_Lucie_97 _Lucie_97 komentáře u knih

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Příběh o uvědomění si štěstí v životě každého nás a pozitivnějšího pohledu na svět. Krásná knížka, která připomíná silné myšlenky, kterými bychom se měli řídit všichni, pokud chceme spokojenější život.

16.09.2022 4 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Knížka dobra. Zajímavý příběh, ale cele jsem to po docteni nepochopila. Nevím, proč se to teda vlastně jmenuje dítě ohne. Ale bylo to super čtive a příjemné. Bavilo mě to, ale nic extra.

21.02.2022 2 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Skvělý příběh, který mě chytil a nepustil! Není to typově knížka, kterou bych si běžně přečetla, ale rozhodně jsem nesáhla vedle a neskutečně jsem si celý příběh užila. Celý svět je tak dobře popsaný, že moje představivost byla nadšená a postavy mají hloubku, což v knížka rozhodně potřebuju

02.08.2023 4 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Už jsem přečetla několikátou knihu od autorky a a čistým svědomím mužů říct, že mi nesedí její styl. Na můj vkus jsou knížky moc rychle a specificky velmi povrchní. Nedokázala jsem se při čtení vžít do postav a celkově mě příběh nebavil. Neříkám, že je to špatná kniha, přečetla jsem ji celou, což znamená, že zajímavé to bylo, ale byla to rozhodne moje poslední kniha od autorky.

18.06.2023 1 z 5

Tajná přísada láska Tajná přísada láska Poppy J. Anderson

Příběh jsem si neskutečně užila! Ale dlouho nechci slyšet slovo restaurant. V polovině knížky jsem měla chuť to slovo začít počítat.

09.06.2023 3 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Druhy díl série mě bavil ještě víc jak ten první! Chemie mezi postavami byla naprosto skvělá, skvěle konverzace a zajímavý vývoj děje. Jsem zvědavá na poslední díl!

17.04.2023 5 z 5

Odkaz Hawthornů Odkaz Hawthornů Jennifer Lynn Barnes

Pokračování série, které mě neskutečně bavilo! Jsem rada, že konečně máme nějaké odpovědi, kdo je Avery. Ale stejně nás podle mě čeká ještě jízda v dalším díle! A celkově jsem spoko s vyberem jednoho z bratru!

06.02.2023 4 z 5

Inteligentní pes Inteligentní pes Sophie Collins

Skvělá knížka plná zajímavých studií a informací o naších čtyřnohých miláčcích.

26.12.2022 5 z 5

Nestoudná zvědavost Nestoudná zvědavost Lynn Messina

Příběh je neskutečně čtivy! Celkově jsou postavy skvěle napsané, mají duchaplné rozhovory a hlavně vtipné dialogy! Mezi hlavními hrdiny je velmi znatelná chemie. Ale bohužel konec mě úplně nenadchnul a čekala jsem propracovanější romantickou linku - když se knížka přirovnává ke knize Pýcha a předsudek.
Každopádně jsem si čtení užila a mohu doporučit, jen bez velkého očekávání na detektivní i romantickou linku.

09.12.2022

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Tato knížka mi úplně nesedla. Nevím, čím to přesně bylo a třeba se mi jen netrefila do nálady - ale za mě to nebylo ono.

04.09.2022 2 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Ehm, tak todle mi nesedlo. Možná jsem jen zbytečně náročná, ale nevěřila jsem hlavním postavam ani slovo a celkově mi to nedavalo vůbec smysl. Záměr super, ale napsání velmi špatné. Za mě jedno velký ne.

02.06.2022 odpad!

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Asi jsem čekala víc. Kniha je velmi čtivá a má velký potenciál. Ale nemám ráda, když dokážu knížce vymyslet spoustu lepších konců, než byl reálný konec. Tento konec mě opravdu neuspokojil a příběh měl daleko větší potenciál.

04.04.2022 2 z 5

První pravidlo: nezamilovat se První pravidlo: nezamilovat se Felicia Kingsley

Knížka má dokonalou hate-to-love zápletku. Obě postavy jsem si neskutečně zamilovala. Cely příběh mě bavil a velmi jsem si čtení užila. Dala bych 5⭐️ ale to by tam nesmělo být posledních asi 10 stránek ty mi do příběhu už nesedí a nevěřím jim. Jinak úžasná knížka a určitě si ji někdy rada přečtu znovu :)

02.04.2022 4 z 5

Křiváci Křiváci Maureen Johnson

Knížka je skvělá! Baví mě tam prolínání minulosti a přítomnosti. 4 hvězdičky dávám proto, ze po docteni nejsem o moc moudřejší a stejně mám pocit, ze to vlastně úplně nechápu což je asi správně, ale já bych nějaké odpovědi ocenila. Každopádně jsem to cele přečetla jedním dechem a užila si každou stránku.

28.03.2022 4 z 5

První První Kiera Cass

Byla jsem zvědavá, jak cely příběh dopadne a hrozne se mi líbí, jak si k sobě postavy našli cestu ️ celou sérii naprosto zboznuju a rozhodne si ji celou mám v plánu ještě několikrát přečíst

26.02.2022 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Po selekci byla pro mě elita trosku slabší, ale přesto se mi moc líbila. Líbilo se mi přemýšlet, jak bych v situacích reagovala já a následně se dozvědět o konsekvencích, jaké rozhodnutí měly. Rozhodne mi ta knížka pootevřela oči v moji tvrdohlavosti a ač je to knížka určená mladšímu publiku, než jsem já, předala mi velke poselství. Miluju tu sérii a popravdě jsem zvědavá, jak příběh dopadne :)

25.02.2022 5 z 5

Co dělat, když prší Co dělat, když prší Marissa Stapley

Za mě jedno velké ne!

21.02.2022 odpad!

Ex na koštěti Ex na koštěti Erin Sterling (p)

Hezká knížka, ale za mě velmi tuctový příběh zasazeny do kouzelnického prostředí.

19.07.2023 2 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Za mě byl druhy díl průměrný. První mě bavil daleko víc, tady jsem asi čekala něco maličko jiného. Řešení primárně politických věci není úplně můj šálek kávy. Ale dočkala jsem se par scén, kdy jsem byla překvapena a hlavně konec se mi líbil! Takže se těším na další díl a trochu doufám, že autorka upustí od politických problemu a zaměří se spis na vývoj postav.

27.05.2023 3 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Hezky příběh od přátelství k lásce. Sice je plný klišé a dej je mírně naivní a předvídatelný, čtení jsem si užila a jako knížka na pláž to bylo skvělý

03.05.2023 3 z 5