marketa3815 marketa3815 komentáře u knih

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Tohle se bohužel nedá, neprokousala jsem se ani do pětiny knížky, větší nudu jsem už dlouho nečetla.

03.05.2024 odpad!

Jirka v ráži Jirka v ráži Richmal Crompton

Četla naše devítiletá dcera a dost se u toho nasmála.

25.04.2024 5 z 5

Zajatci Minecraftu Zajatci Minecraftu Petr Heteša

Naší devítileté dceři se líbila knížka moc. Chtěla by další díly. A prý má strašnou chuť si zahrát Minecraft a taky nějakou virtuální realitu.

23.04.2024 5 z 5

Město v oblacích Město v oblacích Tony Abbott

Všechny 4 díly naše devítiletá dcera přečetla během 2 dnů, takže to asi není úplně špatné, ale nevypadá ani nijak nadšeně, takže zřejmě čistý průměr.

22.04.2024 4 z 5

Skryté schodiště a kouzelný koberec Skryté schodiště a kouzelný koberec Tony Abbott

Devítileté dceři se knížka celkem líbila, ale už je pro ni asi moc jednoduchá, víc si ji možná užijou menší čtenáři. Hodnotí mezi 3 a 4*.

22.04.2024 4 z 5

Pohoršovna Pohoršovna Daniela Fischerová

Naši devítiletou dceru knížka moc nebavila a dává jen 3 hvězdičky. Myslím, že 90% vtipů vůbec nerozuměla. My s manželem jsme se naopak bavili velmi a dáváme plný počet. Pro devítileté děti to prostě není.

21.04.2024 3 z 5

Alma a Svět obrazu Alma a Svět obrazu Lucie Paulová

Devítileté dceři se celkem líbilo, i když míň než Elvíra, strašidlo z kontejneru. Líbil se jí dobrodružný příběh, historické pozadí ji nezajímalo a neocenila ho.

21.04.2024 4 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

I když je knížka dobrá a ráda bych ji přečetla celou, bohužel musím skončit se čtením už ve čtvrtině. Věděla jsem, o jaké téma půjde, ale netušila jsem, že kvůli tomu nebudu moci spát.

16.04.2024

Zlodějíček z pátých hradeb Zlodějíček z pátých hradeb Ilka Pacovská

Naše devítiletá dcera doposlouchala jen do poloviny, pak se to prý zvrtlo v nesnesitelnou nudu a strašnou blbost, takže druhou půlku už poslouchat nechce a přeskočila rovnou k dalšímu dílu.

14.04.2024 2 z 5

Sesterstvo ve Snové říši Sesterstvo ve Snové říši Lucie Hlavinková

Devítiletou dceru tenhle díl bavil víc než první a třetí, zatím nejvíc ze všech. Poprvé mě nutí, abych si přečetla taky. Tak asi pro devítileté holky dobré.

10.04.2024 5 z 5

Kočkopes Kvído Kočkopes Kvído Miloš Kratochvíl

Četla naše devítiletá dcera, knížka se jí líbila, jednu hvězdičku strhává, protože je to prý pro menší děti.

04.04.2024 4 z 5

Ostrov přeludů Ostrov přeludů Emily Rodda (p)

Četla naše devítiletá dcera, první série prý byla lepší, autorce podle ní dochází nápady, ale i tak to stačí na 4*.

31.03.2024 4 z 5

Jeskyně strachu Jeskyně strachu Emily Rodda (p)

31.03.2024 4 z 5

Otrocká krása Otrocká krása Ilka Pacovská

Poslouchala naše devítiletá dcera, pro tenhle věk je série prostě úžasná, moc ji baví a chce poslouchat pořád dál. Půjčila si i knížku, taky se jí líbí, ale z ilustrací není nadšená. Vzhledem k tomu, že jde o knížky pro děti, zasloužily by si lepší formát s velkými barevnými ilustracemi. Tímhle dílem skončila. Zkoušela ještě další dva -Zlodějíček z pátých hradeb a Dračí cejch, ale oba zhruba v polovině odložila s tím, že je to nuda.

28.03.2024 5 z 5

Průvodce ztracených Průvodce ztracených Ilka Pacovská

Devítileté dceři se opět líbilo hodně a hned se pouští do poslechu dalšího dílu.

24.03.2024 5 z 5

Vrať drakovi, co je jeho Vrať drakovi, co je jeho Ilka Pacovská

Poslouchala devítiletá dcera a díl se jí opět hodně líbil, hned se pouští do dalšího. Tenhle svět draků, sirén, jednorožců, trpaslíků a lidí si opravdu zamilovala.

19.03.2024 5 z 5

Sesterstvo a nejoblíbenější barva na světě Sesterstvo a nejoblíbenější barva na světě Lucie Hlavinková

Četla naše devítiletá dcera a celkem se jí to líbilo, takže asi bude pokračovat i v dalších dílech.

16.03.2024 4 z 5

Únosce draků Únosce draků Ilka Pacovská

Poslouchá naše devítiletá dcera a pořád se jí moc líbí, dokonce si z knihovny půjčila i knížky. Bude v sérii pokračovat.

15.03.2024 5 z 5

Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola Lucie Hlavinková

Četla naše devítiletá dcera. Přečetla během chvilky, celkem to prý ušlo, ale je to podle ní spíš pro menší děti.

10.03.2024 4 z 5

Hotel Winterhouse Hotel Winterhouse Ben Guterson

Četla naše devítiletá dcera, do strany 100 se nudila, protože to byl jen obyčejný příběh obyčejné holky, která si dělá zápisky. Pak se to prý začalo pomalu rozjíždět. Takže nakonec je celkem spokojená, ale další díly už si v knihovně nepůjčí. Rozhodně nešlo o knížku, od které by se nemohla odtrhnout, spíš se do čtení nutila, že prý dá knížce ještě šanci.

10.03.2024 4 z 5