Na dohled od Akropole / Léto na Novém Zélandu přehled

Na dohled od Akropole / Léto na Novém Zélandu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419842/bmid_na-dohled-od-akropole-leto-na-novem-Uk5-419842.jpg 3 3 3

Na dohled od Akropole Tia je zděšená, když se v jejím životě znovu objeví Anatole Kyrgiakis a nabídne jí sňatek. Před šesti lety ji opustil a zlomil jí srdce. Bez ohledu na to, jak moc po Anatolovi touží, už neudělá stejnou chybu! Tiu však k tomuto bohatému a vlivnému Řekovi poutá víc než jen vášeň… Odváží se odhalit mu tajemství, které před ním tak dlouho skrývá? Léto na Novém Zélandu Elana rozhodně netouží navazovat vztahy s muži, zvlášť ne s takovými, jako je Niko Radcliffe. Alespoň podle toho, jaká pověst mu předchází! Jenže setkání s ním jí doslova vyrazí dech - tenhle charismatický podnikatel přece nemůže být tak arogantní, jak se o něm říká. Najde v jeho náručí nejen vzrušení, ale i bezpečí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Greek's Secret Son / Claimed by Her Billionaire Protector , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na dohled od Akropole / Léto na Novém Zélandu. Přihlašte se a napište ho.

marianamik
02.12.2020 3 z 5

Prvý príbeh sa mi veľmi páčil, bol citový a pútavý. Ten má hviezdičiek päť. No bohužiaľ druhý príbeh bol oveľa slabší. Takže spolu - mínus dve hviezdičky.

luci33
21.07.2020 3 z 5

První příběh byl svižný, příjemně čtivý. U druhého jsem se nudila, protivná hrdinka mi hodně vadila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na dohled od Akropole / Léto na Novém Zélandu v seznamech

harlekýnky