Markéta. Markéta. komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nejsilnější kniha, kterou jsem kdy četla. Poprvé se mi stalo, že jsem dočetla knihu a další den jsem na ni pořád myslela a zpracovávala.

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Beneš je za mě rozhodně větší sympoš než Laura. I tak mi oba vyšetřovatelé přirostli k srdci a bylo mi líto, že kniha končí. :D Hezký příběh jak o případu, tak i o soukromí. Určitě doporučuji.

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Naprosto skvělá kniha. Nemám ji co vytknout. Ten hype okolo ní je vážně zasloužený.

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Perfektně zpracovaná kniha. Prostředí i postavy skvěle napsány. Rozhodně doporučuji těm, kteří mají nějaké spojení s přírodou, je tu dost hezky vykreslena.

03.03.2023 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Krásná a zároveň smutná kniha. I přes to, že jsem očekávala slaďárnu, tak mě velice zasáhla i ta smutná stránka knihy. Krásně se i četla.

11.03.2023 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Zatím jsem nenarazila na knížku od Colleen, která by se mi nelíbila. Opět skvěle čtivě napsané a romantika spojená s dobrým nepovrchním tématem.

14.05.2023 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Velmi napínavá a čtivá, často jsem se u ní bála. Přečetla jsem ji jedním dechem. Atmosféra na mě působila opravdu realisticky. Postavy byly sympatické a každá byla jiná. Za mě super.

05.03.2023 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Za mě je to velké zklamání. Do této série jsem se pustila s velkým očekáváním a bohužel každým dalším dílem slábne. Většinu času jsem se nudila a očekávala nějaký zvrat, ale děj pokračoval bez nějakého napětí.

03.03.2023 2 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Skvěle čtivá kniha. Místy to bylo strašidelné, ale neřekla bych úplně, že je to vyložené napínavá kniha. Každopádně splnila mé očekávání.

03.03.2023 4 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Tempo knihy bylo příjemné, u děje mi něco scházelo. Pro mě kniha, která neurazí, nenadchne.

26.02.2024 3 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Dobrá kniha, nenáročné čtení a skvělá oddechovka.

04.11.2023 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

(SPOILER) Poměrně čtivá kniha, líbil se mi konec, nebyl to happy end, a to mě moc příjemně překvapilo.

03.03.2023 3 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Moje první kniha od této autorky. Velmi oddechové čtení, u kterého není potřeba přemýšlet. Spicy scény se mi líbily a celkově kniha splnila moje očekávání. Možná bych uvítala méně stran.

04.03.2024 4 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti Kristýna Trpková

Třetí kniha od Kristýny Trpkové a pro mě poměrně zklamání. Děj mě nijak neuchvátil a postavy mi taktéž nepřirostly k srdci. Působilo to na mě jako nudné čtení, místy mě vážně nebavilo rozsáhlé popisování třeba prostředí atp.

30.12.2023 2 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

Očekávala jsem něco víc. Některé reakce postav byly dost zvláštní a nereálné. Děj se poměrně táhnul a chybělo mi tam napětí. Škoda.

14.01.2024 2 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Za mě velké zklamání po předchozí Vesnici. Tempo ani zápletka ve mně nevyvolávali žádné pocity, zbytečně roztahané věty. Konec byl za mě poměrně bez zvratu.

29.07.2023 3 z 5

Djatlovova expedice: Nová odhalení Djatlovova expedice: Nová odhalení Martin Lavay

Neměla jsem pocit, že bych se dozvěděla nějaká nová odhalení. Zklamalo mě to.

03.03.2023 2 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Moc fajn oddechová četba. Když chce člověk odpočívat je to ideální kniha.

03.03.2023 4 z 5

Exorcistův dům Exorcistův dům Nick Roberts

Čtení jsem si užila, kniha mne velmi bavila. Za mě tam bylo dost dokola se opakujících jevů, které mne trošku omrzely, ale jinak nemám co vytknout.

04.11.2023 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Trochu zklamání, když strašidelného mi na knize nepřišlo snad nic, ale jinak poměrně zajímavý děj.

14.05.2023 3 z 5