Kiki a Jax - Příběh o zázračné síle přátelství

Kiki a Jax - Příběh o zázračné síle přátelství https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426990/bmid_kiki-a-jax-pribeh-o-zazracne-sile-p-Vct-426990.jpg 4 26 7

Kiki a Jax jsou nejlepší kamarádi, ale oba jsou naprosto rozdílní. Kiki věci ráda sbírá. Jax věci rád třídí. Dokáží si ve chvíli, kdy věci začnou překážet jejich přátelství, najít prostor pro to, co jim vždycky přinášelo radost – jeden pro druhého? Kniha je určena dětem od 3 let. Od autorky bestselleru Zázračný úklid – Pořádek jednou provždy.... celý text

Mosula
26.04.2023 4 z 5

Roztomilá knížka pro děti. Pokud se vám nechce číst celý Zázračný úklid, tohle bohatě stačí, základní myšlenka je stejná a o moc víc vám to nedá. Tady je navíc jako bonus super veverka.

bibi.r
31.01.2023 4 z 5

Pro děti od 2-3 let.
U dcery momentálně number 1 a čteme ji teď skoro každý večer. Zatím ji ani jejího staršího brášku teda netrklo, že by taky mohli "třídit" :D.

domihruzkova
14.10.2021 4 z 5

Hezká kniha se spoustou obrázků a málo textů pro děti. Děti díky jednoduchému příběhu pochopí, proč je dobré uklízet.

adnov
15.04.2020 4 z 5

Dcera nadšená. I mně se líbilo spojení přátelství, úklid a hezké obrázky. Jen bych uvítala víc podrobné popisy jak na to. Je tam jen jeden návod na složení trička.

luci33
25.01.2020 5 z 5

Krásně, jednoduše, přehledně, srozumitelně, prostě povedené. Moje dvě bordelářky (5 a 8 let) vytřídily třetinu svých pokladů a hle, v pokojíku je hezky uklizeno, (sterilně určitě ne a provozní bordel nepočítám) a každá věc má své místo. Zejména ta mladší si knížkou pravidelně a ráda listuje. Už dříve jsem se podle KonMari trochu řídila, ale dětem to docvaklo až s tímto příběhem a najednou nám to jde všem snadněji.

Babouš
10.01.2020 4 z 5

Pro děti super. Já si z toho odnesl, jak si mám skládat trička, aby se mi jich do skříně vešlo víc :D

ElikaBendova
23.12.2019 3 z 5

tohle nebylo špatné. jak motivovat, aby děcka po sobě uklízela :-)

Marie Kondo
japonská, 1985