marketa536 marketa536 komentáře u knih

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Kniha mě zaujala od začátku do konce. Nebylo lehké se od ní odtrhnout. Myslím si, že má nízké hodnoceni neprávem :)

15.05.2019 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Takový konec jsem vůbec nečekala, knížka se mi hrozně moc líbila, určitě si ji někdy přečtu znovu

09.01.2017 5 z 5

Kniha je spíše o vyhazování a třídění, uspořádání si věcí než o úklidu jako takovém. Čekala jsem více.

20.07.2019 2 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Asi do poloviny mě knížka moc nebavila, nezaujala, ale jak se to začalo po polovině lámat, tak mě to hrozně chytlo a bavilo :)

08.11.2018 4 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Kniha měla zajímavý děj, který se dobře pamatuje. Jedna z lepší maturitní četby.

28.11.2016 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Kniha mě zaujala od samého začátku až do úplného konce. Do poslední chvíle nebylo jasné, kdo za tím vším vlastně stojí.

28.03.2018 5 z 5

Čekala jsem více, tohle byla spíše taková encyklopedie :/
Hvězdičky dávám kvůli hezkému zpracování (obrázky).

13.06.2019 2 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Od začátku do konce mi přijde, že tam bylo až zbytečně moc postav. Téměř každá kapitola měla novou postavu a bylo tak těžší se v těch postavách pak orientovat.

18.07.2020 4 z 5

Introvertka v hlučném světě Introvertka v hlučném světě Deborah Tung

Čekala jsem od knihy víc, jelikož jsem si myslela, že její obsah bude zpracován do 1 souvislého příběhu. V některých situacích jsem se našla.

17.06.2020 3 z 5

Matka, dcera, nebo já Matka, dcera, nebo já Alana Kirk

Určitě je to zajímavé téma, ale kniha jako celek mě nezaujala. Přišlo mi, že autorka opakuje pořád tu samou myšlenku dokola :/

12.07.2018 2 z 5

Hledám tátu, zn. spěchá Hledám tátu, zn. spěchá Kristýna Křupková

Pro mě - dospělého člověka super oddechovka, která mě pohltila od začátku do konce :)

12.06.2021 4 z 5

Flandil ve školce Flandil ve školce Barbora Hamblin

Řešení různé problematiky v knížce se mi líbilo, avšak musím souhlasit, že mi přišlo nevhodné, že se v knížce málokdy hovoří o tatínkovi. Vše obstarávala maminka a celkově vše Flandil řešil jen a pouze s maminkou, nikdy nic neřešili jako celá rodina. Z tohoto důvodu dávám 4 *.

07.05.2021 4 z 5

Buddhovy pohádky na dobrou noc Buddhovy pohádky na dobrou noc Nagaraja Dharmachari

Buddhovy pohádky se nám moc líbily. Jsou skvělé k zamyšlení i pro dospělého. Jediná věc, kterou bych vytkla, že každá z pohádek začíná stejným úvodem, což bylo dle mého ubíjející. Ale jinak doporučuji :)

08.04.2021 5 z 5

Vaříme pod širákem Vaříme pod širákem Emma Frisch

Čekala jsem od knížky více. Spíše nějaké klasické české recepty, které si opravdu uvaříte pod širákem. Pro mě zklamání.

01.03.2021 2 z 5

Šťastný princ a jiné pohádky (7 pohádek) Šťastný princ a jiné pohádky (7 pohádek) Oscar Wilde

Zaujaly mě 4 pohádky a zbytek mi už nepřišel tak skvělý :)

25.01.2017 3 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za 2 dny a musím říct, že mě opravdu zaujala a líbila se mi. Kladně hodnotím "ponaučení" v každé pohádce, i když někdy to bylo až nevhodné. Komentáře pro rodiče mi přišly vtipné jen občas, ale příběhy (pohádky) se mi líbily.

18.01.2017 4 z 5

...a muž ti vládnout bude ...a muž ti vládnout bude Milena Tomešová

Knihu jsem měla přečtenou za pár dní, protože byla velice poutavá a nemohla jsem se od ní vždycky odtrhnout. Je smutná, ale bohužel tohle mnoho rodin zažívá a není lehké se z tohoto nekonečného kruhu dostat ven.

30.08.2016 5 z 5