Ve víru přehled

Ve víru https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424954/bmid_ve-viru-e0q-424954.jpg 4 174 174

Gwen Proctorová unikla bývalému manželovi a zachránila svoji rodinu. Utéct se jí ale nedaří před jeho nechvalnou proslulostí sériového vraha. Ani před zvrácenými internetovými trolly, kteří stále usilují o to, aby byly jeho zločiny pomstěny. Gwen se ale schovávat nehodlá. Ne když má jedinou misi: vytvořit svým dětem normální životní podmínky. Teď se jí však ozvala žena v ohrožení. Marlene Crickettová z odlehlého městečka Wolfhunter má panický strach o sebe a o svou dceru. Když Gwen do izolované obce na venkově dorazí, Marlene už je mrtvá – a z vraždy lidé viní její dceru. Až na to, že té se Marlene vůbec nebála. Gwen neodjede, dokud nezjistí, z koho strach měla doopravdy. Jenže teď už je možná pozdě. Past už je nastražená a chystá se sklapnout.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Wolfhunter River , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ve víru. Přihlašte se a napište ho.

Evkae36
13.04.2024 5 z 5

čekala jsem, že už nebude co řešit, ale zase to bylo čtivý a zhltla jsem ji za pár dní. jdu na čtvrtou..

Deia
25.01.2024 4 z 5

Mne sa táto séria veľmi páči, pretože je taká netradičná. Aj v tejto časti je námet nezvyčajný. Gwen s rodinou sa dostávajú do malého mesta, v podstate zapadákova, kde sú všetci proti ním a od začiatku im ide o život. Atmosféra je podľa mňa skvelá, miestami mi to pripomínalo až nejaký horor o prežití a sem-tam som cítila zimomriavky. Ale napriek tomu mi už tentokrát veľa vecí prišlo pritiahnutých za vlasy a dosť nereálnych. Aj keď pri čítaní mi to vôbec nevadilo, bola som veľmi zvedavá ako to so všetkými dopadne a čo sa bude diať ďalej. Na ďalšiu časť série sa už teším.

moudivlacek
15.01.2024 4 z 5

Pro fanoušky napětí je tato kniha skvělá volba.
Melvin je mrtev, řeklo by se, že teď Gwen bude mít s rodinou klid. Pravý opak je pravdou. Nejenže se má natáčet dokument o Gwen-Gině, ale má ji zničit, dokázat, že byla pomocnicí muže. Ale je tu také telefonát cizí ženy, ta má strach a chce pomoc od Gwen. Jenže co když je to past.
Tento díl je velmi tvrdý, ukazuje, jak rychle a pořádně se dá zničit člověk. Jenže Gwen jde o jedno - klid a bezpečí pro své děti a sebe a Sama. A tak se pouští do nerovného boje...
Doporučuji tuto sérii číst opravdu postupně, aby vám neunikly předchozí vysvětlení a vztahy.

Knižní novinky (21. týden)

17.05.2020

Kniha Ve víru v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech3x

vraždy strach thrillery pro ženy

Rachel Caine (p)
americká, 1962 - 2020