Marketplace Marketplace komentáře u knih

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Knížku budu hodnotit jako celek - 2*. Samotné bajky jsou docela pěkné, ale komentáře Albuse Brumbála jsou divné a mnohy delší než samotná bajka. Prostě nezáživné.

17.07.2020 2 z 5

Na chalupě s moderním fotrem Na chalupě s moderním fotrem Dominik Landsman

Páska na obalu hlásá - Tato kniha nezískala žádnou literární cenu. Celá kniha je psána pohledem malého Čeňka a nemyslím si, že je to k dobru knihy. Osobně jsem se vždy u těchto knížek dost nasmál a většinou dal 5*, tentokrát jsem se zasmál asi 3x, jinak mi knížka přišla spíše nudná a některé věci se stále opakují. Drcení opuky ve svěráku zdar.

26.05.2020 3 z 5

Útěk do divočiny Útěk do divočiny Jon Krakauer

Knihu jsem si samozřejmě přečetl až po filmu, který jsem viděl kdysi dávno. Obojí je velmi dobré, kniha je však o něco lepší, jelikož je v ní spousta věcí, které se do filmu nevešly.

05.01.2020 5 z 5

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

První díl trilogie se mi zdál lepší, ale i tak dobré čtení. Akce střídá akci a vše spěje k tomu, že se brzy pustím do třetího dílu. Za mě 4*

07.04.2019 4 z 5

Dovolená s moderním fotrem Dovolená s moderním fotrem Dominik Landsman

Knihu jsem přečetl za 4 dny. Loni jsme byli na dovolené v Bulharsku, tak jsem mohl srovnávat. Autorův humor se mi docela líbí. Dobré bylo, že se kniha neodehrává kolem Čeňka, ale spíše kolem Jindřicha a je psaná z pohedu Nataši.

27.01.2019 5 z 5

Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 1 Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 1 Fuse

Originální, místy vtipné. Docela pěkné.

02.03.2024 3 z 5

Krysáci Krysáci Jiří Žáček

Tak nevím proč mě tento večerníček nikdy nebavil, ale knížka je super. Přečteno 3leté dceři.

25.02.2024 5 z 5

Yarminův syndrom Yarminův syndrom Petr Heteša

Po přečtení jedné Hetešovy povídky sahám po této knize a už mám v plánu další. Bylo to zábavné, čtivé i trochu napínavé. Takové pohodové čtení.

25.02.2024 5 z 5

Sudetenland Sudetenland Leoš Kyša

Bylo to čtivé, i trochu napínavé a nebyl to Kotleta. Tedy méně akce, sexu a magie... nicméně pěkný počin z detektivního ranku. Uvítal bych neprozrazení konce knihy zhruba ve 2/3 - byl to takový menší spoiler. Za to hvězda dolu. Jinak fajn.

24.01.2024 4 z 5

Mám v posteli mrože Mám v posteli mrože Ciara Flood

Je to pěkné, krátké, roztomilé, ale králíci jsou prostě lepší.

27.12.2023 4 z 5

Povídej pohádku Povídej pohádku Adolf Dudek

Super. Spousta klasických pohádek na jednom místě. Čteme stále dokola před spaním. Pohádky dlouhé tak akorát. + pěkné obrázky.

25.12.2023 5 z 5

Pohádky a obrázky Pohádky a obrázky Vladimír Sutějev

Babička nám půjčila knížku na čtení pro 3letou dcerku,která si ji ihned oblíbila. Pěkné obrázky i příběhy.

25.12.2023 5 z 5

Pravidla skutečných ninjů Pravidla skutečných ninjů Petra Štarková

Přečteno asi jen díky čtenářské výzvě 2023 (tajemství), jinak bych po této knize nesáhl.

10.09.2023 3 z 5

Dominika na cestě Japonskem Dominika na cestě Japonskem Dominika Gawliczková

(SPOILER) Zajímavý pohled do Japonska z pohledu cestovatelky na motorce. Knížka se čte docela dobře. Je zde spousta krásných fotografií. Konec knihy je ale viditelně velmi rychle dopsaný a zhruba polovina cesty je na cca15 stránkách, což je docela škoda a ubírá to na kvalitě knížky.

29.07.2023 4 z 5

Rybář Jarmil Koloušek Rybář Jarmil Koloušek Dominik Landsman

Kniha má zatím docela dobré hodnocení (84%) a tak jsem dal Dominikovi ještě jednu šanci. Teda, čekal jsem víc zábavy, ale abych nekřivdil, přečíst se to dalo. Leč z tématu se dalo určitě vytěžit mnohem více zábavy, ale celé to bylo spíš nesmyslně přehnané. Holt rybáři.

21.07.2023 3 z 5

Ti otravní králíci Ti otravní králíci Ciara Flood

Super, super a ještě jednou super. Knížka se moc líbí všem a hlavně dvouleté dceři. Knihu jsme si půjčili v knihovně, ale uvažuji o jejím zakoupení. Příběh sice známe všichni nazpaměť, ale je prostě boží. K tomu nádherné obrázky. Vřele doporučuji.

05.07.2023 5 z 5

Mise na planetě Mise na planetě Michael Mammay

Příloha časopisu pevnost, která velmi mile překvapila. Z počátku detektivka se postupně stává akčňárnou. Tak nějak jsem vše odhadoval jinak. Konec byl zajímavý.

05.07.2023 5 z 5

Jak se máš, Eliško? Jak se máš, Eliško? Lucie Sunková

Jednohubka na dobrou noc. Dcerce se líbila.

13.05.2023 4 z 5

Pohádky ovčí babičky. O vlčích Vánocích Pohádky ovčí babičky. O vlčích Vánocích Dagmar Spanlangová

Pěkné knižní zpracování televizní pohádky.

13.05.2023 4 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Po viru omega a kanibalech další přečtená kniha od tohoto autora. Bestie - a to doslova. Napínavé, děsivé a ne tak nechutné jako kanibalové.

18.02.2023 5 z 5