LibraryGirl Online LibraryGirl komentáře u knih

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Nádherné! Skandální:-)! Už se teším na další díly o Nickovi a Julianě. Myslím, že se kniha stala jednou z mých nejoblíbenějších historických romancí. Ze začátku jsem se sice nemohla začíst, ale pak se to rozjelo tak, že jsem byla zklamaná, že už jsem na poslední stránce.

28.05.2012 5 z 5

Ženu ani květinou... Ženu ani květinou... Simona Monyová (p)

Pěkně čtivá kniha, ale bohužel se věnuje neúsměvnému tématu týrání ženy. Během četby jsem měla velmi silný pocit, že autorka do příběhu dala hodně ze svého života, bohužel. Škoda jí, mohla toho ještě hodně napsat.

21.05.2012 4 z 5

Něžné intriky Něžné intriky Rexanne Becnel

Mně se knížka moc líbila. Akorát mi vadilo v příběhu, že tam více nebyl zmíněn Frederick a jeho úmrtí, to že byl vážně nemocný mě moc neuspokojilo. V tomto autorka trošku mlžila. Ze začátku jsem byla zmatená, co autorka psala o vztahu Dillona a Fredericka, že se vlastně nemuseli, ale obchodovali spolu. Konec byl moc pěkný. Příběh se mi líbil více než Prokletá nevěsta a méně než Galantní protivník. Autorka sice nepatří vysloveně mezi moje oblíbené, ale přesto si její příběhy ráda přečtu. Každá její kniha má stejný scénář, hlavní hrdinka se zamiluje v průběhu příběhu do hlavního hrdiny, ale ten jí vyzná lásku až na posledních dvou stránkách a teprve pak si uvědomí, že ji nechce ztratit. Mám radši, když si hrdinové k sobě najdou cestu už během příběhu. Jinak moc pěkná kniha, těším se na další.

15.04.2012 4 z 5

Osud na dlani Osud na dlani Linda Lael Miller

Rychlý, svižný příběh plný romantiky a dobrodružství. Krásně se to četlo. Škoda, že u nás nevyšly všechny díly této série. Zajímala by mě knížka o Skye, o sestřenicích Megan a Christy moc ne. V knize byly vylíčeny jako pěkné semetriky, které jdou jen po penězích.

13.04.2012 5 z 5

Střípky z ložnic Střípky z ložnic Simona Monyová (p)

Moje první knížka od Monyové a líbila se. Bavila jsem se. Chystám se na další.

08.04.2012 4 z 5

Hadí princ Hadí princ Elizabeth Hoyt

Nádherná! Romantika, souboje, pomsta. Duševně rozervaný hlavní hrdina a andělská hrdinka, která našeho hrdinu zachrání:-) Kniha se krásně četla, stejně jako předešlé knihy od autorky. Zatím nejlepší díl ze série, tedy aspoň pro mě. Uvidíme zda Alpress vydá ještě čtvrtý díl.

08.02.2012 5 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Nora Roberts

Pěkné zakončení svatební série. Ale nejvíc se mi líbil třetí díl, ten je fakt super, ale tenhle se mi také moc líbil.:-)

30.11.2011 5 z 5

Po Valentýnu Po Valentýnu Esther J. Ending

Emocionálně silná kniha. Jedna z těch knih, co mě docela zasáhly. Opravdu nečekaný závěr! Autorka se v knize věnuje spoustě problémových témat. Vůbec mi nevadilo, že jich je v knize tolik, skloubila je totiž pěkně dohromady. Píše velmi čtivým jazykem a vyhovovalo mi, že kniha je napsaná z pohledu Rain. Od začátku knihy mi byli hlavní hrdinové (sourozenci) sympatičtí. Chtěla jsem jim hrozně pomoci, aby se z těch svých problémů a trablů dostali. Oceanova sebevražda byla síla. Matka byla opravdu divná. Myslím, že ve mně bude kniha ještě hodně dlouho bublat a žít. Dlouho jsem nečetla tak silnou knihu.

05.10.2011 5 z 5

Kouzlo okamžiku Kouzlo okamžiku Nora Roberts

Pro mě nejvtipnější a nejlepší kniha z celé série :-), zatím. Ještě se moc těším na poslední díl (už aby vyšel). Bavila jsem se až do konce knihy. Doporučuji:-)

04.10.2011 5 z 5

Sluneční drahokamy Sluneční drahokamy Nora Roberts

Nádherná kniha, plná vtipu, romantiky a krásných irských pověstí. Místy mi připomínala knihy Sophie Kinsella. Ačkolik je Kinsella britská autorka a Nora americká. Moc se mi příběh líbil, už se těším na další z Irska, o Shawnovi a pak o Darcy.

