Záhada opuštěné jeskyně

Záhada opuštěné jeskyně https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68378/zahada-opustene-jeskyne-68378.jpg 4 85 8

Tajná sedma série

Sedmé dobrodružství party kamarádů, která se tentokrát snaží objasnit záhadu opuštěné jeskyně. Tajná sedma je nucena si najít novou klubovnu. Úkryt v jeskyni se zpočátku jeví jako ideální. Brzy se však začnou ztrácet přinesené věci (mizí knížky, časopisy i jídlo). I přes nastraženou past se dětem nedaří pachatele odhalit. Kudy se do jeskyně dostává? Kdo je oním tajemným návštěvníkem? Je to opravdu Honzova sestra Zuzka nebo někdo úplně jiný?... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Egmont (ČR)

Secret Seven Win Through , 1955

pepa4081
18.08.2021 5 z 5

Tak jako u Správné pětky, budu Tajnou sedmu hodnotit všechny díly stejně. Tyhle knihy čtu až dnes, po padesátce. Přesto se u nich skvěle bavím a úžasně si odpočinu. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

renca9071
26.09.2020 5 z 5

Knížky mého dětství. Kdysi jsem je četla na základní škole, když jsme povinně chodili do knihovny a museli jsme si půjčit min. 3 knihy. Po několika letech jsem se k nim chtěla vrátit a přečíst si všechny díly, a udělala jsem dobře. Jsou to opravdu napínavé příběhy o dětech pro děti. Sedma odvážných dětí spolu s kokršpanělem prožívají dobrodružství dětského stylu. Pro děti DOPORUČUJI.

haki34
18.06.2020 4 z 5

to je sranda, jak naši malí dobrodruzi chodí na místa, kde chodili i jejich rodiče, a nikdo z nich to tam vlastně nezná...ale potřebujeme záhadu, tak ji máme !!!
potěšilo, že dostala prostor Zuzka - jakožto její jmenovkyně začínám být alergická na její ústrky a výpady proti ní ;)
zároveń mě lehce iritovalo opakování informací na začátku dílu - dokola odznaky, hesla, schůzky, snaha o pátrání...ale to je asi proto, aby knížky šly číst i mimo sérii...
jeden z lepších dílů !

Lucif
23.02.2019 5 z 5

Dalsi bezva pribeh, ktery se da precist jednim dechem

PetiJelinkova
06.03.2018 5 z 5

Oblíbená knižní série mého dětství :)

Szekynka
02.03.2018 5 z 5

Parádně popsané dobrodružství skupinky dětí. Úžasná série pro děti plná napětí, očekávání, zvratů a přátelství.

Elulilinka1
21.07.2017 5 z 5

Super knížka s dokonale propracovaným dějem. Nemůžu nic jiného než chválit:D

Dep8
03.01.2013 5 z 5

Tajná sedma! Má nejoblíbenější knižní série mého dětství!