Lucynell Lucynell komentáře u knih

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Záverečný díl byl pěkný, opět se odehrává na jiném místě, tentokrát v Portlandu, kde Eden vyrůstala. Celá tato série se mi moc líbila.

02.11.2020 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Kniha byla úžasná, donutí vás zcela změnit váš názor na Jo, která se prvním díle jevila jako zlatokopka, ale jak už to tak bývá, nic není takové, jaké se to na první pohled zdá být. Každá kniha z této série má nějaký hlubší smysl a v této nacházím něco, co dělá každý z nás a to, že bychom neměli dávat na první dojem, že bychom neměli odsuzovat lidi, které neznáme a u kterých nevíme, čím si právě prochází. Na závěr už zbývá jen říct: Buď Kaledonie!

01.11.2020 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha byla čtivá, chytlavá a krásná. Stejně jako ostaní mě občas chování Joss vytáčelo, ale na druhou stranu jsem ji chápala vzhledem k tom, čím si prošla. Velice mě bavila komunikace, kterou spolu občas vedli a situace, do kterých se dostali. Za mě krásné čtení na dlouhé zimní večery.

21.10.2020 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Krásné, nenáročné a čtivé čtení. Tuto knihu mám moc ráda a občas se k ní vracím, protože jsem si moc oblíbila Laru Jean i Petera Kavinského. Za mě knížka rozhodně lepší jak film.

18.10.2020 5 z 5

Zkrocený donchuán Zkrocený donchuán Diana Palmer

Krásný, čtivý příběh o neopětované lásce, která se zmení v opětovanou...

18.10.2020 4 z 5

Nerozumná sázka / Rozpustilá Kitty Nerozumná sázka / Rozpustilá Kitty Lucy Muir

Příběhy jsem přečetla za jedno odpoledne, byly veselé, vtipné a moc se mi líbil motiv sázky použitý v obou příbězích.

18.10.2020 5 z 5

Provdaná do Itálie Provdaná do Itálie Emma Darcy

Krásný příběh pro letní večer o velké lásce a rodinných rozepřích....

18.10.2020 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Bajky mě velice bavily, jsou krásně napsané a nejen, že se díky nim vrátíme do světa Harryho Pottera, ale zároveň nás přenesou zpátky do dětských let. Komentáře příběhy nádherně obohatily. Nejvíc se mi líbil Příběh tří bratří a to nejen z důvodu, že byl zmiňován v sérii Harry Potter, ale i díky hloubce tohoto příběhu.

10.10.2020 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Moc se mi líbilo téma této knihy už jen proto že bylo zcela originální abylo to zase něco jiného. Stejně jako některé předešlé by mě také celkem zajímalo moje datum, i když na druhou stranu možná lepší nevědět. Jinak příběh je čtivý a moc se mi líbil konec.

15.08.2020 4 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Za mě fajn čtení na léto, postavy byly super a díky postavě Ollieho jsem si leccos uvědomila.

13.08.2020 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Kniha mě velice bavila, byla čtivá a obě hlavní postavy jsem si okamžitě zamilovala.

09.08.2020 5 z 5

Podzim, na který nezapomenu Podzim, na který nezapomenu Robin Constantine

Kniha se mi moc líbila, byla oddechová a chytlavá.

07.08.2020 5 z 5

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

Kniha byla krásná a především čtivá, už na začátku vás zcela vtáhne do děje a pak už vás až do konce příběhu nepustí. Na letní večery je přímo ideální. Řeší se tu problémy, které zažila snad každá z nás, ale zároveň vás dostane i pomalá romantika, kde se ukazuje, jak tenká je hranice mezi nenávistí a láskou, a především je příběh také o skutečném přátelství, které vydrží mnohé a s každou další životní zkouškou sílí.

05.08.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

V této knize se opět ukázal autorčin skvělý smysl pro humor, příběh od začátku přímo srší vtipem a vy nemůžete jinak než se nahlas rozesmát. Na léto je to ideální čtení, které rozhodně všem doporučuji. Už se moc těším na další knihy od této autorky.

30.07.2020 5 z 5

Nevěřte Hunterovi Nevěřte Hunterovi Karolína Bendová

Tato kniha nepatří zrovna mezi ty, které bych si s chutí přečetla po druhé. Příběh nebyl nijak moc poutavý, teprve až ke konci, kdy začali rozplétat rodinná tajemství, mě více pohltil. Jinak dějově se mi rozhodně líbila více autorčina předešlá kniha Clarity.

23.07.2020 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Zprvu jsem váhala zda si mám vůbec tuto knihu přečíst, jelikož fotbal mi nic neříká, ale nakonec jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám a udělala jsem dobře. Je to příjemné, oddechové čtení. Příběh byl poutavý a pohltil mne na tolik, že jsem celou knihu přečetla již za tři dny. Už se moc těším na autorčiny další knihy.

14.07.2020 5 z 5

Clarity Clarity Karolína Bendová

Knihu jsem dostala letos k narozeninám, je to příjemný, oddechový příběh s tématem letní lásky. Moc se mi líbilo spojení s táborem a celkovém pojetí obou hlavních hrdinů a jejich citů k rodině, obzvláště k jejich mladším sourozencům. Přestože to byla autorčina prvotina, kniha je velmi vydařená a věřím, že nám tato autorka má jěště v budoucnu, co nabídnout.

12.07.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Myslela jsem si, že předešlé dva příběhy už nic překonat nemůže. To jsem se ovšem mýlila. Kniha je velmi čtivá, zábavná, dojemná a dokáže vás zcela vtáhnout do dějě. Příběh Sawyer a Isaaca jsem přečetla doslova jedním dechem. V této knize nám autorka ukazuje, že bychom neměli dávat na názory ostatních, ale poznat dotyčného člověka sami, odhalit, co se skrývá pod jeho maskou, protože ne vždy je pravda to, co o člověku roznáší jiní. Už jen proto bych tuto knihu doporučila úplně každému, aby si uvědomil, že věci, které slyší od jiných, nemusí být zcela pravda a že často je šíří ten, kdo druhým závidí nebo je zkrátka jenom nemá rád a vneposlední řadě, že každý má nějaký důvod, proč je takový, jaký je.

12.07.2020 5 z 5