Lara

Lara https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36665/bmid_lara-Q5V-36665.jpg 3 104 19

Svět Hetar série

Tímto románem nám představuje autorka celou novou zemi Hetar, říši lesních pánů, princů stínů a pobřežních králů. Kraj vášní, jak umírněných tak i divokých. Tam sice každý zná své místo, ale může povýšit až na nejvyšší vrcholy. Spořádaná a pozlátkem zdobená Hetar již však nemůže ignorovat vzbouření, které vře v zemi kouzel a záhad. A tak se z města ležícím v samém srdci země vydává krásná víla Lara na cestu, jež probudí jak její mysl, tak tělo, ukáže jí pravý význam nesmrtelné lásky a spalující vášně, a změní tak navždy osud celé země...... celý text

Cassandra_H.
16.04.2022 odpad!

Nemůžu tvrdit, že jsem tuhle knihu přečetla celou. To ani zdaleka. Ale proboha!!!!!! Jak tohle může někoho napadnout? První stránka a už se tam mele o tom, jak moc milují svoji dceru, ale stejně si radši polepší na společenském žebříčku tím, že ji prodají do otroctví (sexuálního, nutno podotknout). Prostě nemám slov. SRAČKA!!!!!! Pokud si chcete zachránit aspoň tu část, co zbývá z vašich mozkových buňěk radši tuhle knihu ani neotevírejte.

hanaseidl
09.03.2022 odpad!

Tak z tehle knihy se mi chce zvracet. Se zhnusenim jsem ji prestala v pulce cist. Oslava znasilnovani a degradace zen. Tohle musel psat snad nejaky perverzak. A ta holka? Vetsi bezduchou hlupacku jsem nevidela. Ta se jeste na to znasilnovani snad tesi.

veronica 01
18.07.2021

(SPOILER) Mám Bertice Small opravdu moc ráda. Ságu Skye O´Malley miluji, ale tohle bylo na mě moc.

Otec prodá svou vlastní patnáctiletou dceru do sexuálního otroctví a ona se na to ještě těší? Často mi přišlo, že tam nešlo ani tak o děj jako takový, ale jen o to udělat každou další sexuální scénu ještě víc zvrácenou a podivnou než tu předchozí.

Divím se, že tohle ''dílo" autorce vůbec někdo vydal, protože číst popis toho, jak se dva dospělí muži střídají v posteli na jedné patnáctileté nezkušené dívce... to je už trochu na hraně, ne? A to mám erotiku v knížkách jinak moc ráda.

0001260
16.03.2021 1 z 5

Říct mně víla kmotřička, že se mám nechat prodat, zneužívat a pak s radostí osouložit vše, co náhodou potkám, tak ji pošlu do háje.

Inugoya
11.08.2020 odpad!

(SPOILER) Tuhle knihu jsem vylovila v knihovně v sekci fantasy a nestačila jsem se divit.
Děj začíná prodejem děvčete do bordelu. Na tom by asi nebylo nic originálního, kdyby se to děvče na to ovšem netěšilo. Dál už je to porno toho nejhrubšího zrna (bacha, vílu je potřeba odpanit dvacetkrát), hlavní hrdinka je nejdokonalejší dokonalá.. k*áva, na kterou vleze kde kdo (a vice versa). Polovíla neasi..
Jako materiál na mokré sny dobré. Jinak odpad.

Janule809
02.02.2019 5 z 5

Mám ráda knihy od Smalove..má to příběh a obsahuje hodně sexu????

wendy944
10.12.2018 4 z 5

mně se Bertrice Small liby tahle kniška byla zajmava

kubakubikula
17.08.2018 4 z 5

Asi záleží,co člověk od knihy očekává. Já po ní sáhla jako po fantasy, takže na můj vkus zbytečně moc sexu a málo rozvedený příběh

