Lucif Lucif komentáře u knih

Jak zahojit truchlící srdce Jak zahojit truchlící srdce Doreen Virtue

nádherné obrázky
a můžete otevřít kdekoliv, nemusí se číst od začátku do konce

13.09.2016 4 z 5

Karty jednorožců Karty jednorožců Diana Cooper

super, grafika tedy není úplně nej, ale jsou takové stručné, věcné, moc hezky zpracované

13.09.2016 4 z 5

Indigoví andělé Indigoví andělé Doreen Virtue

moc pěkné kartičky, nádherné obrázky :0*

Dar z nebes Dar z nebes Jasper Swain

moc pěkně napsaná kniha

Naprosto doporučuji všem, kteří věří, že je "něco" po životě, jen ještě neví co přesně (nemusíte všemu naprosto věřit, ale můžete si udělat nějaký obrázek, přidal další názor) a také všem, komu umřel někdo blízký = těm bych doporučila i knihu: Jaký je život po životě, Eben Alexander (a pokračování Mapa věčnosti) a knihu od Doreen Virtue: Tvůj život ve světle (a mnoho dalších, např. Andělské rady pro šťastný život a 21dní perfektní komunikace s vašimi anděly a Léčení s Anděly a nějaké Tarotové karty, např. Kouzelní jednorožci) ....

Tvůj život ve světle Tvůj život ve světle Doreen Virtue

luxusní knížečka ! ;0)
- je sice malá, ale je velmi nabytá informacemi, rozhodně doporučuji. Většinu zajímavých knih zhltnu = přečtu jedním dechem, ale u této jsem si musela i já dělat přestávky, abych to třeba vyzkoušela nebo prostě nezapomněla, zpracovala.. myslím, že tam každý najde něco. Dokonce bych jí doporučila i lidem, kterým umřel někdo v rodině apod. = společně s knihou Dar z nebes, Jasper Swain). Vysvětlují mnohé... Rozhodně se k ní vrátím a myslím, že několikrát.
Občas mě obsah velmi překvapil. Každopádně je to krásný příběh a je tam i skvělý návod pro lidi, kteří jsou podobně citliví.. Jedním slovem: BOŽÍ ;0)

Andělské rady pro šťastný život Andělské rady pro šťastný život Doreen Virtue

moc pěkná, opět se k ní určitě vrátím ;0)
Jako většina knih od DV se dá přečíst jedním dechem (kamarádka říkala, že si musela dělat pauzy, aby jí to vše došlo, ale také jí přišla zajímavá od začátku do konce)

Pokud je to Vaše první kniha od Doreen, tak určitě doporučuji nebo ještě Tvůj život ve světle = obě jsou luxusní (v ostatních se pak některé věci opakují, ale tyhle jsou podle mě nejlepší)

Andělé Atlantidy Andělé Atlantidy Stewart Pearce

luxusní kartičky
dle mého názoru pro jakoukoliv příležitost ;0)

13.09.2016 5 z 5

21 dní perfektní komunikace s vašimi anděly 21 dní perfektní komunikace s vašimi anděly Doreen Virtue

moc pěkná knížečka, doporučuji, určitě se k ní vrátím, je tam mnoho skvělých postřehů

Prosím tě, neblázni! Prosím tě, neblázni! Ivan Kraus

skvělá oddychovka

napsána životem, Krause mám moc ráda - mám víc knih a ráda se k nim vracím ;0)

Mapa věčnosti Mapa věčnosti Eben Alexander

velmi zajimava, trosku hure citelna, musi na ni vazne clovek mit cas a klid a naladu, urcite se k ni jeste vratim, je tam mnoho zajimavych postrehu

26.06.2016 4 z 5