec byl celkem zamotaný a měl rychlý spád.

15.08.2020 3 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Byl to trochu ''fantasy děj''. Hlavní postava to neměla v hlavě v pořádku a některé části byly až moc smyšlené

12.10.2019 2 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Oba dva příběhy se mi moc líbily a kniha se četla úplně sama. Děj byl bez jakýchkoliv zbytečných prodlev a donutí se zamyslet ''coby,kdyby''. Hlavní postava se mi zalíbila od samého začátku. Byla statečná v každé situaci a dokázala se poprat se svými osudy. Je to milá odpočinková kniha, kterou doporučuji.

30.05.2019 5 z 5

Dovolenkáři Dovolenkáři Emma Straub

Tahle kniha mě vůbec nebavila, nemohla jsem ji dočíst do konce... děj mě vůbec nezaujal

27.12.2018 odpad!