Madi Madi komentáře u knih

Fáma Fáma Lesley Kara

Tak jsem se nechala zlákat pozitivními komentáři a zase se mi to nevyplatilo. Ono to není úplně špatné, ale takové nemastné neslané.
Ze začátku jsem hrdinčino chování i dokázala pochopit. Plácne něco,aby se vlichotila - to dělá dost lidí. Ale pak se chová zmateně, paranoidně a hloupě.
Taky tam bylo zbytečně postav, co nijak nepomohly k zajímavějšímu ději.
Chtěla jsem dát dvě hvězdy o jednu navíc se zasloužila poslední věta.

02.01.2021 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Hezky se to četlo, děj utíká ani nevíte jak.
Líbilo se mi to o dost víc než Erotikon a Víkend.
Na film se podívám, kupodivu v něm nehraje Langmajer.

17.12.2020 4 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Nuda. To se mám jako bát zlověstného smíchu a mušlí? Ani jedna sympatická postava. Obzvlášť trio v baráku mě silně nebavilo. Jedna hvězda za toho psa, toho mi bylo líto, že má tak debilní páníčky.

16.12.2020 1 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Tak předně : rozhodně to není román pro ženy, ale young adult čtení.
Sammy byla pěkná bitch a ztratila paměť. Cassie byla ještě větší bitch a umřela. Co se stalo, kdo to byl? Rozuzlení vás asi nepřekvapí.
Ty natahovaný pasáže o líbání, nebo sexu jsem přeskakovala. Na něco tak patetickýho jsem už moc stará.

27.11.2020 2 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

(SPOILER) Strašně překombinované, až do absurdna.
Žádná z postav neví co chce. Nechám si děcko-nenechám si děcko. Manžel odchází, ale mně to nevadí-nechci aby odešel. Dám jí ledvinu-nedám jí ledvinu.
Tohle téma by si zasloužilo lepší zpracování.

23.11.2020 2 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Hodně lidí tu píše, že je Amanda alkoholička, to se mi ale nezdálo. Prostě to jen párkrát přehnala a vzhledem k tomu, co se okolo ní dělo to i chápu. Asi po třetí kocovině už byla jen na čaji, tak co no...Já mám i pochopení v tom jejím tápání v životě, jak neví co a koho chce, dětství a výchova se na ní holt podepsalo. Ačkoliv k oběma exmanželům se zachovala svinsky, o tom žádná.

Chvílema se děj táhl, až k uzoufání. Sladkobolný konec přitažený za vlasy mému hodnocení taky nepřidal. Takže za dvě a po J.F. dlouho nesáhnu, jestli vůbec.

08.10.2020 2 z 5

Deník alkoholika, teda vlastně Prince Ládíka. Škoda, že jsem si nedělala čárky vždycky když se objevilo -stakan vodky- .

Zasmála jsem se asi jednou, od půlky už nebavilo vůbec.

03.10.2020 2 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Hořké zklamání. Doufám, že konec nás neměl navnadit na další díl s tímhle super padouchem se super schopnostmi.
Jedna hvězda za výbuchu v restauraci a následný popis co to s kým udělalo.
Druhá hvězda za likvidaci rodičů tý rudovlásky.

08.09.2020 2 z 5

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Chtěla jsem to vzdát už po pár stránkách, kdy jedna z hlavních hrdinek hodila moudro, že vybuchující bomby jsou skvělý afrodiziakum.
Hlavní hrdinové - 2 manželské páry, jsou krásní, bohatí, úspěšní, s dokonalými těly a blablabla. Ale taky se asi tak nějak nudí a tak si to začnou mezi sebou rozdávat. Ale (nečekaně) zjistí, že ani trojka, natož čtyrka není pro každého a málokdo to ustojí. A tak se to začne komplikovat a zamotávat.
Charlie i Mia byly obě nesnesitelný, protivný slepice. Pořád prohlašovaly, že manželství je pro ně prioritou, ale hned vzápětí udělaly něco, čím manželství sprostě ohrozily.
Rob, krasavec Rob-strašný kretén se kterým bych nebyla ani 2 hodiny, natož 20 let.
Kit mě vůbec ničím nezaujal.

05.09.2020 1 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Když se člověk na něco těší, obvykle pak přijde zklamání. Jak já se na Jeden z nás těšila. Předešlé Lapenovky byly super, nemohla jsem se od nich odtrhnout. Tohle dílko je ale jen průměr.
Tak od půlky jsem začínala tušit co a jak a to mě štve. Těšila jsem se na taktojsemkurvanečekala pointu.

