Djatlovova expedice: Nová odhalení přehled

Djatlovova expedice: Nová odhalení https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487420/bmid_djatlovova-expedice-nova-odhaleni-bI8-487420.jpg 3 66 66

Nejnovější svědectví a informace v záhadném případu, který fascinuje celý svět V případu Djatlovovy expedice došlo za poslední roky k řadě nečekaných zvratů a odhalení. Jak dopadla exhumace těla nejtajuplnějšího člena výpravy, Semjona Zolotarjova? Proč ruská generální prokuratura obnovila vyšetřování? Jak je možné, že jeden ze svědků djatlovce viděl po jejich smrti na neobvyklém místě? Nová zjištění a překvapivá fakta vás vezmou na vzrušující výpravu do středu spletité záhady, kterou se zatím nikomu nepodařilo uspokojivě vysvětlit.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Djatlovova expedice: Nová odhalení. Přihlašte se a napište ho.

ellisa12
10.11.2023

Na toto téma vyšla v češtině ekniha, kde se dozvíte, co se tam skutečně stalo

DuncanIdaho
27.05.2023 3 z 5

V podtitulu knihy je "Nová odhalení". Ty tam sice jsou, ale ne moc. Fotografie jsou tu malé, takže na nich není skoro nic vidět. No a závěr mi připadá dosti zbytečný. Kdyby autor stáhl rozsah knihy jen na ty opravdu nové informace, knize by to prospělo.

Christie2020
04.03.2023 5 z 5

Mně se kniha hodně líbila, tajemství Djatlovovy expedice mě fascinuje.
Trochu mi vadil závěr knihy se soupisem videí, textů o expedici. Na druhou stranu, proč ne, třeba chce někdo bádat dál.

Knižní novinky (9. týden)

27.02.2022

Kniha Djatlovova expedice: Nová odhalení v seznamech