Tajuplný dům

Tajuplný dům https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68920/tajuplny-dum-68920.jpg 4 74 5

Tajná sedma série

Tato knížka vypráví příběh o Tajné Sedmě. Honzovi z Tajné sedmy přelétl model letadélka přes zeď k domu, kde nikdo nebydlel, ale hlídal to tam zahradník. Zahradník byl přísný, ale nakonec se Honzovi podařilo přeskočit zeď a vzít si model letadélka.

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Three Cheers Secret Seven , 1956

pepa4081
18.08.2021 5 z 5

Tak jako u Správné pětky, budu Tajnou sedmu hodnotit všechny díly stejně. Tyhle knihy čtu až dnes, po padesátce. Přesto se u nich skvěle bavím a úžasně si odpočinu. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

renca9071
26.09.2020 5 z 5

Knížky mého dětství. Kdysi jsem je četla na základní škole, když jsme povinně chodili do knihovny a museli jsme si půjčit min. 3 knihy. Po několika letech jsem se k nim chtěla vrátit a přečíst si všechny díly, a udělala jsem dobře. Jsou to opravdu napínavé příběhy o dětech pro děti. Sedma odvážných dětí spolu s kokršpanělem prožívají dobrodružství dětského stylu. Pro děti DOPORUČUJI.

Lucif
23.02.2019 5 z 5

Tajna sedma je super, opravdu skoda, ze nemame vsechny dily.. kamaradka nemohla jiz dele skladovat a par nam jich dala, dalsi se nedaji sehnat :-( .. libi se mi, ze jsou ty pribehy realne a poucne a zajimave.. proste to neni prehnane jako mnoho novych knih

PetiJelinkova
06.03.2018 5 z 5

Oblíbená knižní série mého dětství :)

Dep8
03.01.2013 5 z 5

Tajná sedma! Má nejoblíbenější knižní série mého dětství!