Jeskyně strachu

Jeskyně strachu https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/2289/jeskyne-strachu-2289.jpg 4 220 13

Deltora II série

Dobrodružství v zemi nestvůr a kouzel pokračuje! Deltora byla zachráněna, skončila krutovláda Pána stínů, avšak v Zemi stínů se dosud nachází spousta uvězněných a zotročených Deltoranů, které je potřeba osvobodit. Je jen jediná zbraň, která může přemoci Pána stínů na jeho vlastním území - Pirranská píšťala, jež byla rozdělena na tři části.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Cavern of the Fear , 2002

Luigi1
19.04.2024 4 z 5

Začátek pomalý ale pak se to rozjelo

marketa3815
31.03.2024 4 z 5

Četla naše devítiletá dcera, první série prý byla lepší, autorce podle ní dochází nápady, ale i tak to stačí na 4*.

Abukšákul
26.09.2021 5 z 5

Napínavá série, stejně kvalitní jako ta první. Zhltli jsme všechny tři díly a teď nám už zbývá sehnat poslední sérii =) Všem vřele doporučujeme

Elion
25.05.2020 4 z 5

tato kniha me zaujala kdyz jsem byla menší a velmi mě zajímá její koonec který jsem nikdy nedocetla, dokud jsem na ni nahodou nenarazila v knihovne. proto jsem po ni ted sahla. je to hezká kniha ale určitě pro mladší čtenáře.

Suou
09.02.2018 4 z 5

Ako vždy,táto kniha skrýva toľko nápadov:D
Ten les a ten svet ... dokonalé.
Len je škoda, že sa pokračovanie ťažšie zháňajú. Podľa mňa je to jedna z najlepších fantazy sérii aké som kedy čítal.

any333
25.12.2017 5 z 5

Bohužel jsem v knihovně natrefila až na tuto druhou sérii, takže pro mě některé okolnosti z té minulé byly neznámé a nedokázala jsem se s nimi tolik sžít. stejně tak tomu bylo i u odkazů na to, co hrdinové vykonali už v minulosti, jenže já o tom díky své situaci nemám ani ponětí, což je podle mě škoda. Ale co se dá dělat.
Každopádně jsem si knihu užila, byla na tak málo stránek poměrně dost napínavá a těším se, až zjistím, jak bude série pokračovat a s jakou bestií se setkají příště.

Michal1999
05.03.2017 5 z 5

Dobře, je tu onen rozpor - dá se říci, že se autorka nedokáže od Deltory oprostit a vymyslela si další magický předmět, který se bude dávat dohromady. Když se přes to přeneseme, musí se uznat, že i druhá série je skvěle napsaná a plná fantazie. Dobře, Strach je jen další z řady nestvůr s chapadly, ale svět pod zemí a skřítci, tajný příběh Jasmíny - to z Jeskyně strachu dělá opravdový nadprůměr.

Lalina3
25.02.2017 4 z 5

Začátek byl nudný, už jsem se začala obávat, že autorka už vážně nemá o čem psát, ale pak se to opět rozjelo. :)

ondrej5141
15.01.2017 4 z 5

Začátek byl takový zdlouhavý, nicneříkající až mě docela nudil, ale ke konci se zápletka rozjela. Celkově je to takový slabší díl, ale příběhem navazuje na předešlou sérii a odkrývá další dobrodružství z mé oblíbené fantasy ságy.

Cryptkeeper
06.08.2015 4 z 5

Pro mě trochu slabší díl než ostatní této série,ale i tak dobrý příběh.
Čtenář se rozhodně nudit nebude;)

terca-m
10.03.2013 5 z 5

Po první sérii jsem si říkala,že nechápu o čem chce autorka ještě psát,trošku jsem se bála,že to bude fraška,ale myslím si,že perfektně navázala.Škoda,že ji nikdo nezfilmoval,myslím si,že by to mohl být opravdu zajímavý fantasy seriál.(Mám pocit,že ej podle toho nějaké anime...)No,prostě super! :-) Deltora mě uchvátila,perfektně se čte a vždycky mě tam něco překvapí.

Budly
19.05.2012 3 z 5

Nemôžem zaprieť to, že som sa potešila z toho že Deltora pokračuje, ale zároveň som si pomyslela: Čo tam che ešte preboha písať? A musím povedať, že mi to celé prišlo len akoby sa nedokázala rozlúčiť s dlhoročnými priateľmi, o ktorých písala. Tak si vymyslela ďalšie veci, po ktorých môžu pátrať. Niekto by jej mal prezradiť, že sa treba vedieť rozlúčiť s postavami.

Saruman
30.11.-0001 4 z 5

Začátek trochu těžkopádný, ale později rozjezd pro novou sérii vynikající.

fantasy pro děti

Emily Rodda (p)