Mamka_cte Mamka_cte komentáře u knih

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Druhý díl série Mistři lásky. Pro mě ale poslední díl, protože jsem četla první, třetí a teď nakonec druhý. Musím říct, že stále vede třetí díl! Toby mi zanechal v srdci největší stopu, i když žádný z chlapíků není k zahození.

Líbí se mi, jak se všechny díly prolínají a nezapomene se na postavy z předchozích dílů. Hlavní postava tohoto dílu Asha mi neskutečně lezla na nervy. Buď ho chceš nebo ne! Nic mezi tím tvl!

Chemie, romantická linka a zápletka jsou opět úžasně vymyšlené, jako v celé sérii. Knihy jsou čtivé, vtipné a moc jsem si je užila. Konec je totálně růžový, prostě jeden velikánský happyend.

Sérii doporučuji. Pro mě je to odpočinkové čtení, u kterého nemusíte přemýšlet.

21.02.2024 4 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

Navzdory bušícímu srdci předstírám, že mě jeho výhrůžka nezajímá. „Doufám, že se za tímto postojem schovává obří pták, jinak by to ostatní mohlo zklamat.
„Chcete vytáhnout pravítko a otestovat svou teorii?
„Lupu jsem nechala doma, tak snad zítra. Jsem si jistá, že andílek na mém rameni je dávno fuč.

Vtipná a romantická pohádka se špetkou erotiky odehrávající se v zábavním parku.

Moc se mi líbila romantická linka mezi Zahrou a Rowanem a jak se Rowan kousek po kousku měnil z kusu kamene na usmívajícího se méďu. Oba se museli zahojit a překonat překážky aby mohli byt spolu.

Už na začátku víte, že kniha dopadne klasickým happyendem, ale i tak, se mi tohle klišé strašně moc líbilo.
A co bylo velké plus byl humor. Super!

Laska mezi řádky je po pár měsících první romantika co jsem přečetla a asi mě vytáhla z čtecí krize tohoto žánru. Je to asi i tou krásnou obalkou, co mě něčím strašně přitahuje.

Těším se na další díl v této sérii. Příběh bude o Declanovi, což je starší bratr Rowana.

30.12.2023 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Začátek knihy byla pro mě přímo tyranie. Po nějakých cca 100 stranách se to začalo zlepšovat, ale stejnak to nebylo extra čtivé. Seriál jsem neviděla, takže nemůžu srovnávat.

Nejvíc mi vadila samostatná kniha. Veliký formát paperbacku, který se špatně držel a jeho malé písmena.

Romantická linka byla někdy více nucená a umělá. Matthew byl hodně zajímavá postava a bavilo mě jeho postupné odkrývaní minulosti a hlavně to, že jako upír pracuje s rozborem krve. Ironie.
A Diana byla opak. Ukňouraná historička a čarodějnice co nepoužívá svoji moc. Teror.

Co se mi nejvíc na knize líbilo byl rodinný dům Diany. Dům, kde jsou duchové rodiny a místnosti se objevují a přibývají podle návštěvníků. A hlavně to, že má dům na vše svůj názor. Bomba! Ten chci taky!

Knihu by udělalo více čtivou to, kdyby neměla tolika zbytečného textu o vědě a zbytečného popisování různých věcí. Zkrátila bych ji alespoň o 100 stran.

03.11.2023 2 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Začátek knihy byl pomalejší a já měla problém se začíst, ale po tom, co se pan Romantik prozradil, se příběh krásně rozjel.

Hlavní postava Eden se mi líbila! Byla správně negativní, i když to už někdy přeháněla.
Pan Romantik byl doslova spíše pan Herec a já bych tedy s někým takovým být nemohla, i když to nakonec napravil...
Něco mi na něm prostě nesedělo a byl mi nakonec nesympatický.
Ale chemie a celková romantická linka mezi Paulem a Eden měla správný šmrnc a moc se mi líbila.
Vedlejší postavy byly snad úplně nejlepší. Hlavně babi (ta byla přímo hustá!) a její mazlíček Moby!

Příběh je místy dost citlivý a smutný, ale přesně to, dělá knihu čtivou. Nakonec je ale přeci jen ukončen krásným happyendem, jak už to u romantik bývá.

