Lucynell Lucynell komentáře u knih

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Začátek nové série od Mony Kasten, všechny její knihy se mi zatím líbily a tato není výjimkou.
Je to příběh, který chytí za srdce, plný emocí od začátku do konce, pomalá romantická linka dodává příběhu na jeho kouzlu.
Setkáváme se zde s postavou Adama a Rosie, z nichž každý má nějaké své vnitřní strašáky.
Po dočtení má člověk chuť hned na další díl, na který si je ovšem potřeba počkat.

07.05.2023 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Knihu jsem četla v rámci společného čtení a velmi mě bavila. Vi s Penelope mě opět nezklamaly a kniha se mi moc líbila. Příběh Leviho a Presley byl krásný.

20.04.2023 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Úžasný příběh plný akce, nabitý emocemi od začátku do konce. Kniha mě ihned chytila a zhltla jsem ji pomalu na jeden nádech. Moc se mi líbí postava Kai, ve kterém se mísí zlo s dobrem.

20.04.2023 5 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Opět skvělá oddychovka, stejně jako u předchozích příběhu se kniha dobře četla a člověk se u ní občas zasmál.

01.04.2023 4 z 5

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Po knize jsem sáhla pouze z důvodu maturitní četby. Je to klasický příběh, který zná skoro každý a rozhodně je, co číst. Jediný co, tak občas pro mě bylo těžké prelouskat ten starší jazyk.

19.03.2023 3 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Krásný příběh o osudové lásce, která dokáže překonat cokoli. Dlouho vzdálení dávní přátelé, jež k sobě opět najdou cestu. Zkrátka krásný oddechový příběh plný citů.

14.03.2023 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Knihu jsem četla jen díky seminární práci do Multikulturní výchovy, ale musím říct, že rozhodně nelituji. Příběh z Jacksonu v Mississippi mě chytil. Je to velmi čtivé a podává nám to obraz o době rasismu a diskriminace na americkém Jihu.

11.03.2023 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Ačkoli jsem po této romantické klasice sáhla hlavně z důvodu maturity, mile mě překvapila, že jsem si ji nakonec i sama do knihovny pořídila. Příběh Elisabeth a pana Darcyho je zkrátka úžasný a vždyť vás vtáhne do staré Anglie.

08.02.2023 4 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

I druhý díl si mě již od začátku získal, Silver jakožto jedna z mála ženských bodyguardů a princ Prescott měli krásně propracovanou linku a příběh mě zcela pohltil. Skvělé bylo i zapojení postav z prvního dílu a zpracované intriky na královském dvoře.

08.02.2023 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Kniha mě zaujala tématem zakázané lásky mezi bodyguardem a jeho klientkou a vůbec mě nezklamala. Autorka píše velmi čtivě, dialogy jsou hravé a vtipné, příběh odsypa. Už se moc těším na další díl z této série.

23.11.2022 5 z 5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Knížky od Westové se mi vždy líbily, jsou to krásné oddechovky a i přesto že mi tato kniha přijde o něco slabší než její jiné, je pěkná a dobře se čte.

08.07.2022 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Je to pěkná kniha, která nás vrací na místo, které známe a nechává nás nahlídnout na příběh z různých úhlů pohledu. Nicméně ačkoli je kniha pěkná, nic extra se v ní neděje, ale přesto ty, kteří si oblíbili tuto sérii dokáže zcela zaujmout.

30.06.2022 4 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Poslední díl byl stejně dobrý jako celá série, autorka píše čtivě a poutavě a už se moc těším na její další díla.

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Druhý díl je stejně procítěný jako první. Tato série mě stejně jako předchozí Znovu baví. Charaktery postav se nadále vyvíjejí a dochází zde k zvratům. Kniha se dobře čte.

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Mona Kasten opět nezklamala, kniha je krásná, skvěle se čte a nedá se od ní odtrhnout. Příběh Ruby a Jamese je jednoznačně poutavý.

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Stejně jako předchozí díly mě kniha zcela pohltila a já se od ní nemohla odtrhnout, doslova jsem ji hltala očima. Příběh Feyre a Rhyse je nádherný a poutavý, jejich láska je cítit v každém okamžiku této knihy a jejich postuchovani se tomu dodává jen jiskru. Už se těším na další díla od autorky.

26.06.2022 5 z 5

Druhá tvář Kaie Druhá tvář Kaie Estelle Maskame

Kniha se četla dobře, krásná letní oddychovka, kdy nemusíme nad ničím nijak přemýšlet a jen si užíváme příběh plný lásky. Ovšem více se mi líbila kniha Padnout a vstát.

25.04.2022 4 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Do této doplňkové knihy se mi moc nechtělo, ale i přes to že nakonec bylo zajímavé číst o jejich příběhu i z jiných úhlů pohledu, nezaujala mě tolik jako celá série, je to takový nadbytečný díl, který vím, že už si nepřečtu nikdy.

01.04.2022 3 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Tento poslední díl byl rozhodně lepší než předchozí. Od začátku do konce je kniha nabitá emocemi a člověk ji nedokáže odložit z ruky dokud ji nedočte. Příběh Hessa je prostě od začátku čtivý a tento díl to opět dokazuje, dokonce víc než ty předchozí.

01.04.2022 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Stejně jako předchozí knihy z této série rozhodně tento díl nezklamal. Je v něm opět tolik citu, postavy, které známe již z dřívějška. Příběh Jude a Blakea je úžasný a naprosto mě pohltil. Už se moc těším na další sérii od Mony Kasten.

29.01.2022 5 z 5