maličkán maličkán komentáře u knih

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Pěkná detektivka, dobře se četlo, nezbývá mi nic jiného, než dát 5 hvězdiček.

12.11.2016 5 z 5

Pronikavý smích Pronikavý smích Hana Militká

Tuto knihu jsem vyhrála a abych se přiznala, moc se mi do ní ani nechtělo. Ale nakonec jsem byla příjemně překvapená, docela dobrá detektivka se spoustou mrtvol, psaná s takovým humorným nadhledem. Po severských thrillerech krásná relaxační oddechovka.

03.11.2016 4 z 5

Ve zlomku vteřiny Ve zlomku vteřiny Sharon M. Kava

Zase jeden perfektní thriller. Už jdu shánět první díl Absolutní zlo.

29.10.2016 5 z 5

Proč? Zemřelo mi dítě Proč? Zemřelo mi dítě Martina Gogeisslová

Smutný příběh, dobře se četla. Na toto téma jsem ale četla lepší knížky, proto jeden bod ubírám.

24.10.2016 4 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Ze začátku se mi zdálo, že nejslabší knížka od autorky, jaksi jsem se nemohla začít, ale tak ve druhé třetině se to rozjelo a pak jsem se od ní nemohla odpoutat. Moje milá, oblíbená autorka opět nezklamala.

17.10.2016 5 z 5

Tarantule / Uvězněná paměť Tarantule / Uvězněná paměť Thierry Jonquet

Tak to byla jízda, moc se mi do knížky nechtělo, dlouho ležela v knihovně, ale jak jsem se do ní pustila, už jsem neodešla. Každý řádek využitý, žádné zbytečné tlachání, všechna čest. První příběh byl o malinko lepší, hned po dočtení jsem musela zhlédnout i film Kůže, kterou nosím - taky bomba.

08.10.2016 5 z 5

Šokující aféra Šokující aféra Adriana Macháčová

Docela zajímavá, dobře čtivá knížečka. I když si hlavní hrdinka asi moc sympatií u čtenářů nezískala, moc se nelišila od ostatních aktérů románu, všichni byli svým způsobem negativní. Tak vlastně koho soudit?

03.10.2016 4 z 5

Požehnáni ti, kdož žízní Požehnáni ti, kdož žízní Anne Holt

Tak tato kniha se mi líbila o hodně víc než Slepá bohyně. Možná pro mě lepší téma. Ještě mě čeká jedna od autorky, tak jsem docela zvědavá.

02.10.2016 4 z 5

Slepá bohyně Slepá bohyně Anne Holt

Tak tato kniha byla pro mě trochu zklamání. Zpočátku nezáživné, v napětí jsem byla až tak od třetí třetiny. Zvláštní styl. Úplný konec zase nic moc. Mám doma ještě dvě knihy od autorky, tak jsem zvědavá, zda mi dají víc.

28.09.2016 3 z 5

Zabiják Zabiják Jonathan Kellerman

Skvělá detektivka, dobře se četlo, mohu doporučit.

21.09.2016 4 z 5

Neviditelná zranění Neviditelná zranění Věra Fojtová

Moc krásně napsaný a smutný příběh Rút, ten mě opravdu dostal.Četla jsem už spoustu knih o Holocaustu, ale toto bylo opravdu něco. Jak už tady bylo psáno, kniha byla pokažena příběhem Ervína, který už tak zajímavý nebyl, naopak spíš nudný. Proto ubírám jednu hvězdičku.

14.09.2016 4 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Velice povedený psychothiller, zajímavé téma, napětí, a ten konec, to byla tedy pecka.Absolutně neočekávaný.

08.09.2016 5 z 5

Temná hra paměti Temná hra paměti Ron Puyn

Docela dobrý psychologický thriller, trošku jsem se polekala těch nesmyslů s nestvůrou, ale nakonec byl vrah z masa a kostí a to mě uspokojilo. Démon byl jen vyfantazírovaný v hlavě vystrašené hrdinky. A po setkáních s psychopatem se není možná čemu divit.

02.09.2016 4 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Bohužel nedám 5 hvězdiček, knížka mě víceméně zklamala. Dle recenzí jsem byla hrozně natěšená, čekala jsem opravdovou bombu, ale s Lovcem očí a Sběratelem očí se nedá srovnat. V ději jsem se jaksi ztrácela, asi napsáno pro náročnějšího čtenáře.

29.08.2016 4 z 5

(Re)kapitulace (Re)kapitulace Jan A. Vaculík

Po dvou 400 stránkových drsných thrillerech docela oddechová knížka, přečtená za jeden večer. Ale musím dodat, že těch 90 stránek úplně stačilo a nemrzelo mě, že je již konec.

23.08.2016 2 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Já dám 5 hvězdiček. I když se mi Bílé kosti líbily víc i tato kniha mě chytla a už nepustila. Sympatická komisařka Katie, její další životní osud a do toho hrůzostrašný, až hororový příběh, ze kterého jsem měla noční můry. Půjdu po dalších autorových knihách.

23.08.2016 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Napínavý, čtivý, místy až hodně drsný thriller. Byla jsem nadšená. Hned začínám další díl Rozbití andělé.

12.08.2016 5 z 5

Černá hvězda Černá hvězda Michèle Maillet

Kniha byla docela čtivě napsaná, rozčilovalo mě na ní to, jak se Sidonie stále vracela ke svému vysněnému bohu Agenoru. Čekala jsem více podrobností z táborů. Děj byl samozřejmě smutný jako všechny knihy z doby Holocaustu, ale tento příběh by se obsahem vešel na 80 stránek.

12.08.2016 3 z 5

Osvoboď nás od zlého Osvoboď nás od zlého Kjetil Try

Pěkná,čtivá detektivka. Slupla jsem ji za pár hodin. Neboť jejich je království nebeské od autora se mi líbilo ještě víc, ale stejně dávám 5 hvězdiček.

04.08.2016 5 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Tak tomu se říká psycho. Zase povedený příběh od mého oblíbeného autora. Nedá se dát méně jak 5 hvězd.

01.08.2016 5 z 5