Tvůj život ve světle

Tvůj život ve světle https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/9376/tvuj-zivot-ve-svetle-9376.jpg 5 34 34

S podtitulem: Cesta k uzdravení skrze sebepoznání Přijmout své vnitřní volání a stát se poslem světla nebylo pro Doreen nikterak snadné. V této knize s námi sdílí vlastní životní příběh o probuzení svých léčitelských, jasnozřivých a mediumálních schopností. Její slova budou inspirací všem, kdo jsou na cestě rozpomínání se na své Božské poslání a objevování svých přirozených a vrozených duchovních schopností. Tato kniha vám pomůže znovu probudit vaše přirozené dary, jako je schopnost uzdravovat na duchovní a energetické úrovni a zprostředkovat "čtení" informací z minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Mimo jiné se dozvíte, jak provádět léčebná sezení, jak zvyšovat svou spirituální senzitivitu, žádat o pomoc anděly, kteří jsou neustále po vašem boku, a otevřít své "třetí oko".... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Synergie

Lightworker’s way

jewel.a34
11.12.2021 5 z 5

Autorka je úžasná osůbka a dokonale ve svých knihách i kartách zachycuje danou tématiku.Hladí na duši už jenom,když je držíte v ruce.

Lucif
13.09.2016 5 z 5

luxusní knížečka ! ;0)
- je sice malá, ale je velmi nabytá informacemi, rozhodně doporučuji. Většinu zajímavých knih zhltnu = přečtu jedním dechem, ale u této jsem si musela i já dělat přestávky, abych to třeba vyzkoušela nebo prostě nezapomněla, zpracovala.. myslím, že tam každý najde něco. Dokonce bych jí doporučila i lidem, kterým umřel někdo v rodině apod. = společně s knihou Dar z nebes, Jasper Swain). Vysvětlují mnohé... Rozhodně se k ní vrátím a myslím, že několikrát.
Občas mě obsah velmi překvapil. Každopádně je to krásný příběh a je tam i skvělý návod pro lidi, kteří jsou podobně citliví.. Jedním slovem: BOŽÍ ;0)

marcela8717
05.01.2016

Naprosto vynikající knížka pro všechny "posly svěla". Sdílené pocity při Cestě k vnitřní i vnější harmonii, odpovědi na spoustu otázek a techniky, jak si zlepšit svou Cestu a pomáhat tím i ostatním.