Kniha není nic totálně přeslazeného, z čeho by jste dostali cukrovku a u čtení si krásně odpočinete. Doporučuji!

29.08.2023 4 z 5

Království prokletých Království prokletých Kerri Maniscalco

První co mě zaujalo byly obálky, jsou prostě NÁDHERNÉ! Plus přidejte pekelné prince, čarodějky a další fantasy postavy.
Pro mě knihy nakonec byly láska na první čtení a taky jsem oba díly zhltla ani ne za den a půl! Autorka píše neskutečně čtivě. Jsem ráda, že jsem se čtením počkala až do teď, protože příští měsíc vychází třetí díl a já nebudu muset čekat.

Moc se mi líbil vyobrazený svět (jak vesnice v Itálii, tak i podsvětí) a hlavně to, že každý princ měl své hříchy.

Příběhy obsahují plno fantasy postav, Italské recepty a vaření, vraždy a krev, ale i plno žhavých scén a zvratů.

Hlavní postava pekelný princ Ira - mňam! Tohle je prostě láska na první pohled. Chjo, já bych se nenechala přemlouvat do svazku jako Emília.
Emília byla nerozhodná puberťačka každým coulem, ale dohromady mi ti dva dávali smysl. Jejich chemie byla spalující.

První díl byl spíše rozjezd a seznámení s postavami a světem. Druhý díl už byla pořádná žhavá akce a zvraty. TOP

Doporučuji všem fantasy nadšencům, co mají rádi příběhy okořeněné nějakou tou erotikou.

20.08.2023 5 z 5

Penzion Penzion Robin Morgan-Bentley

Kniha je čtivá a napínavá, stránky krásně odsýpaly pod rukou. Kapitoly jsou střídavě z pohledu dvou hlavních hrdinů Victorie a Jamieho a plus se prolíná přítomnost a minulost. Občas bylo vyprávění chaotické, ale na konci to vše zapadlo do sebe.

Victorie mi vadila od začátku a na konci příběhu už jsem věděla proč. Jako matka toto nikdy nepochopím. Já bych se svého syna nevzdala ani náhodou a nikdy bych neodjela bez boje.

Jamie byl opak. Tatínek každým coulem! Hlavně na konci příbehu, ale nejela bych malého ukázat mámě (Victorii). To vůbec. Ať trpí!

Příběh má několik hlavních zvratů a pár jich bylo pro mě opravdové překvapení. Kniha mi zaútočila hodně na psychiku (jako maminka chlapečka a plus těhotná). Mazec. Nechápala jsem, proč nejdou na policii, to by byl můj první krok.

Četli jste tuto knihu? A jak by jste se zachovali vy? Já bych jednoznačně více bojovala a nikdy si malého nenechala vzít.

30.06.2023 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

(SPOILER) Má první Zapata a teda vůbec nelituji ani jedné strany! Prostředí krasobruslení bylo moc hezky poddané a já si připadala, jako bych byla taktéž na ledě.

Pomalu rozvíjející se romantická linka byla strašně sladká a místy trochu nerozhodná, což dělalo příběh ještě lepší. Úžasný pár, kterému jsem fandila od začátku. Jejich hašteření a provokace mi bylo hrozně sympatické.

Ivan byl super a jeho popis postavy byl prostě mňam. Líbilo se mi zachraňování zvířat a hlavně jeho ochranitelská povaha.
Jasmin byla velikánská bojovnice a já si neumím představit tu únavu a bolest, co musela prožívat, ale stálo to za to.

Kniha je vtipná, romantická a objevuje se zde i nějaké to těžší téma. Opravdu příběh doporučuji a těším se na další Zapatu.

07.06.2023 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

První kniha od autora a byla jsem velice mile překvapená. Poslední dobou mě více baví romány a erotika než fantasy (doufám, že se to brzo změní!). A tato kniha byl zásah do černého! Velmi hezký a dojemný příběh o problémech v rodině, nemoci, lásce, ale i samozřejmě chtíči a sexu.

Hlavní postava Jackson byl blbec od první stránky, ale postupem v knize se otevřel a nakonec se mi moc líbil. Jeho život nebyl zrovna nadýchané peříčko.
Bianka byla úžasná od první strany a já jí moc fandila ohledně maminky. Úplně by se rozkrájela, jen aby jí pomohla. Krásné gesto!
A to jak vařila? Oh bože!

