luckomar luckomar komentáře u knih

Tichá vůně slov Tichá vůně slov František Novotný

Hezké básně

15.10.2019 3 z 5

Za moji maličkost tedy hodně slabá četba. Asi milionkrát jsem se ironicky smála... Ha ha ha to je tedy vtípek! Možná jen nemám podobný vkus a typ humoru. Někomu se může líbit a věřím, že hodně.

15.10.2019 odpad!

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Kniha je opravdu krásná. Příběh je hluboký a dojemný. :) Myslím, že na ni jen tak nezapomenu. Je to kniha, která ve Vás něco zanechá a donutí Vás přemýšlet.

15.07.2019 5 z 5

Velmi dojemná kniha o lásce, pochopení, empatii ale především dětské upřímnosti a bezbřehosti. Doporučuji!

09.07.2019 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Pokračování smrtky...kniha, která mě hodně překvapila a bavila. Těším se na další ;)

28.06.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Asi jsem opět zvolila špatně pořadí. Po Erotikonu vůbec nezaujalo.

06.06.2019

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Po Haně je tato kniha jak jedoucí vlak. Sice jede hezkou přírodou, ale až do zastávky se nic nestane. Nevím čím to je, ale příběh mě nebavil. Dočetla jsem, ale znovu číst nebo doporučovat jako Hanu (což dělám všude :D) určitě nebudu.

06.06.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Mám její knihy ráda, ale musím říct, že tato byla slabší. Trochu mě štvala nesmyslnost konce.

07.05.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Není to kniha, kterou bych přečetla víckrát, ale je to kniha, která nahradí koukání na tupé TV seriály. Pobavila, i jsem jednou brečela. Určitě zkusím ještě nějakou knihu od tohoto autora, ale doporučuji tuto četbu spise těm, co chtějí oddychové čtení.

15.03.2019 3 z 5

Běsa Běsa Dita Táborská

Není kniha pro mě. Nechci jí kazit zbytečně všeobecné hodnocení, ale osobně knihy od nakladatelství host nejsou moje voda. Možná nerada čtu o neštěstí a tady ho je vcelku dost, hned v první části. Až neuvěřitelně moc.

03.02.2019

Aristokratky mám vážně ráda, ale tohle už byl výškrab spisovatelova vtipu.

23.01.2019 2 z 5

Chovejte se jako kočka Chovejte se jako kočka Stéphane Garnier

Hezká oddychovka. Člověk si možná něco uvědomí, možná něco změní a možná se nechá jen trochu obohatit. :)

07.01.2019 3 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Kniha nebyla špatná, četla se rychle a konec byl vcelku překvapivý, ale nevím proč mi vadila hlavní hrdinka.

30.12.2018 3 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Nejsem příznivce této literatury. Moc často ji ne vyhledávám, ale hodnocení knihy se nedalo vyhnout. Dílo překvapilo. Hezká zápletka, city, napětí. Až na některé zdlouhavé myšlenky z deníků smrtek fajn. Doporučuji

30.11.2018 4 z 5

Revizor Revizor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Bavil :)

29.11.2018 5 z 5

Noc na Karlštejně Noc na Karlštejně Jaroslav Vrchlický (p)

Co dodat? Prostě Noc na Karlštejně. :)

29.11.2018 5 z 5

Strakonický dudák Strakonický dudák Josef Kajetán Tyl

Povinná četba. Pěkná

29.11.2018 3 z 5

Dívka s jahodami Dívka s jahodami Lisa Stromme

Nerozumím všeobecnému nadšení ostatních čtenářů. Jsem z knihy unavená a měla jsem problém se prokousat ke konci.
Emoce... Ano, těch tam bylo spousta, ale už jsem četla lepší knihy.

28.10.2018 2 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Nejsem moc na tento typ knih,ale i tak musím konstatovat, že mě kniha ve finále dojala. Knížka z které je smutno. Dočíst, znamenalo ztratit někoho blízkého.

21.10.2018 3 z 5

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

Já tyto komiksy prostě zbožňuji :)

20.10.2018 5 z 5