Lucif Lucif komentáře u knih

Radost - štěstí, jež pramení z nitra Radost - štěstí, jež pramení z nitra Osho

bezva, doporucuji

Tajuplný dům Tajuplný dům Enid Blyton

Tajna sedma je super, opravdu skoda, ze nemame vsechny dily.. kamaradka nemohla jiz dele skladovat a par nam jich dala, dalsi se nedaji sehnat :-( .. libi se mi, ze jsou ty pribehy realne a poucne a zajimave.. proste to neni prehnane jako mnoho novych knih

Záhada opuštěné jeskyně Záhada opuštěné jeskyně Enid Blyton

Dalsi bezva pribeh, ktery se da precist jednim dechem

Zločin na železnici Zločin na železnici Enid Blyton

Dalsi moc pekny pribeh. Skoda, ze je nemame vsechny, moc dobre se to cte

Případ zmizelých psů Případ zmizelých psů Enid Blyton

Mam tuto autorku moc rada a synovi se pribehy take libi. Skoda, ze uz se neprodava

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

klasika

Vegetariánské orgie Vegetariánské orgie Jiří Vokáč Čmolík

zdá se fajn, ale já ji nevyužiji, koupila jsem ji jako dar a měla celkem úspěch

Kuchařka kačera Donalda Kuchařka kačera Donalda Walt Disney

Některé recepty jsou použitelné :-). Dostala jsem ji jako malá a zatím jsem se k ní neměla potřebu vracet, ale byla s ní legrace

23.02.2019 3 z 5

Za hranice mysli Za hranice mysli Osho

Tuto knihu nemám mezi topovými Osho knihami, ale každý má jiný vkus, takže proč ne :-). Někomu jinému v mém okolí zase přijde jako 1 z nejlepších, ve všem se dá najít něco užitečného, když se chce ;-)

Zakázaná učebnice koučování Zakázaná učebnice koučování Magdalena Vokáčová

Líbí se mi styl, více pohledů na jednu věc, moc hezky a zajímavě napsané. Autorku Magdalenku jsem viděla a mluvila s ní i osobně, je to úžasná žena ;-)

Jaký je život po životě Jaký je život po životě Eben Alexander

Pěkná, dobře se čte a určitě to chce ji dočíst do konce, je zajímavá, doporučuji

Božská magie Božská magie Doreen Virtue

Maličká knížečka, ale není to knížka na přečtení jedním dechem..

Většinu knih přečtu klidně za večer (jednu nebo i více, dle tloušťky a obsahu), ale tato je určitě na víckrát..

Je však velmi zajímavá a určitě stojí za přečtení, i několikrát :-), doporučuji

Indigové děti a andělská terapie Indigové děti a andělská terapie Doreen Virtue

zajímavá

Zvířata mi straší ve věži Zvířata mi straší ve věži Gerald Durrell

Bezva knížečka. Krásně a zábavně popsáno mnoho druhů zvířat i zajímavostí z jejich života. Synovi se líbí zatím nejvíc, ale všechny od G. D. jsou super a baví nás, protože jsou o zvířátkách, které milujeme :-*

Dech života Dech života Michael Kern

Úžasná kniha. Pro někoho možná trochu složitější na čtení, ale s přestávkami se to dá ;-) ... Klidně si mezitím přečtěte jinou knihu, pokud to nedávate (nechte si jí třeba na stolku vedle postele a časem se k ní určitě vrátíte) nebo do ní jen nahlédněte a určitě tam bude i pro vás nějaké zajímavé poselství, info..

Líbí se mi doporučení, levou rukou otevřít na libovolné stránce, někam ukázat (zavřené oči jsou samozřejmě lepší) a přečíst si odstavec ;-)

Pro každého, kdo na sobě chce pracovat, má otevřenou mysl či má rád osobní rozvoj

Jak rozvíjet nadání vašich dětí Jak rozvíjet nadání vašich dětí James Campbell

nevím, nenadchla, ani jsem ji nedočetla, asi jsem čekala něco jiného.. ale určitě si své čtenáře také najde :-)

23.02.2019 2 z 5

Theta léčení Theta léčení Vianna Stibal

Luxusní kniha, složitější, četla jsem jí na několik částí, ale stojí za to ;-)

Půjčila jsem ji a až se mi vrátí, přečtu si ještě podrobněji některé části. Určitě se k ní dá vracet, i podle ní pracovat.. Já pracuji "jen" sama na sobě a přijde mi i tak velmi užitečná a zajímavá

Beze strachu Beze strachu Brenda Shoshanna

Moc hezky napsáno, srozumitelné, dobře čitelné. Doporučuji přečíst i těm, co si myslí, že nemají strach, protože každý se někdy něčeho bojíme ;-)

Andělské modlitby Andělské modlitby Kyle Gray

Ohledně kartiček jsem velmi náročná a většinou mě zklame buď jakou formou je to psáno nebo mi nesedí obrázky. Ale tyhle jsou naprosto boží :-*. Kyle Gray je úžasný a moc se mi líbí i jeho knihy a ty druhé karty Strážci světla. Jsou tak trefné, boží. A kniha má 111 stran :-). Naprosto doporučuji.

Strážci světla Strážci světla Kyle Gray

Úžasné, boží, nádherné, přesné kartičky :-*

Knihy jak vykládat většinou nečtu a tahám si kartičky intuitivně, ale tuhle jsem přečetla naprosto celou a je vážně boží ;-) = je to napsáno stručně a jasně, velmi dobře - čitelně a to co je tam psáno je naprosto trefné. Dokonce mi je jeden človíček rozmlouval a pak se jich nemohl nabažit :-D