Bianka a Jackson tvořili úžasný pár s totálně žhavou chemií. A to můžu.

Skoro celý příběh se prokládá jídlem, chutí různých jídel a pití (hlavně bourbonu). Takže další kniha, která vás prostě donutí jít do ledničky nebo tajných zásob! Moc se mi líbilo, že se v knize objevilo i pár přesných receptů.

První díl série mě rozhodně zaujal, takže se chystám na další díl! Doporučuji.

27.05.2023 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

(SPOILER) Úžasné pokračování prvního dílu! Jack a Riley mají obdobnou chemii a začátky jako já s mým snoubencem. Taktéž jsem otěhotněla velice brzo (půl roku po seznámení). Tím, že teď čekám druhý poklad, tak jsem s Riley hrozně moooc soucítila! Mám teď dny, co nedokážu ani umýt nádobí a nebo se otočit v posteli na druhý bok bez toho, aniž by se mi nezvedl žalůdek.

To, co dokázala udělat Riley Jackovi mě dost šokovalo, ale dokázala jsem to na jednu stranu pochopit. Strach a rodina jsou velice silné hnací motory.

Líbilo se mi, že v tomto díle nebylo zapomenuto na Aleka a Lily, i když tento díl nebyl o nich.

Nejvíce jsem byla ráda za prostředí Nového Zélandu, bylo mnohem lepší než Anglie. Při čtení jsem jim strašně záviděla a chtěla tam být taktéž! Hlavně se cachtat u vody a to krásné teplo! Nesnáším počasí co máme teď.

I přes super osobnosti Riley a Jacka, se mi více líbí Alek a Lily. To jsou prostě moje lásky, takže se mooc těším na třetí díl. A mám veliké očekávání!

Na konci ve mě totálně hrklo! Už jsem myslela, že bude smutný konec. Tohle mi nedělej @m.k.hardy, takhle před porodem!

Při čtení se kolem pohybuje hodně emocí. Od pláče až po smích a to, se mi moooc líbí! Všem, tuhle testosteronem nabitou a vtipnou sérii doporučuji! 4,5 z 5

03.04.2023 4 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Druhý díl strhující triologie Royal Elite. Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji @knihydobrovsky a @kate_valter!

Myslela jsem, že po prvním dílu už mě nic nepřekvapí, ale to byl omyl. Druhý díl je úplná nemilosrdná jízda.

První díl skončil otevřeným koncem, ale to nebylo vůbec nic oproti konci druhého dílu! Co to sakra bylo?

Aiden je více nemilosrdný, ale ukazuje i svou pravou tvář. Není to jen zvrhlý král (i když tahle část převyšuje).
Elsa se snaží bojovat a stát si za svým (Aidenovi je to ale jedno). Postupně přichází na více a více detailů z dětství, které odkrývají hrůzné kostlivce ve skříních jejich rodin.

Toto čtení není pro citlivé povahy a rozhodně není pro mladší čtenáře.

Objevuje se zde mnoho sexuálních scén s podtónem znásilnění a vydírání.

Jeden večer mi stačil k přečtení (čti zhltnutí) této knihy a já jsem netrpělivá na závěrečný díl! Mám své teorie o tom, co by se mohlo dít, ale autorka nás určitě opět překvapí!

Doporučuji odvážlivcům a těším se!

03.04.2023 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Tak tohle bylo krásný, nevím jestli jsem jen v hormonálním kolapsu kvůli těhotenství, ale hodně jsem brečela Moc se mi kniha líbila a obsahuje i ústřední melodie. Poslech u čtení mám moc ráda!

On je chudý a ona bohatá.
Chování Darie bylo hrozný, pokaždé jsem si říkala, jak si to může k rodičům dovolit, ale postupem v knize jsem jí přišla na chuť. Snažila se jen upoutat pozornost své matky, ale tatínek to vše zachraňoval!
Penn - skvělý student a sportovec, ale totální floutek. Jeho matka i s otčímem jsou drogově závislí. (Taky vám připadá, že drogy jsou v knihách poslední dobou oblíbené téma?) On se staral o své dvojče, ale jednou to nedokázal a ona utekla. Shodou nešťastných náhod to bylo kvůli němu.
Jejich chemie byla úžasná a táhlo je to k sobě i přes všechny problémy a intriky okolí.