trudoš
12.05.2017 2 z 5

(SPOILER) No ty kráso, tak tohle je ale vážně bomba. Anotace sice jako z pohádky, ale pod pozlátkem romantické fantasy se ve skutečnosti skrývá rozsáhlý scénář k pornografickému filmu. Vypustit všechen naivistický balast středověké romance, je z toho tak řízné péčko, že by se kniha směla prodávat až po desáté hodině večerní a ještě po předložení občanského průkazu.
Hned zkraje prodá otec nejmilovanější dceru do bordelu (pardon, do domu rozkoše), aby si tak vydělal na rytířský stav. A co na to počestná panna Lara? Ona to ještě udělá s láskyplným pochopením! Pak už následuje dobrodružná fantasy putovačka po krásách Hetaru a hledání možností, jak pokud možno osouložit všechno, co má hezký úsměv a ušlechtilou duši. V horším případě se dá alespoň hořekovat nad mužskou zvráceností.
Kdybych měl jistotu, že si Bertrice Smallová záměrně utahuje z příběhu i žánru, hodnotil bych určitě kladněji. Přesto mi ale nedává spát představa, jaké další nepřístojnosti skrývá celá šestidílná sága. Budu to muset zjistit.

Shaki
30.05.2016 3 z 5

Knížka se pro mě rozjížděla dost pomalu. Asi proto, že se autorka snažila všechno tak vysvětlovat. Některé pasáže mi přišly ploché, jiné zbytečně rozpytvané. Lara se dlouho se vším vyrovnávala jakoby odevzdaně a bez emocí (to mi vadilo asi nejvíc). Děj mě začal dá se říct bavit až v půlce a pak to konečně mělo nějakou pointu a náboj.
Jsem zvědavá, jak se její osud bude vyvýjet dál.

renefer
02.05.2016 3 z 5

Četla jsem podruhé a znovu se mi vybavil ten pocit zmaru, kdy Lara vyzbrojená doslova i vědomostmi opouští Pouštní krále, aby hned za branou říše místo úžasného dobrodružství skočila zase u vládce, který je urostlý, pohledný, bohatý, svobodný a samozřejmě čeká jen na ni.

Laf
16.10.2015 4 z 5

Moc pěkné čtení. Skvěle vytvořený svět, ve kterém se děj odehrává. Jediné, s čím jsem měla problém než jsem si zvykla, bylo to, jak je to napsané. Jinak krásné využití času :)

moudivlacek
03.09.2015 4 z 5

Taková sexuální pohádka pro dospělé, přesto jsem se rozhodla číst další osudy hrdinky.

tygrilady
30.07.2014 5 z 5

Tato fantasy série se mi moc líbila.S touto autorkou mám jen malou zkušenost, ale je to odpočinkové, pohodové čtení.Pokud někdo máte na prodej celou sérii koupím ji.

Charley
06.01.2014 3 z 5

Dobře se to četlo, ale prostě mi nějak vadilo Larino vyjadřování o sexu a že jí je vlastně úplně fuk s kým se vyspí...no ale je to víla, takže to je takhle asi schválně. Ze začátku mi přišla pořád až neuvěřitelně naivní až mě to štvalo, ale naštěstí jak se dostala do cizozemí se konečně přestala takhle chovat a konečně bylo co k čemu. Přečtu si další díl a uvidím jestli budu v sérii pokračovat. Jinak jak už se zmínili přede mnou, kniha je hlavně o sexu, nikdo tam vlastně na nic jiného nemyslí...

Lena79
05.12.2013 5 z 5

Celou ságu jsem začala číst od 4. dílu :-) Nicméně po přečtení "Lary" jsem byla plně vtáhnuta do děje.

Terinka1982
16.05.2012 5 z 5

1díl ságy Svět Hetar......nemám ráda sci-fi a fantasy, ale tuto ságu od Bertrice jsem přečetla jedním dechem....zvraty osudu, erotika...super čtení

Rachel
26.12.2011 1 z 5

S touto autorkou jsem se setkala poprvé a byla jsem celkem překvapená. Fantasy ani romantiku tu nehledejte jde prostě o sex, kde fantasy linka je taková kulisa. :)

LibraryGirl
10.05.2011 5 z 5

Povedená kniha. Je to moje první kniha této autorky a moc se mi líbila. Velmi propracovaný děj. Autorka mě docela vtáhla do celého světa Hetaru a Cizozemě. Precizně provedený děj a postavy celého příběhu. Moc se těším na další díly. Sice ze začátku trošku slabší rozjezd, ale pak jsem byla hodně nadšená a zvědavá, co všechno Lara zažije a čím si bude muset projít. Kdyby autorka upustila více od popisného sdělení, kniha a celý příběh by měl více šťávy a spádu. Ale jinak moc chválím.