Jak zahojit truchlící srdce

Jak zahojit truchlící srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223665/mid_jak-zahojit-truchlici-srdce-223665.jpg 5 12 4

Když truchlíme, potřebujeme utěšit a podpořit a tato knížka vám nabídne jak praktické rady, tak i duchovní útěchu. Každá stránka nabízí léčivé poselství, které vám pomůže vyrovnat se s vaší ztrátou. Knížka je napsána tak, abyste ji mohli náhodně otevřít na jakékoli stránce, nechat na sebe působit nádherné barevné ilustrace a léčivá poselství předávaná v textech. Zármutek prožíváme každý jinak a nic z toho, co vám řekneme, nevrátí vašeho milovaného zpět. Autoři vás však chtějí podpořit a poradit, jak žít dál. Také vám mohou pomoci lépe pochopit, proč váš blízký odešel do jiného světa a jak se můžete spojit s jeho věčnou duší. Věřte, že ve skutečnosti nikdo neodchází navždy a jednoho dne se opět setkáte…Procesem truchlení nemusíte procházet sami, jsou s vámi naše modlitby. Dovolte nám prosím, abychom vám v tomto obtížném období plném změn pomohli, a přijměte naše modlitby a slova podpory, která vám v této knize nabízíme.... celý text

Duchovní literatura
Vydáno: , Synergie

How to Heal a Grieving Heart , 2014

Han-nah
05.08.2020 5 z 5

Nádherné ilustrace, kdy při čtení mě obrázky krásných motýlů nutí, tak jako oni roztáhnout křídla a vzlétnout. Teď je 4.té výročí odchodu mého blízkého a mě pomohla se vším agentura "Strom života", kdy jejich obětavé sestřičky byly k dispozici 24 hodin. Velký dík za jejich pomoc a veškerou podporu v tom nejtěžším.
Vzpomínky navždy zůstanou v mém srdci , ale snažím se i létat, protože je mi dáno tady ještě chvíli být. Děkuji.

Dixinka
25.06.2018 5 z 5

Rychlé a pěkné čtení.

jewarix
04.06.2018 5 z 5

Velmi specifická a léčivá kniha

Lucif
13.09.2016 4 z 5

nádherné obrázky
a můžete otevřít kdekoliv, nemusí se číst od začátku do konce

duše útěcha truchlení vnitřní klid, mindfulness

Autoři knihy

James Van Praagh
americká, 1958
Doreen Virtue
americká, 1958

Kniha Jak zahojit truchlící srdce je v