Příběh o lásce, pohrdání, pomstě a hlavně kamarádech

Lidi jsou jako jablka. Dobrá jablka. Shnilá jablka. Přezrálá nebo nezralá. Tvrdá nebo měkká. Sladká nebo kyselá. A v každém jablce je jádro. Srdce. Něco, co ho dělá jedinečným.

12.03.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Třetí díl série Láska z Green Valley. Díly na sebe přímo nenavazují, takže se nemusí číst postupně. Já osobně četla první díl a pak tento třetí.

Nejdříve se mi do knížky moc nechtělo, byla jsem nastydlá a čtení stále oddalovala, ale nakonec jsem ji dnes ráno otevřela a zavřela až při poslední větě. Celou jsem ji přečetla za dopoledne. Kniha mě okamžitě pohltila, i když bylo jasné jak skončí.

Elara přichází do Green Valley, ke své milované babičce po tom, co se mámou pohádá a zakáže jít na školu, kterou si vybrala. Při příjezdu Elaře stane autonehoda, ale pomůže jí neznámý kluk. Hned od začátku je mezi Elarou a Noahem patrný zájem a jiskření. Elara se dozvídá, že Noahovo ex přítelkyně leží v kómatu a tím se vše zamotá.

V knize nechybí zápletka, vyvíjející city a romantika, ale ani smutné pasáže.

Postavu Noaha jsem měla ráda od začátku, takové ochotné a milé zlatíčko. Moc mě bavilo jeho vyprávění o hvězdách a vesmíru.
Elara mi moc nesedla.. nedokázala jsem si k ní prostě najít cestu.
Ale dohromady mi k sobě pasovali a moc se mi líbila jejich chemie a postupné zbližování.

Knize nakonec ubírám jednu hvězdičku za konec knihy. Byl jasně předvídatelný a hrozně rychle ukončený, ale i tak se mi moc líbila a doporučila bych ji.

07.03.2023 4 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Kniha vás pohltí hned od prvních stránek. Je plná hádanek, rébusů, tajemství, rodinných problémů a otázek co bude dál?

Přestože kniha spadá do Young adult, tak moc lásky nebo milostného vzrušení v ní nenajdete. Ale to vůbec nevadí, protože v každé kapitole se něco děje.

Obyčejná, chudá školačka a čtyři bohatí bratři. Už tohle vás donutí číst dál.

Avery - chytrá, chudá a vtipná. Jeden den spí v autě a druhý den zdědí miliardové bohatství cizího muže. Líbilo se mi, že se dokázala vyrovnat v hádankách bratrům, i když v tom nežila celý život jako oni.
První Xander - lívaneček. Hrál v příběhu docela velkou roli, ale moc jsem si k němu cestu nenašla. Jsem zvědavá, jak to s ním bude v dalším díle. Hlavně s Rebeccou.
Nash - sexy kovboj. Hodný bratr, kterému nezáleží jen na rodinném bohatství. Těším se na pokračování, už jen kvůli jiskření mezi ním a Libby (sestra Avery).
A nakonec Jameson a Greyson. Jamesona jsem si oblíbila už od začátku, ale postupem v knize se mi začínal líbit víc Greyson. Typický romanticky trojúhelník, ale ne poprvé (Emily).

V knize se hodně vyřešilo, ale i tak toho plno zůstalo skryto. Konec není ukončený a vybízí k přečtení druhého dílu, na který se okamžitě chystám.

07.03.2023 4 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Tak tohle?!! Co to sakra bylo!! Sice jsem knihu viděla všude možně a něco od ní čekala, ale tohle teda ne!! Nevím, jestli jsem někdy četla více zvrhlou knihu. Mému zvrhlému já se to neskutečně líbilo! Sice měl příběh pár hluchých míst a konec byl až moc růžový, ale i tak je to sakra čtivý!

V příběhu je hoooodně erotiky a zvhlostí. Mezi hlavní témata knihy patří zároveň i zlomené duše a psychické problémy. Autorka mě dokázala šokovat, rozpálit i rozesmutnit zároveň. Rozhodně toto není čtení pro každého a čtenáři jsou rozdělení do dvou skupin. Jedni jsou pohoršení a druzí si ty zvrhlosti neskutečně užívají. Já, já jsem rozhodně v té druhé skupině. Co vy?

