Malous Malous komentáře u knih

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Kouzelný příběh, plný reality, skvělé návaznosti. Ocenila jsem více vypravěčů a tím pádem i více pohledů na situaci. Mohu jen doporučit!!!

13.10.2013 5 z 5

Životy, které jsme ztratili Životy, které jsme ztratili Megan Crewe

I druhý díl stál za přečtení. Teď už se jen tešit na 3. a to závěrečný. ;)

08.10.2013 4 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Začátek lehce zmatený, špatně se četl. Pak se kniha rozjela. Děj plynulý, krásné úvahy, výborný styl psaní. :)

22.09.2013 5 z 5

Tygrova plavba Tygrova plavba Colleen Houck

Opět výborný díl, jen mě rozčilovala Kelsey.. Chodí s Kišanem, ale když jde o zachraňování, hned se hrne k Renovi.. Když někoho volá, je to opět Ren.. Ano, patří k sobě, ale chudák Kišan

10.09.2013 5 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

Úžasný příběh, mnohem lepší než první díl.:)

04.09.2013 5 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Zajímavé téma knihy. Kniha se četla skoro sama.. :)

27.08.2013 5 z 5

Počátek Počátek Jessica Khoury

Úžasný příběh. Nenašla by se stránka, která by mě nebavila. :) Podobnost s: Ptačí zpěv, Dech, Jsem roztříštěná..

25.08.2013 5 z 5

21.12. - Kletba jaguářího krále 21.12. - Kletba jaguářího krále Dustin Thomason

Příběh velice poutavý. Lehce se četl a propojenost historie a postav výborná.

22.08.2013 5 z 5

Oceán krve Oceán krve Darren Shan (p)

Další kvalitní dílo. Těším se na další díl. :)

16.08.2013 5 z 5

Alchymie věčnosti Alchymie věčnosti Avery Williams (p)

Pěkná oddechovka. Neurazí, ale také příliš nenadchne. ;)

04.08.2013 4 z 5

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Měla jsem velký problém, abych se prokousala aspoň přes 50. stranu. Pak mě kniha okouzlila. Dá se říci, že se v ní konečně něco začalo dít :D
Z mého pohledu mi dost připomínala Jsem roztříšněná nebo Dech. Určitě všem doporučuji, stojí za přečtění.

03.08.2013 4 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

Opět další skvělá kniha. Flanagan nezklamal. :)

31.07.2013 5 z 5

V divokých vodách V divokých vodách Will Hobbs

Výborná kniha a vřele všem doporučuji. Mám ji již šestým rokem a každý rok ji s kamarády čtu. Stala se takovou putovní knihou a neznám nikoho z mého okolí, kdo by si ji ještě nepřečetl :D .. Strhující napětím prostupující děj, skvělé a rozmanité postavy. Kniha působí opravdu reálně.

23.07.2013 5 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Kolem této knihy jsem dlouho chodila v knihkupectví a váhala jsem, jestli si ji pořídit. Říkala jsem si, že to bude jen další kniha o umírání a rakovině, plná citů a utrpení.. Takových už je mnoho a nechtělo se mi do ní.
Zmýlila jsem se. Včera jsem knihu začala číst a po necelých 6 hodinách jsem se dostala na konec, NAPROSTO OHROMENÁ (a možná i ochromená).
Nejsem zrovna příznivec takových knih, mám spíše ráda Scifi nebo Fantasy.. Byla jsem velice překvapena, jak moc mě kniha vtáhla do děje.
Mohu jen doporučit!

25.06.2013 5 z 5