V divokých vodách

V divokých vodách https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47612/v-divokych-vodach-47612.jpg 5 26 8

Bylo jich osm, kteří se náhodně sešli na alternativním psychoterapeutickém táboře uprostřed divočiny v Coloradu. Jejich vedoucí Al chce, aby v drsných přírodních podmínkách pochopili, že člověk nikdy nezůstává sám, a věří, že jim to pomůže vyrovnat se s osobními problémy. Jedním z bodů programu je sjíždění řeky - a tady nastane skutečné drama, kdy se mladí rebelové rozhodnou Alovi uprchnout a vydají se za romantickým dobrodružstvím Velkého kaňonu. ... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Albatros (ČR)

Downriver

Greengrass
17.08.2023 5 z 5

Teda, tak tato kniha (pro úplně jinou generaci) mě chytla a nepustila... stejně jako proud divoké řeky

LunaL.
16.03.2020 5 z 5

Úžasná kniha, která zaujme i dospělého. Ráda se k ní vracím. Nechybí napětí, překvapení, ani hezké popisy krásné přírody.

Zikus
28.09.2016 5 z 5

Super, čte se to dobře.

Woinka
27.12.2015 5 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem, chytlavé čtení.

Iwíček
08.03.2015 5 z 5

Výborné napínavé čtení :)

Malous
23.07.2013 5 z 5

Výborná kniha a vřele všem doporučuji. Mám ji již šestým rokem a každý rok ji s kamarády čtu. Stala se takovou putovní knihou a neznám nikoho z mého okolí, kdo by si ji ještě nepřečetl :D .. Strhující napětím prostupující děj, skvělé a rozmanité postavy. Kniha působí opravdu reálně.

dark.ma93
06.08.2012 5 z 5

Zajímavá a pěkná knížka :=)

MarkyKovr
24.08.2011 5 z 5

Opravdu skvělá kniha. Četla jsem ji na doporučení mého bratra. Dokonce jsem si ji přečetla i po druhé. Já též dporučiji.

Autorovy knížky

Will Hobbs