Každý třetí den

Každý třetí den https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2633/kazdy-treti-den-2633.jpg 4 148 22

Souhrou náhod se detektivka Lindsay Boxerová ocitne na jedné sanfranciské ulici v okamžiku, kdy okolím otřese silný výbuch. V domě bohatého majitele objeví tři mrtvoly. Dítě, které tam žilo, zmizí zdánlivě beze stopy. Na místě činu zanechal vrah záhadný vzkaz. Tím vše teprve začíná...

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Alpress

3rd Degree , 2004

konicekbily
26.01.2023 5 z 5

Tato detektivní řada od oblíbeného autora je velice dobře napsaná, lze číst jednotlivé díly "napřeskáčku" a dostanu vždy to, co jsem očekával" rychle ubíhající děj, krátké kapitoly, žádnou "vatu" v textu, parádní zápletku a její závěrečné objasnění.

AlenaF
26.12.2020 4 z 5

Lehké, zábavné čtení.

cukrovka
10.12.2020 5 z 5

Čtivý příběh plný napětí. Vyprávění dodávají spád krátké kapitoly.

mariva
26.09.2020 5 z 5

Napínavý děj a krátké kapitoly napomáhají rychlému čtení, jako ve většině autorových detektivek. Četla jsem některé z pozdějších dílů a proto si ráda doplním děj, který jim předcházel.

nai.ivka
01.12.2019 3 z 5

Další série oddychovek. Už vím co můžu čekat tak mě nic moc nevadí, nedráždí. Odsejpá to. Když potřebuji nenáročnou četbu, sáhnu po Pattersonovi.

Merlinit
10.07.2018 4 z 5

Slušné čtení. Žádná velká psychologie postav, dost přímočaré, ale slušné.

moudivlacek
17.04.2018 4 z 5

Pěkný díl a hrozné téma - moderní teroristi, vymydlené mozky, touha po pomstě a odhodlanost ovládat druhé. Každopádně děj má spád a žádné nudné místo.
Navíc místní policii pomáhá i nový hrdina z Úřadu národní bezpečnosti Joe Molinari, který utvoří správnou dvojku s Lindsay.
Navíc se Joe zamiluje do Lindsay a i ona pro něj, ale stane se velké neštěstí a teprve kamarádky ji ujistí, že i ona má právo na štěstí a lásku.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

petra4080
09.02.2018 3 z 5

Docela mě mrzí, že jsou všechny knihy z této řady tak trochu jako přes kopírák, jen zápletka se mění. Chtělo by to trochu drive, aby měl člověk chuť ve čtení série pokračovat.

March
19.09.2017 3 z 5

Opět skvělá detektivka, i když četla jsem od autora lepší.

čef
23.03.2017 5 z 5

Další z řady podobných knih autora plný napětí a akčních scén, výborně ušité pro zájemce o tuto literaturu. Komplikované pátrání, přátelství, láska proti hromadě nenávisti maskované láskou k lidstvu - to můžu!

Miruš
03.03.2017 5 z 5

Skvělá, jako všechny knihy tohoto autora. Jdu shánět další... ;-)

postrach
15.02.2017 5 z 5

Kniha je povedené dílo autora Jamese Pattersona.Čtivá,od začátku do konce.Nechybí napětí.

ivoiro
22.10.2016 5 z 5

Kniha má spád a drží v napětí. Rád čtu tuto sérii.

koki.veru
04.01.2016 5 z 5

Třetí díl, který mi prozatím připadal asi nejlepší a nejvíce propracovaný. Škoda jen, že to neskončilo úplně pozitivně (aspoň co se jedné postavy týká). Ale opravdu jsem si tuhle sérii oblíbila a nemůžu se od ní odtrhnout.

Kubíííína
13.05.2014 5 z 5

Opět skvělé počtení, strhující a velice napínavý děj a jsem velice zvědavý na další příběh ŽVK! :-)

pidalka777
02.12.2013 5 z 5

Toto byla první kniha s tématikou ŽVK, kterou jsem od něho četla. A byla to dobrá volba je stejně fascinující jako ostatní knihy.

Gabkažabka
14.04.2013

ŽVK je díl od dílu stále lepší. Popravdě musím napsat, že sotva jsem dočetla jednu okamžitě jsem začala čít další díl :)

Pingu
09.12.2012 5 z 5

Jako v

studentice
08.09.2012 3 z 5

Pro mě zatím nejslabší kniha z této série. Jinak mi opět vadí český překlad s mnoha chybami...

San Francisco

Autoři knihy

James Patterson
americká, 1947
Andrew Gross
americká, 1952

Kniha Každý třetí den je v