maličkán maličkán komentáře u knih

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Zase jedno podařené dílko. Výborný psychologický thriller, který vás nenechá od knihy odejít. Konec mě tedy velice překvapil. Doporučuji.

10.03.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Druhý díl opět super jako Dvojitý kříž. Včera jsem dočetla a hned jsem se pustila do dalšího dílu. Mám je všechny mimo jeden (zatím), tak myslím pojedu jeden za druhým.

22.06.2019 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Opět skvělý thriller od Cartera jako celá jeho série s Hunterem. Možná ještě brutálnější, promyšlenější zápletka, prostě super. Kniha určitě není pro slabší povahy.

21.03.2024 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Opět úžasné počteníčko. Nemohu si pomoci, ale Carterovi knihy mi připomínají filmovou sérii SAW nebo Plivu na váš hrob. Člověka až mrazí, co si zase vrah vybere za způsob smrti. Jdu na další díl.

23.07.2019 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Výborný thriller, který rozhodně nezklame. Ač v knize byly úseky s politikou, což mě moc nebere, přesto neodebírám bod, bylo to skvělé čtení.

15.11.2023 5 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

Čtvrtá kniha od autora a opět nezklamal. Zajímavý příběh, o napětí není nouze a těch otázek. Musíte hltat stránku za stránkou, potřebujete vědět jak to bude dál a ani se nenadějete a jste na konci.

06.05.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Výborný thriller, sympatická vyšetřovatelka, napětí a nečekané rozuzlení. Co víc si přát. Snad další díl?

12.09.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Carter opět nezklamal a jde se na další díl.

11.07.2019 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Tak toto byla jízda. Opravdu zajímavý námět, od půlky na rozdíl od některých komentářů
se napětí stupňovalo a čím dál hůř se mi od knihy odcházelo. I když to nebyl žádný krvák, psycho to tedy bylo.

17.03.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Další super díl. Hned jdu na Sochař smrti.

30.06.2019 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Nemohu hodnotit jinak než 5 hvězdičkami. Velice čtivé, působivé. Určitě se poohlédnu po daších knihách od autora.

25.06.2022 5 z 5

Vykrvácet Vykrvácet Michael Robotham

Třetí kniha od autora a tak jako předcházející dvě, i tato nemá chybu. Ještě mě čeká jedna již koupená a pak se budu ohlížet po dalších. Styl psaní autora mi prostě sedne.

03.03.2021 5 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Tak tohle jsem nečekala. Opravdu úplně jiná kniha, než na co jsem zvyklá. Otřesné, dechberoucí, smutné drama jedné rodiny, která se izolovala od civilizace. Příběh Vás chytne a nepustí. Doporučuji.

17.11.2020 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tato kniha byla trochu jiná než předcházející díly. I když známe vraha téměř od začátku, vůbec to neubralo na napětí a čtivosti. A jde se na další díl.

30.07.2019 5 z 5

Nebe nad Perninkem Nebe nad Perninkem Štěpán Javůrek

Po dlouhé době kniha od českého autora a vůbec nelituji. Opravdu pěkný román, od kterého jsem těžce odcházela. Doporučuji.

23.09.2023 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Hned zpočátku mě kniha chytla a už nepustila. Přiznám se, že v druhé části mi pěkně zamotala hlavu, musela jsem přemýšlet i listovat zpětně již přečteným, ale dále se všechno objasnilo a krásně ubíhalo dál. Konec mě dostal. Doporučuji všem, kdo má rád napětí v rodinných vztazích.

30.12.2021 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Od autorky mám přečtenou většinu knih, řadí se k mým nejoblíbenějším. Špatná dcera o malinko slabší než ostatní, ale přesto dávám 4 hvězdičky. Bylo to čtivé a konec překvapil.

01.11.2021 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Moc jsem po této sérii toužila, tak jsem si nechala koupit od manžela k narozeninám celý box. První knihu mám za sebou a nemůžu hodnotit jinak než 5 hvězdičkami. Nečetla jsem moc francouzských autorů, ale Minier se mi prostě dostal pod kůži. Napínavé, strhující, perfektně vykreslené prostředí i postavy. Přesto , že má kniha přes 600 stran, jsem se ani chvíli nenudila, autor vás nutí otáčet stránky dál a dál. Konec zůstal otevřený pro pokračování, už se těším na Kruh.

12.09.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tentokrát jsem to měla obráceně, napřed jsem viděla film a moc se mi líbil. Proto jsem si hned po týdnu půjčila knihu, ptotože jak jsem zvyklá, kniha je kniha, musela jsem si přečíst. Přesto, že jsem věděla jak to dopadne, četla jsem v každé volné chvilce a nelituji. Moc dobré čtení.

01.04.2017 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Skvělá kniha, první od autora, poohlédnu se po dalších.Doporučuji.

07.07.2016 5 z 5