24.08.2020 3 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

(SPOILER) Předem chci poděkovat několika přispěvatelům za vyzrazení konce, respektive toho, kdo se na konci objeví. Díkec.
Galerie mrtvých mi přišla opravdu slabá. Zbytečně moc popisů co jak vrah myslel, proč to udělal co udělal a děj se nikam neposouval. Kapitánka Blakeová (asi) je zase jak z jinýho světa, akorát se všemu diví a nadává. A najednou prsk a vrah je za katrem, protože Hunter viděl odrosty svý přítelkyně. Aspoň popichování mezi Garciou a tou agentkou bylo docela vtipný.

18.08.2020 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Hrdinka mi byla spíš nesympatická, taková nemastná - neslaná, skoro celou dobu se chovala jako vyděšený kuře. Aspoň že na konci se odhodlala k akci.
Pro mě průměrná kniha, škoda. Původně jsem si ji chtěla koupit, ale teď jsem ráda, že jsem jí měla jen půjčenou.
SPOILER : že v tom má prsty její manžel mi bylo jasný snad od začátku těch telefonátů. Myslela jsem, že je i vrah, Rachel jsem netipovala.

07.08.2020 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Spoiler.
Na 5* to není a o jednu strhvám za to, že vraha si nemůžete tipnout, protože se skoro celou dobu nevyskytuje.

07.07.2020 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Klobouk dolů před autorovou fantazií. Takovýhle způsob zabití by mě fakt nenapadl...a kdo je vrah vlastně taky ne.
SPOILER: stínohra mi přišla přitažená za vlasy, jakože spolíhat na to, že si toho vyšetřovatelé všimnou?

01.07.2020 4 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Film mám ráda, ale tohle bylo tak nevtipné a nudné, že jsem měla co dělat abych dočetla.

30.06.2020 1 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Doufám, že ty spoďáry co poslala Jágrovi byly aspoň vypraný.

29.06.2020 1 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

(SPOILER) Adrienne na mě působila jako pěkná trubka. Na účtě má 20 dolarů, nemá majetek, ani přátele, vůbec nic si nezjistí o baráku kam se jede nastěhovat a neveze si s sebou ani jídlo, páč asi předpokládá, že na ní čeká plná lednice?? - ajo vlastně, ona nemá prachy, takže na jídlo prostě neni. Po příjezdu zjistí, že ten děsivý tajemný dům je od městečka vzdálený celých 15 minut chůze!! - to je teda fakt štreka. Pro atmosféru by bylo lepší, kdyby byl úplně odřízlý od okolního světa. Otravný slípky, který přišly s džemem, nazývá Adrienne hned po prvním setkání přítelkyněmi. A nevzpomene si na bednu se svíčkama, kdy právě plamen svíčky rozhodne o jejím životě či smrti.
I přes všechny tyhle výtky mě kniha na 3 dny solidně zabavila. Příběhy o strašidelných domech mám prostě ráda v knižní i filmové podobě.

29.06.2020 4 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

(SPOILER) Zakoupeno v Levných knihách za 99 Kč. Na první pohled mě upoutala docela pěkný přebal. Po přečtení anotace jsem si vzpoměla na film s G. Paltrow (kterou nesnášim).
Škoda těch srdceryvných proslovů ve stylu kolumbijské telenovely.
SPOILER: Hannah byla sympatická hrdinka, když skončila na vozíku, pěkně se s tim porvala a než velká sebelítost u ní převládal zdravý vztek. Henry mi každopádně přišel lepší, než Ethan ten mi přišel takový nemastný neslaný. A obrovská láska i po 10 letech od střední? Really?

09.06.2020 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Hovor se smtí zatím nepřekonán, bohužel.
Třetí kniha od Cartera a ta schématičnost je do očí bijící. Hunter všechno ví, protože všechno četl, vlastně by zastal celé kriminální oddělení a Garcia by si měl koupit letenku zpátky do rodné země, protože je k ničemu. Všechny ženy naprosto nádherné a dokonalé. Nějaká ta koitusovačka na jednu noc. Finální stíhačku vraha vyřeší samozřejmě jen a pouze Hunter.
SPOILER:Prního odhaleného vraja jsem netušila, ten druhý byl podle mě docela jasný.

29.05.2020 4 z 5

Porno a já Porno a já Tarra White (p)

Čekaůa jsem pěknou prásárničku, něco pikantního, že se dozvím něco o pornobranži...a ono jaksi nic. Vlastně je to jen propagace na tv Noha. S kým se kde kamarádila je mi srdečně jedno. Ale aspoň, že jí dobře udělali napoprvé anál.

16.05.2020 2 z 5