MarkétaI. MarkétaI. komentáře u knih

Jak se zasnoubit s hrabětem Jak se zasnoubit s hrabětem Sally MacKenzie

Jak už je zde psáno, tak kniha nenedchne ani neurazí. Je to oddechovka na jedno odpoledne. Od autorky jsem ještě nic jiného nečetla, ale dám tomu určitě šanci..

31.12.2021 4 z 5

Elizino tajemství Elizino tajemství Dominik W. Rettinger

Elizino tajemství. Příběh, který mě vtáhl do děje od první stránky.
Kniha se čte velmi dobře a rozhodně doporučuji.

31.12.2021 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Na knihu jsem se těšila. Vypadalo to na napínavé čtení. Nakonec jsem byla trochu zklamaná. Žádné napětí, žádné drama. Žádné uvažování a přemýšlení, kdo je vlastně vrah.
Konec byl určitě překvapivý. To mě opravdu nenapadlo.
K plusu knihy ještě přidám kratší kapitoly a to, že příběh můžeme číst z více pohledů.

31.12.2021 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Trhlinu jsem poslouchala jako Audiokniha a mám smíšené pocity. Občas jsem se do děje úplně ponořila a občas mě to moc nebavilo.
Dám knížce ještě šanci a tentokrát si ji přečtu. Zatím dám 3.5 hvězdičky.

05.12.2020 4 z 5

Starý jako čas sám Starý jako čas sám Liz Braswell

Na začátku knihy jsem byla trochu zmatená, než jsem pochopila, že se prolíná minulost a přítomnost.
Příběh Kráska a zvíře mám ráda a tak jsem se na knihu hodně těšila.
Kniha mě bavila. Četla se dobře, ale jsem trochu zklamaná z konce. Ten krásný, romantický konec mi tam prostě chyběl.

25.10.2020 4 z 5

Letní děti Letní děti Dot Hutchison

Po přečtení Májových růží jsem byla celkem zklamaná a tak jsem od třetího dílu neměla moc velké očekávání..
Příběh Letních dětí se mi nakonec líbil nejvíc.
Kniha je čtivá a nenáročná. Člověk začne číst a najednou je i konec.

23.08.2020 4 z 5

Vláčen, věšen a rozčtvrcen Vláčen, věšen a rozčtvrcen Jonathan J. Moore

Určitě musím pochválit provedení knihy. To se mi opravdu hodně líbilo.
Popravy mečem nebo zastřelením, elektrické křeslo nebo třeba oběšení..
Je to velice zajímavá, občas nechutná, ale čtivá kniha, která nebude pro slabší povahy.
Je až hrůzostrašné, co vše byl/je schopen udělat člověk. Takové stažení z kůže nebo pohřbení za živa..
Knihu doporučuji všem, které zajímá toto téma.

08.08.2020 5 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Hudson je šéf, který se samozřejmě chová jak debil. Mari je jeho sekretářka, která podala výpověď. On však dojde s nabídkou, která se neodmítá..
Kniha se čte dobře, rychle a je to taková oddechovka na jedno odpoledne. Ovšem mně to nějak nesedlo. Něco mi tam chybělo.. bylo to takové rychle, bez emocí.

02.08.2020 3 z 5

První První Kiera Cass

Asi jsem od třetího dílu čekala trochu jiný průběh. Rozhodně víc akce/bojů, ale i tak jsem velmi spokojená a dávám plný počet hvězdiček :-)

11.07.2020 5 z 5

Pletichy krásného vévody Pletichy krásného vévody Laura Lee Guhrke

Ona je dědička. On zadlužený vévoda. Konec je jasný od začátku, žádné velké drama se nekoná. Je to oddechová kniha, která se mi ale líbila.

11.07.2020 5 z 5

Zločiny z vášně Zločiny z vášně Susan Blackhall

Jsem velmi ráda, že se mi kniha dostala do rukou. Zločiny z vášně je zajímavé čtení. Nechybí fotografie.

Jak se rodí sériový vrah Jak se rodí sériový vrah Hannes Råstam

První věc co jsem udělala, když jsem knihu přečetla byla, že jsem se šla na internet přesvědčit, jestli se to opravdu stalo. Jednoduše neuvěřitelně. V knize jsem se občas ztrácela, ale určitě je to zajímavé čtení.

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Kráska a zvíře je příběh, který mám moc ráda a tak jsem se na toto zpracování těšila.
Chvílemi jsem se docela nudila a konec se mi zdál hodně uspěchaný. Ale i přesto jsem si jistá, že si knihu někdy ještě přečtu.

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Příběh se mi líbil, ale kniha byla celkem nudná. Když už se konečně začalo něco dít, tak byl konec. A je to škoda.

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Po přečtení třetího dílu se mi do Manželské zkoušky moc nechtělo, ale byla jsem opravdu mile překvapena. Čtvrtý díl byl nejlepší. I když se opět jednalo o svatbu, kterou chtěla maminka, tak nějak mi tam pasovala.

20.06.2020 5 z 5

Procitnutí půlnoci Procitnutí půlnoci Lara Adrian (p)

Knihu jsem právě dočetla a mám smíšené pocity. Ze začátku se mi kniha dobře četla, ale jak Elisa a Tegan odjeli do Berlína, nějak mě to přestalo bavit.

20.06.2020 2 z 5

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Jsem romantická duše, takže se ke knížce velice ráda vracím :-) Je to nenáročné a oddechové čtení :-)

Hřích první noci Hřích první noci Jana Pronská

Příběh se mi zdál zajímavý, tak jsem si knihu koupila, bohužel přišlo zklamání. Knihu jsem dočetla do konce s velkou námahou.

20.06.2020 2 z 5