lesumir lesumir komentáře u knih

Ogilvy o reklamě Ogilvy o reklamě David Ogilvy

Kniha fakt legendární, takový průvodce do historie reklamy panem marketérem. Doporučuji i pro zkušený markeťáky, je tam spousta zajímavostí.

01.05.2016 5 z 5

Málo u které knižký jsem se takhle pobavil a cítil se pohodově.

Hlava XXII Hlava XXII Joseph Heller

Hlava 22 fakt pobavila! Absurdita, kterou Heller drží svůj příběh je topová

08.03.2014 5 z 5

Čtyři dohody četl kde kdo. Ale kdo se doopravdy řídí tím, co Ruiz popisuje? :-)
Za mě velmi jednoduchá sonda do niterní psychologie člověka, která sama o sobě pomoct dlouhodobě nedokáže. Nicméně by si ji měl opravdu přečíst každý a zamyslet se nad svým chováním.

08.03.2014 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Novela par excellente! Rollandův styl psaní nesedne každýmu, bud Petr a Lucie je zabitou nudou nebo neotřelým lýskyplným příběhem. Pro mě dvojka, super čtení!

08.03.2014 4 z 5

Ovlivňování reality 1 - Prostor variant Ovlivňování reality 1 - Prostor variant Vadim Zeland

Velmi těžká kniha.

23.02.2014 3 z 5

Objednáváme si z vesmíru Objednáváme si z vesmíru Bärbel Mohr

Návod na štastný život ve stylu "namaž si chleba".
Chápu, proč pro svojí jednoduchost byla kniha tak prodávana.
Jestli to tak, jak Barbel, popisuje, opravdu je, to je věc druhá...

23.02.2014 3 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Za noc přečteno. Kniha velmi kouzelná. Coelho způsobem sobě vlastním na příběhu Santiaga ukazuje, že život je i o něčem jiném, než si třeba myslíte.

23.02.2014 5 z 5

Nikdy nejez sám Nikdy nejez sám Keith Ferrazzi

Trochu mi to pomohlo si urovnat pár věci a myšlenek, ale často jsem zuřil u čtení. Ferrazzi je pro mne prototypem vypočítavého člověka, slizkého a vlezlého paka. Fuj.

28.12.2019 odpad!

Nepostradatelní Nepostradatelní Seth Godin

Spousta zajimavých myšlenek, spousta "aha" momentů. Ale taky darda prazdných a hluchých míst, těžké natahování, prázdné pasáže a nuda.

12.12.2019 2 z 5

Nikdy nedělej kompromis aneb Vyjednávej tak, jako by ti šlo o život Nikdy nedělej kompromis aneb Vyjednávej tak, jako by ti šlo o život Christopher Voss

Hellyeah! Tohle je knížka roku v self-help.

30.08.2018 5 z 5

Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí Jak zbohatnout aneb Co chudí nevědí Vladimír Procházka

Všeználek Procházka, jakožto vykrádač Roberta T. Kiosku... hrozné!

30.08.2018 odpad!

Kraď jako umělec Kraď jako umělec Austin Kleon

Joo, dobrá knížka. Zpracování, styl, vtip.

Zakázaná učebnice koučování Zakázaná učebnice koučování Magdalena Vokáčová

Vtipné a poučné :)

Sedm hlavních ctností Sedm hlavních ctností Notker Wolf

Notker je velmi osobitý a autentický autor. Moc zajímavé čtení o ctnostech a smyslu života.

01.05.2016 5 z 5

Ďáblův advokát Ďáblův advokát Caspian Woods

Knížka dobrá, rychle se čte, zajímavých pár myšlenek se tam určitě najde.

01.05.2016 4 z 5

Hovory s Bohem I – Neobvyklý dialog Hovory s Bohem I – Neobvyklý dialog Neale Donald Walsch

Hovory s životem.

Kmotr Kmotr Mario Puzo