31.08.2011 5 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Katarína Gillerová

Další hodně silný příběh. Krásná kniha, i když velmi smutný děj. Akorát by autorka nemusela ty hrdinky tolik mučit a zkoušet. Zasloužily by si lepší osud.

15.07.2011 5 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Další skvělá kniha od této autorky. Správná a trošku praštěná hlavní hrdinka Emma. To, co se přihodilo jí bych nikdy zažít nechtěla a docela před ní skláním, že to vůbec ustála. Bavila jsem se od začátku po poslední stránku v knize a ještě dlouho potom, když jsem si vzpomněla, do jakých úsměvných situací se dostala.

19.05.2011 5 z 5

Lara Lara Bertrice Small

Povedená kniha. Je to moje první kniha této autorky a moc se mi líbila. Velmi propracovaný děj. Autorka mě docela vtáhla do celého světa Hetaru a Cizozemě. Precizně provedený děj a postavy celého příběhu. Moc se těším na další díly. Sice ze začátku trošku slabší rozjezd, ale pak jsem byla hodně nadšená a zvědavá, co všechno Lara zažije a čím si bude muset projít. Kdyby autorka upustila více od popisného sdělení, kniha a celý příběh by měl více šťávy a spádu. Ale jinak moc chválím.

10.05.2011 5 z 5

Ráno nepláču Ráno nepláču Katarína Gillerová

Opět krásná kniha. Sice místy smutná, ale krásná.

22.04.2011 4 z 5

Zpověď královny Elišky Zpověď královny Elišky Veronika Zajíčková

Nádherná kniha, kdyby se to opravdu takto stalo, bylo by to docela pěkné. Kniha má čtivý jazyk, řekla bych, že až současný. Někdy i velmi peprně okořeněný, ale vůbec to není na škodu. Miluji osobu Elišky Přemyslovny a její dobu a tato kniha to jen potvrzuje. Autorka příběh staví na reálných postavách, událostech a jednáních, které se dochovaly v kronikách a dochovaných dokumentech z té doby. A moc se mi líbilo, že je to psáno z pohledu Elišky. Podle mě je to, takový malý životopis o jedné velké ženě a jejích životních útrapách, štěstích a odpuštění. Co všechno udělá česká princezna a pokračovatelka rodu, aby uchovala odkaz svých předků, svého otce a dědy?

21.04.2011 5 z 5

Deníky psané v korzetu Deníky psané v korzetu Katie MacAlister

Pěkné, něco jako Bridget. Hlavní hrdinka trošku praštěná, ale správná. Líbilo.

24.02.2011 4 z 5

Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Hana Parkánová-Whitton

Nádherná kniha o dceři Karla IV. Jak se česká princezna dostala na anglický trůn. Opravdu dcera svého otce, to se ovšem nedá říci o Václavovi IV. Pěkný příklad toho, že i domluvené sňatky mohou být šťastné a spokojené. I přesto, že se jedná o historický román, tak se autorka držela historických postav a faktů. Ale i tak nechybělo něco smyšleného. Velmi povedená kniha. Moc potěšila, budu na ní s láskou vzpomínat.

27.01.2011 4 z 5

Umění milování Umění milování Hong Ying

Pěkná kniha i když mi Julian přišel jako trošku rozmazlený frajírek, který do Číny přijel za dobrodružstvím, které v Anglii neměl. Pak se dozvídáme, že i když měl liberálnější rodiče než v té době bylo zvykem, láskou strádá. Přesto svou matku velmi miluje, ale takovým jiným způsobem, řekla bych. Lin (K.) mi byla velice sympatická, zpočátku nikoli. Zato Julian mi sympatický moc nebyl, hlavně tedy ke konci, co se týče vztahu mezi ním a Lin (K.) Příběh pěkný, líbil se. Doporučuji.

08.01.2011 5 z 5

Dotkni se mě, lásko Dotkni se mě, lásko Katarína Gillerová

Nádherná kniha! Sice místy hodně smutná, ale jinak krásná. Velmi silný příběh. Doporučuji při čtení mít u sebe krabici kapesníčků. Velmi obdivuji Zuzanu, že všechny překážky a zrady přežila. A je mi moc líto tragického skonu Reginy a Janka, hlavně Reginy, která si také užila své. Mám v úmyslu si možná přečíst i další knihy od autorky, ale tahle kniha mě docela zasáhla, takže s tím nějakou dobu počkám. Takový další příběh bych už asi nevydržela.

06.01.2011 5 z 5

Galantní protivník Galantní protivník Rexanne Becnel

Pěkný romantický příběh. Bylo to moje první setkání s touto autorkou a myslím, že dopadlo docela dobře. Knížka sice nebude patřit k těm nejhezčím romancím, ale pěkně se mi četla. Dobré počtení. Akorát se mi nelíbí název. Protože rytíř Corbett rozhodně není galantnost sama.

03.01.2011 5 z 5