luci33 luci33 komentáře u knih

Slitování Slitování Julie Garwood

Hezky jsem si početla.

14.08.2020 5 z 5

Skandální vztah Skandální vztah Karen Ranney

Jen ten skandál se vlastně nekonal!! :-)

08.08.2020 4 z 5

Na dohled od Akropole / Léto na Novém Zélandu Na dohled od Akropole / Léto na Novém Zélandu Robyn Donald

První příběh byl svižný, příjemně čtivý. U druhého jsem se nudila, protivná hrdinka mi hodně vadila.

21.07.2020 3 z 5

Kiki a Jax - Příběh o zázračné síle přátelství Kiki a Jax - Příběh o zázračné síle přátelství Marie Kondo

Krásně, jednoduše, přehledně, srozumitelně, prostě povedené. Moje dvě bordelářky (5 a 8 let) vytřídily třetinu svých pokladů a hle, v pokojíku je hezky uklizeno, (sterilně určitě ne a provozní bordel nepočítám) a každá věc má své místo. Zejména ta mladší si knížkou pravidelně a ráda listuje. Už dříve jsem se podle KonMari trochu řídila, ale dětem to docvaklo až s tímto příběhem a najednou nám to jde všem snadněji.

25.01.2020 5 z 5

City nežádoucí / Královnou podruhé City nežádoucí / Královnou podruhé Sharon Kendrick

První díl je fajn, ale ten druhý,.. představa rozechvělého šejka, když vím, jak jsou ve skutečnosti zlí, arogantní, egoističtí a ženami pohrdající... Ne tohle už nikdy nechci číst.

21.11.2019 3 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Kéž by pedofilie zmizela ze světa.

20.07.2019 1 z 5

Kapitánova žena Kapitánova žena Annie Burrows

Moc hezky napsané.

02.07.2019 5 z 5

Petr Pan a Wendy Petr Pan a Wendy James Matthew Barrie

Doslova jsem ji milovala a teď ji milují obě moje dcery. Nikdy se mi žádné jiné vydání tolik nelíbilo jako toto, proto jsem tak ráda, že se mi z dětství zachovala.

17.09.2018 5 z 5

Rebelka Rebelka Jana Pronská

Tahle autorka se moc hezky čte. Ačkoli jsem po knize sáhla spíš kvůli čtenářské výzvě, příběh se mi velmi líbil. Bála jsem se mužatky, což jsou hrdinky, které fakt nesnáším, ale tady to bylo tak přirozené a nepřehnané, že jsem byla vážně příjemně překvapená.

16.09.2018 5 z 5

Jak milovat lorda Ashe Jak milovat lorda Ashe Sally MacKenzie

Čte se to rychle a na konci jsem zjistila, že to vlastně o ničem nebylo. Nějak jsem tu lásku hrdinům nevěřila a zachraňovat před "hanbou" holku od koní... to bych mezi smetánkou chtěla vidět. Oba byli studení jak psí čumák, prkenní až toporní. Nejlepší byl Roger alias Trendall.

14.09.2018 2 z 5

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Nebylo to katastrofální, ale jiné série, třeba Vallerandovi, Čekanky, Stokehurstovi a jiné mi přišly mnohem lepší.

05.08.2018 4 z 5

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Dost mě naštvalo, že je zde prozrazena hlavní osa Milesova příběhu. Teď se mi do něho nechce, když už znám děj a to jsem se na něj docela těšila. A nějak to neodsýpalo, jak jsem u této autorky zvyklá. Asi byla jedna z nás špatně naložená :-)

20.02.2016 2 z 5

Pirátova zajatkyně Pirátova zajatkyně Sherrilyn Kenyon

Z počátku měl příběh vtip, nápad i švih, zejména originální záměna bukanýra za najatý dárek k narozeninám mě pobavila. Jenže ze Serenity se z vtipné slečny stala uječená hysterka, která sváděla očima a mlátila pusou. Ještě, že to zachránili Morgan s Jackem, za jejich vtipné přestřelky a za začátek dávám 4 hvězdy.

07.08.2023 4 z 5

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Rebecca Winters

Hezky se to četlo

23.05.2023 4 z 5

Nejsem tvá žena Nejsem tvá žena Rebecca Winters

Mám moc ráda knihy této autorky, ale tahle mi úplně nesedla.. nebylo to ono..

17.05.2023 3 z 5

Něžná past Něžná past Beverly Barton

Hlavní hrdina byl skvělý, ona mi nesedla, taková nějaká odtažitá, protivná.. jako by vůbec nevěděla co chce..

12.05.2023 4 z 5

Navždy princeznou Navždy princeznou Rebecca Hagan Lee

Titulu předchází kniha Vždycky dámou, ale celkově se tahle série moc nepovedla.

13.03.2020 3 z 5

Pojď se mnou, Radko! Pojď se mnou, Radko! Lenka Lanczová

Radka dělala tolik bot, tolik špatných rozhodnutí, že nejde ve třetím díle smazat, co víte z dílů předchozích, a přesto je natolik skutečná, a jejich vzájemně opětovaná touha zkusit to ještě jednou a lépe natolik zřetelná, že jim prostě nejde nefandit.

25.08.2019 5 z 5

Jako pravá dáma Jako pravá dáma Alissa Johnson

Velké plus za upřímné a pravdomluvné hrdiny. Bylo to velmi osvěžující vzhledem k tomu, že většina zápletek v románech je založena na nedorozuměních a nepravdivých domněnkách, případně na tom, že někdo neřekl, co říci měl, nebo lhal. Tyhle přímočaré postavy se mi mooc zamlouvaly.

24.07.2019 4 z 5

Půvabná divoška Půvabná divoška Annie Burrows

Tak tohle se moc nepovedlo. Jasper byl skvělý, ale Hester se mi nelíbila od jména až po chování.

04.07.2019 2 z 5