Tiernan mi lezla na nervy, i když jsem ji někdy hrozně litovala. Strýček Jake mě taky štval! Choval se hrozně jak ke klukům, tak i k Tiernan. Postupem v knize se chování samozřejmě změnilo. Úplně.
Noah byl od začátku neskutečné zlatíčko a hned to byl bratr číslo 1. Za to Caleb? Od prvního setkání neskutečný psycho. Nevěděla jsem, co od něho čekat a co si o něm myslet.

Další plus je prostředí! Hory, zvyky, přežití.. Colorado je láska. Takhle na samotě bych jednou chtěla žít.

Toto erotikou nabušené čtení určitě není pro každého, ale autorka píše neskutečně čtivé a já si rozhodně chci přečíst její další výtvory. Budu doporučovat!! I když babičce bych ji teda nepůjčila.

21.02.2024 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Moje druhá přečtená kniha od CoHo. První byla Kosti v srdci, a můžu říct, že se mi tahle líbila mnohem více. Sice to pro mě nebyl takový doják jako pro ostatní, ale pár slz na začátku padlo. Zas takový kámen nejsem.

Kenna je neskutečně silná postava. Já bych v její kůži nedokázala žít. Ztratit milovanou osobu, novorozenou dceru a nemít nikoho blízkého. Fuuha. Pak se podívám na svůj život a musím říct, že v tomto směru jsem neskutečně bohatá. Rodina, přátelé a všichni co do mého okolí patří. Děkuji za to.

Příběh je neskutečně čtivý, ale zároveň předvídatelný. Nebylo to na škodu, u takového příběhu je vám to jedno. Colleen umí psát a hlavně vyjádřit emoce. A od první strany se mi střídaly jak na běžícím páse.

Největší dilema bylo to, na jakou stranu se přiklonit. Tragická nehoda, kdy zemřel milovaný člověk a poznamenání životů blízkých osob. Jednu chvíli si říkáte, ne to bych neprominula a po chvíli úplný opak chudinka, co musí prožívat. Prostě silné čtení, co nutí k přemýšlení.

Nevím, jestli jsem úplně za dobře s tím, s kým Keena začala a skončila. Jestli by to vážně Scotty tak chtěl. Být Keenou, tak je mi to divné a asi proti srsti. A další divnost? Jak Scottyho rodiče rychle otočili. Moc uspěchané.

Ale přeci jen je to román, takže nakonec happyend, všichni šťastní a všechno dobrý.

21.02.2024 5 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Třetí a závěrečný díl série. Byla jsem na něj neskutečně zvědavá, protože oba díly před byly úžasné od začátku do konce. Nemůžu říct, že by mě tento díl zklamal, ale úplně na větvi jsem z něj taky nebyla.

Do cca poloviny knihy se nic zajímavého nedělo, ale za to druhá polovina to totálně vylepšila. Samá akce a překvapení. A některá mě tedy úplně dostala! Hlavně to s Crestou. Fuuha, to byla teda zápletka!

Romantická linka a závěr mezi Kivou a Jarenem byla nakonec jedna velká nuda. Čekala jsem od toho něco více, dopadlo to až moc sluníčkově. Jejich postavy mě v tomto díle spíše štvaly.

Postavy Cresta, Caldon, Naari a Ashlyn byly úžasné a v příběhu mě neskutečně bavily. Hlavně dvojka Cresta a Caldon.

Závěr knihy dopadl taktéž až moc růžově. I když musím říct, že mi pár slz ukáplo! To jsem je hrozně proklínala, proč zrovna on musel zemřít! Naštěstí to dopadlo tak, jak to dopadlo. Ti kdo četli ví.

Celkově je tato série neskutečně čtivá a zaslouží si pozornost všech čtenářů fantasy. Stoprocentně doporučuji a jednou se ke knihám rozhodně vrátím.

18.01.2024 4 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Žánr, který jde většinou mimo můj výběr četby. Knihu jsem četla ve výzvě u @knizni_tipy_od_tricitky a moc mě bavila.

Myslela jsem podle názvu, že mě čeká kniha, kde se toho objeví více o Klekánici, ale až na jednu báchorku od starý babky nic. Škoda. Ale to je jediné, co bych knize vytkla.

