M.V.Z. M.V.Z. komentáře u knih

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Náhodou jsem na tuto knihu narazila v knihovně. Od začátku do konce mě pohltila. Skvěle vykreslené pocity mladého Connora.

01.01.2024 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Příjemná čtivá oddechovka. Se selekcí bych to vůbec nesrovnávala. Je to jiné a kniha se mi moc líbila.

16.03.2017 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

povídky se mi moc líbily. Skvěle doplnily informace o hlavní aktérech Selekce.

09.01.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

I tento druhý díl se mi moc líbil. Neřekla bych, že je slabší než Selekce. Je jenom jiný. V některých fázích napínavý a tajemný. Už se těším na rozuzlení, i když název tak trochu napovídá, jak to dopadne. Přesto se těším i na třetí díl.

01.02.2016 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

i když čtu hodně komentářů, že je poslední díl zklamal, tak já jsem zklamaná nebyla. I tento třetí díl je čtivě a poutavě napsaný. Jsem ráda, že jsem na tuto trilogii narazila a přečetla.

30.11.2015 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

napínavé od začátku do konce. Druhý díl se mi líbit více než ten první a už se těším na ten třetí.

09.11.2015 5 z 5

Esej o tragédii Esej o tragédii Elizabeth LaBan

Knihy byla úžasná. Velmi čtivá. Zajímavý a poutavý příběh. Všem moc doporučuji

25.08.2015 5 z 5

Pořád jsem to já Pořád jsem to já Lisa Genova

Silný a poutavý příběh hlavní hrdinky, která trpí časnou formou alzheimerovy choroby. Kniha ukazuje všechna úskalí této nemoci. Ukazuje nám, že rodina je nejdůležitější, co člověk v životě má.

23.06.2015 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Je to moje druhá přečtená kniha a opět mě nezklamala. Moc pěkně a čtivě napsáno. Určitě se budu pouště do další knihy :-)

01.06.2015 5 z 5

Plavba smrti Plavba smrti Yrsa Sigurðardóttir

opět skvělá knížka této autorky. Byla zajímavá od začátku až do konce, čtivá. Mohu jen doporučit

15.05.2015 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

knížka se mi moc líbila.Rozvinula postavu Tobiase Eatona a propojila všechny 3 předchozí díly.

31.03.2015 5 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Výborný psychologický román. Poutavý příběh 2 mladých lidí a kam až může jejich láska zajít.

24.03.2015 5 z 5

příjemná a vtipná oddychovka na rodičovské dovolené :-)

22.02.2015 5 z 5

Světec Světec Carin Gerhardsen

opět zajímavý a napínavý příběh. Už se těším na poslední příběh série.

20.02.2015 5 z 5

Zabiják Zabiják Jonathan Kellerman

Kellerman je jistota dobré detektivky. Ani tato mě nezklamala a byla napínavá od začátku až do konce. Čtivě napsaná, bez zbytečných pasáží.

07.02.2015 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Deaver opět nezklamal.
Kniha je skvěle napsaná. Děj je napínavý, žádná hluchá místa.
Opravdu skvělé čtení.

01.12.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

kniha se mi moc líbila. Příjemné oddychové čtení.

30.10.2014 5 z 5

Chlapec v kufru Chlapec v kufru Lene Kaaberbøl

Mě se kniha velmi líbila, i když ze začátku jsem měla trochu problém se zorientovat v postavách, ale nakonec z toho vyšel zajímavý a čtivý příběh.

14.10.2014 5 z 5

Deník špatné matky Deník špatné matky Stephanie Calman

Mě se kniha líbila. V poslední době čtu samé detektivky a thrillery, ale toto byla příjemná oddychovka.
Určitě byla místy přehnaná, ale zasmála jsem se a pobavila.

24.09.2014 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Četla jsem i předchozí 2 knihy této autorky a pro mě byly o hodně zajímavější. Knihu jsem dočetla, nicméně je o dost slabší než předchozí 2. Nejlepší je závěr knihy (posledních cca 70 stran) tam to aspoň mělo náboj.

10.09.2014 3 z 5