maličkán maličkán komentáře u knih

Dopis pro mou ženu Dopis pro mou ženu Pentti Saarikoski

Větší blbost jsem v životě nečetla. Knihu jsem vyhrála a dočetla jsem ji jen z toho důvodu, že měla přes 140 stránek.

24.07.2016 odpad!

Nejlepší přítelkyně Nejlepší přítelkyně Christine Drews

Divím se, že má kniha tak nízké hodnocení. Já jsem z ní byla nadšená, ani chvíli nenudila, sympatické hrdinky, ať Charlota nebo Katrin. Nechybělo napětí, moc dobře se mi četla.

15.07.2016 5 z 5

Neboť jejich je království nebeské Neboť jejich je království nebeské Kjetil Try

Zase další objev dobrého autora, hned jdu po jeho další knize. Moje krevní skupina. Moc se mi líbila.

11.07.2016 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Skvělá kniha, první od autora, poohlédnu se po dalších.Doporučuji.

07.07.2016 5 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Tak toto byla bomba. Velice čtivě napsaná autobiografie, vše syrově popisováno, bez servítků.Pár posledních stránek jsem dočítala v autě, když jsme jeli nakupovat, kde nikdy nečtu. Je neuvěřitelné, co zákazníci po prostitutkách požadují za praktiky. Hrdince zjevně nebylo nic zatěžko, asi byla sama nymfomanka. Bohužel nejsmutnější na tom bylo to, že do té její celoživotní hry zasáhly děti. Těch mi bylo hrozně líto. A kvůli nim měla takového života nechat, měla spoustu možností. Ale asi jí takový život vyhovoval a nehodlala se ho vzdát.

21.06.2016 5 z 5

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

Perfektní kniha, je to moje druhá kniha od autora, opět jsem z ní nadšená. Četla jsem jedním dechem,strhující, napínavé, strašidelné. Co víc dodat. Víc takových knih.

16.06.2016 5 z 5

Sloni v soumraku Sloni v soumraku Iva Pekárková

Knihu jsem vyhrála v soutěži, asi bych si dle anotace takovou nikdy nekoupila, ale byla jsem mile překvapena. Přečetla jsem ji za den a dost jsem se u ní i nasmála.Opravdu perfektní odpočinkové čtení.

08.06.2016 4 z 5

V podezření V podezření Michael Robotham

Perfektní čtení, přesně má krevní skupina. Líbilo se mi víc než Řekni lituji. Už se těším na Amnézii.

07.06.2016 5 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Dle hodnocení jsem čekala od knihy více. Je pravda, že jsem přečetla již hodně knih o Holocaustu, tak mě v této knize jaksi nic nepřekvapilo. Spíš naopak byly ty ostatní o hodně dojemnější.

31.05.2016 3 z 5

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

Perfektní. M.H.Clarková zase nezklamala. Přečteno jedním dechem.

27.05.2016 5 z 5

Trest pro hříšné Trest pro hříšné John Saul

Mě se kniha hodně líbila, už mám doma od Saula i Nemilovaní a těším se na ni.

24.05.2016 5 z 5

Neztrácej hlavu Neztrácej hlavu Linda Ladd

Mrazivé,podmanivé, napínané čtení... Připravte se, že nepůjdete spát! - Tento podtitul je na nádherném obalu a mluví za vše. Za mě 5 krásných hvězd.

16.05.2016 5 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Výborná, čtivá kniha. Lisa opět nezklamala.

11.05.2016 5 z 5

Kam až se může Kam až se může Jana Štroblová

Kniha opravdu pro mládež školou povinnou.První půlka mě vůbec nebavila, pak už jsem se začetla a je zajímavé, jak je možné z komára udělat velblouda. Stačí pár puberťaček a učitel je v pěkným průšvihu.

27.04.2016 3 z 5

Prodaná nevinnost Prodaná nevinnost Somaly Mam

Trochu slabší. Docela čtu hodně knih s touto tematikou, ale zrovna tato mě moc nenadchla.Měla jsem problém, ač byla tenká, ji dočíst.

25.04.2016 3 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

I když jsem četla 1.díl až jako třetí ze série, tak za mě špička, špička,špička. Patrik a Erika si mě získali a všechny 3 knihy, co jsem četla patří mezi nej. Určitě budu shánět další.

22.04.2016 5 z 5

Dcera na přání Dcera na přání Kateřina Janouchová

Tato kniha mě docela dostala. Mám 3 syny a první vnouče je zase kluk, tak jsem se zatím holčičky, kterou jsem si také strašně přála nedočkala, ale snad to ještě přijde. Sice jsem nebyla tak posedlá těmi holčičkami jak hrdinka knihy, ale vždy když se narodil další kluk, mě to zamrzelo.Ono je pravda, že je nejdůležitější, že je dítě zdravé a dnes už se 15měsíčního vnoučka nemůžu nabažit. Jak ho nevidím 2 dny, už mi je po něm smutno.

11.04.2016 4 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Úžasný příběh, skvělý děj, velké napětí. Hned od začátku mě chytla a už nepustila. Moje druhá kniha od autorky, u obou veliká spokojenost. Hned sháním další.

06.04.2016 5 z 5

Odsouzený Odsouzený Eva Bacigalová

Super knížka, velmi dobře se četla. Je to smutné téma, co děti dokáží rodičům udělat, ale je to realita, tak to prostě v životě chodí.

29.03.2016 5 z 5

Daleká cesta Daleká cesta Alison Pick

Tuto knihu mi doporučila naše paní knihovnice, že je moc pěkná. Moc se mi do ní nechtělo, ale jak jsem začala, už jsem se od ní nemohla odtrhnout. Pěkně napsaný příběh a opravdu zajímavé rozuzlení, kdo je vlastně neznámá vypravěčka. Doporučuji.

26.03.2016 5 z 5