Příběh mě moc bavil a za jeden večer jsem měla přečteno.
Plně jsem soucítila s matkou, já bych se asi zbláznila.

Konec knihy mě překvapil a hrozně naštval. Nedokázala jsem pochopit, jak tohle někdo může udělat malé holčičce. A zvláště on! Já být matkou, tak ho utýrám k smrti.

Jednohubka, která nezklame a doporučuji.

18.01.2024 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Druhý díl na mě čekal nějaký pátek v knihovně, takže jsem ráda, že kvůli @renulka16 a její výzvě #ctemezapraseneknihysrenulkou16 jsem si ji konečně přečetla! Protože tohle bylo boží. Teď mě fakt mrzí, že na mě čekal takovou dobu.

Knihu jsem přečetla za jediný den a nemohla se odtrhnout. Zvrat a akce střídalo tajemství. Pořad se v příběhu něco dělo a bavila mě každá stránka!

Kiva a její boj s city. Souznila jsem s ní. Její pocity a rozhodování, na jakou stranu se přidá, úplně prosakovalo stránkami. Tipp je stále láska a na konci jsem ho hrozně litovala.

Autorka romantickou linku neskutečně protahuje, takže doufám, že v třetím díle se už něco pohne. A to poradně!

Konec mě totálně překvapil nebo spíš odrovnal? To bylo jakože COŽE! Fuuuu, to jsem teda nečekala.

18.01.2024 5 z 5

Poslední gambit Poslední gambit Jennifer Lynn Barnes

Než jsem stačila něco říct, Jameson do té tmy skočil. Já se spustila dolů opatrněji a přistála do dřepu vedle něj. Zvedla jsem se a posvítila jsem si telefonem kolem sebe. Místnůstka byla malá - a prázdná. Mrtvola nikde.

Třetí závěrečný díl série Hra o dědictví. První díl se mi líbil, ale měla jsem k němu nějaké výhrady a z druhého jsem byla zklamaná. Třetí díl je za mě nejlepší a líbil se mi ze všech nejvíce. To nejlepší na konec.

Tento díl jsem hltala od začátku do konce, neskutečně čtivý. Všechny hry, tajemství a hádanky se vyřeší a vše zapadne na své místo.

Vyřeší se i romantický trojúhelník a já souhlasím s výběrem Avery. I když každý z bratrů Hawthornů má něco do sebe.

Řešení hádanek a tajemství by mě strašně bavilo! A také bych samozřejmě brala někoho kdo by mi odkázal všechen svůj majetek a peníze.

Celá série je neskutečně čtivá, zábavná a humorná. Těším se na příští rok, až výjde doplněk o všech bratrech a jsem ráda, že se s touto sérií ještě nemusím loučit.

30.12.2023 5 z 5

Pomiluj smrt Pomiluj smrt Veronika Fiedlerová

Erotický román s prvky fantasy a thrilleru. Byla jsem moc ráda, že mi autorka knihu nabídla do štafety a po přečtení, jsem byla ještě radši. Moje první setkání s prací autorky dopadlo úžasně. Děkuji @veronikafiedlerova za poskytnutí knihy

Po přečtení anotace jsem čekala, že se minimálně 3/4 knihy budeme honit za vrahem, ale opak je pravdou. Vrah se odkryje hned na začátku příběhu. Prvky hororu jsem také moc nenašla, ale bizár? Bizár je to teda pořádný! Ale to mě na tom asi nejvíce bavilo, i když jsem několikrát proklínala svoji hlavu. Mám až moc dobrou představivost.

Příběh poukazuje na to, že nejvíce netvorů se skrývá v lidské kůži schovaných za penězi, prací a hlavně umění mluvit a chovat se.

Co se mi vážně líbilo bylo to popisování pachů, pocitů postav a hlavně odvážná a neotřelá erotika.

Kniha o prosté dívce z vesnice, která od prvních stran nabere spád a do konce ani na chvíli neubere. Kvalitní autory nemusíme hledat daleko, protože tady u nás se jich nachází nespočet. A právě nakladatelství @goldendogbooks a edice Zrnka temnoty to dokazují! Další šikovný autor, který dokáže dokonale udržet pozornost čtenáře. Těším se, co dalšího si přečtu!

30.12.2023 4 z 5