Lucy Lucy komentáře u knih

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Super ..nemůžete přestat v čtení...doporučuji,já jsem také četla a četla a bylo 5 ráno..:-),jen je dost roztáááhlá

26.09.2011 5 z 5

Druhá šance Druhá šance James Patterson

Mám ráda všechny knihy s žens.vyšetř.klubem-určitě doporučuji

19.09.2011 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Strhující kniha čte se skoro sama,je sice trochu víc stránková,ale jinak super-doporučuji

16.09.2011 5 z 5

Zrychlený tep Zrychlený tep Mary Higgins Clark

Opravdu čtivá kniha jako skoro vše od této autorky-doporučuji.L

16.09.2011 5 z 5

Milénium 1–3 (box) Milénium 1–3 (box) Stieg Larsson

Koupila jsem na doporučení v obchodě a nelitovala,všechny díly jsou zajímavé a souhlasím ,že čtete a čtete a najednou jsou 3 ráno :-)-doporučuji,všechny tři jsem přelouskala opravdu rychle a to jsou pěkně silné.

25.08.2011 5 z 5

Šeptající mrtví Šeptající mrtví Darcy Coates

Další kniha od Darcy Coates, Vás přivede na hřbitov za dívkou Keirou, která ztratila paměť, někdo jí pronásleduje a zjistí ,že vidí duchy, kterým se rozhodne pomáhat přejít na druhou stranu. Mě kniha připomněla Amelii Stevens a její sérii Hřbitovní královna. Akorát ta byla opravdu napínavá. Zde určitě nečekejte horor .Je to trochu lehkého napětí, trošku romantiky a zvědavost, jak vše dopadne. Ale kniha se čte velmi dobře, měla jsem za večer přečteno. Určitě si koupím druhý díl. Jen to není ta Darcy co známe z jejich strašidelných domů. Tím knihu určitě nehaním v 16 bych ji ocenila víc. Lehké oddychové čtení. Doporučuji

15.03.2024 4 z 5

Velká kniha detektivek: Zdánlivě nemožné zločiny Velká kniha detektivek: Zdánlivě nemožné zločiny * antologie

Nevysvětlitelné kriminální příběhy, od různých slavných autorů. Některé lepší,. Kniha krásná, velká, vhodná jako dárek.

18.02.2024 4 z 5

Ve víru Ve víru Rachel Caine (p)

Tak opět povedený díl,což u více knih na pokračování nebývá, další dobrodružství a napětí. Trošku mockrát je Gwen roztrhaná uvnitř na kusy,ale asi to k tomu patří,aby to mělo ten řiz.

16.10.2023 4 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Tahle série se opravdu povedla, druhý díl je sice o trochu slabší než první,ten byl skvělý. Ale čte se také skvěle, trošku pomalejší rozjezd na začátku to chce vydržet a určitě přečíst celou sérii.

16.10.2023 5 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Velmi pěkné ,napínavé, první díl mě malilinko přišel lepší, ale jinak super. Obdivuji Dorrana za jeho trpělivost s Clari v druhém díle mi přijde Clari občas zralá na tečku, asi ve dvou situacích :-) :-), ale jen můj pocit .Konec super, romantika a zas teď, to čekání než vyjde další díl - to je dlouhé :-).

28.02.2022 5 z 5

Děs sídla Wake's End Děs sídla Wake's End Michelle Paver

Horor to není, ale napínavá kniha určitě je. Přečetla jsem ji celou za jeden den. Čte se velmi dobře. Mě jen malinko nějak ten konec úplně nestačil. Měla bych ještě nějaké otázky . Jinak knihu doporučuji na odpočinek super.

25.07.2021 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Kniha se mi líbila. Přečteno za jedno odpoledne, dobré třeba na dovolenou. Je pravda, že není tolik hororová, jako jiné od autorky, občas trochu přitažené za vlasy, ale jinak se kniha čte velmi dobře.

19.06.2021 5 z 5

Básník Básník Michael Connelly

Napínavá,dobře napsaná

24.10.2013

Na památku černá Na památku černá Carlene Thompson

super napínavá,čte se jedním dechem-doporučuji

04.11.2012 5 z 5

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

kniha dobrá,pěkné napínavé čtení

03.10.2012 4 z 5

Šepoty v písku Šepoty v písku Barbara Erskine

kniha je moc pěkná,opravdu napínavá,já jsem si jí s chutí přečetla po letech po druhé jen konec mě nějak moc nesedí,ale doporučuji.:-)

02.05.2012 4 z 5

Úkryt před světlem Úkryt před světlem Barbara Erskine

Moc doporučuji jedna z nejlepších ,musela jsem jí pořád číst až do konce-napínavá .Určitě doporučuji

20.03.2012 5 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

opět super-napínavá-autorku doporučuji už jsem četla od ní dvě knihy a obě perfektní.Lucy

28.02.2012 5 z 5

Rukopis Karla Velikého Rukopis Karla Velikého Steve Berry

jedna z nejlepších co jsem četla,opravdu napínavá udrží až do konce-doporučuji

12.12.2011 5 z 5

Ztracené duše Ztracené duše Lisa Jackson

Napínavé čtení,kdo má rád upírskou tématiku,tak určitě doporučuji.

25.08.2011 4 z 5