Druhá šance

Druhá šance https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2615/druha-sance-2615.jpg 4 156 24

Děsivé vraždy, které otřásly San Franciskem, nemají na první pohled nic společného kromě mimořádné brutality. Detektivka Lindsay vytuší, že je mezi nimi jistá souvislost, a přeběhne jí mráz po zádech, když si uvědomí, že vrahovi jde o cosi mnohem hlubšího než je pomsta. Pokusí se uhodnout, kde pachatel udeří příště, a nastraží past. Pokud se však ve svém odhadu zmýlí, následky budou strašlivé. A druhou šanci už nedostane.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

2nd Chance , 2002

rafan65
28.02.2024 5 z 5

Další příběh této série je opět hodně dobré čtení. Děj znovu čtenáře vtáhne do příběhu a nepustí. Musím přiznat že jsem narazil na perfektní čtení které mě osobně hodně baví. No uvidím co bude následovat, docela se těším.

LenkaKa
07.04.2021 4 z 5

Napínavé, čtivé. Zatím si dám pauzu a pak si přečtu další díl série.

AlenaF
19.01.2021 5 z 5

Přečetla jsem celou sérii, bavila mě.

cukrovka
06.12.2020 5 z 5

Čtivý a napínavý příběh. Krátké kapitoly dodávají příběhu spád. Hlavní hrdinka i její kamarádky z ženského klubu jsou sympatické.

nai.ivka
24.11.2019 3 z 5

Série mě baví méně než Alex Cross, ale jako oddychovka nebo pomoc při nudných pracech je slušná. Celý předchozí díl se mi stávalo, že jsem měla pocit, že už jsem tohle někde četla.

mysce
07.05.2019 4 z 5

Čerstvě povýšená policistka Lindsay dostává na starost náročný případ rasově motivovaných zločinů, ale brzy se začne domnívat, že vrahovi se jedná spíš o vlastní osobní mstu.
Druhý příběh série o ženách, neoficiálně se podílejících na vyšetřování, považuji za vydařenou a dějově slušně "nadupanou" detektivku.

Merlinit
08.07.2018 4 z 5

Milé a čtivé.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

moudivlacek
25.02.2018 5 z 5

Skvělý druhý díl plný napětí, krutého odhalení, intrik. Lindsay se vrací zpět do práce a rozhodně její první případ po pauze stojí za její pozornost a bystré myšlení. Vrah je neustále o krok dopředu, a když už to vypadá na zdárné ukončení případu, najednou je vše jinak.
Rozhodně můj mozek při uvažování o jméně vraha dostal na frak.
Mohu doporučit.

petra4080
09.02.2018 3 z 5

Měla jsem jednoho favorita na vraha a ten to nakonec nebyl, ale nevadí, třeba se trefím příště :-D

March
10.09.2017 5 z 5

Opět mě autor nezklamal a ani Ženský Vyšetřovací Klub, moje druhá kniha a opět napětí, výborná zápletka, krátké kapitoly, žádné zdlouhavé pasáže, opět plný počet a doporučení.

furunkl
28.01.2017 2 z 5

Po prvním dílu docela zklamání. Autor za sebe řadí jedno detektivkářské klišé za druhým. Zkušený čtenář odhalí vraha hned jak se jeho postava objeví.

marek1278
18.01.2017 5 z 5

Ženský vyšetřovací klub se mi zalíbil hnedka od prvního dílu, druhý nezklamal, opět skvělá jízda. Těším se na další díly

jana3099
15.01.2017 4 z 5

Napínavý příběh, i když jsem si nejprve myslela, že se nechytím, když to bude mít politický ráz, nicméně jsem se chytla a knihu přečetla během dne, konec a rozuzlení překvapivé ;-)

ivoiro
19.10.2016 5 z 5

Přiznám se, že z mého hlediska to byla jízda. Knihu jsem zvládl v průběhu jednoho dne. Měla spád, napětí, prostě všechno. Dávám plný počet bodů.

koki.veru
04.01.2016 5 z 5

Druhý díl této úžasné série, stejně dobrý jako ten první. Velmi jsem si čtveřici žen oblíbila, především hlavní postavu Lindsay, a hned se jdu vrhnout na další pokračování.

evafort
01.03.2015 3 z 5

Oproti prvnímu dílu mě tenhle zdaleka tolik nebavil, dokonce jsem měla v jednu chvíli chuť ji odložit, ale pak to zase nabralo grády. Doufám, že další budou zase lepší.

zp87
19.12.2014 1 z 5

Já si nemůžu pomoct. Pro mě velké zklamání. Moje třetí kniha od Pattersona. První (A pavouk přichází) mi přišla nejlepší, výborná. Druhá (Chuť krve) už trochu slabší, ale taky dobrá.
Ale do Druhé šance se mi nepodařilo začíst.
Nutila jsem se do ní tak dlouho, až jsem do knihovny musela vrátit nedočtenou. Protože se mi ale ty dvě předešlé knihy líbily, půjčila jsem si ji asi po půl roce znovu - dala jsem jí DRUHOU ŠANCI :) - a nic. Scénář se opakoval. Musela jsem se vracet k předešlým kapitolám, odstavce číst třikrát... Nebavily mě ty rasově (či jen na oko rasově?) motivované vraždy...
Knihu jsem nakonec zase musela vrátit - a dočíst jsem ji nestihla. Ale upřímně - kdybych chtěla, stihla bych to. Prostě mě nebavila.
Třetí šanci jí už asi dávat nebudu. Na to existuje příliš mnoho zábavných knih, co mě chytnou na první dobrou. To snad jedině, kdyby název byl "Třetí šance".

petrzel
27.04.2013 5 z 5

Další výborná kniha od tohoto spisovatele ještě jsem nenarazila na nic co by mě od něj nebavilo od začátku do konce

Gabkažabka
14.04.2013

čteno ihned po prvním dílu - prostě jsem si Lindsey oblíbila

Autoři knihy

James Patterson