LeSk LeSk komentáře u knih

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Tak to byla krasojízda. Kniha se četla velmi rychle, děj mi nedal spát. Absolutně jsem opět vraha nezjistila. Perfektní jsou i krátké kapitoly, málo postav, ideální kombinace. Konec mi připadal ale dost zkrácený, mohl být delší, zamotanější. Doporučuji.

26.01.2023 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Velice strhující příběh, líbilo se mi, že není vše tak, jak se zdá ... Opravdu fascinující příběh a je dobré si vyčkat na zakončení až do poslední stránky. Řadím tuto knihu mezi jednu z nejlepších v tomto roce. Doporučuji.

15.10.2022 5 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Velmi silné téma, nemohla jsem přestat číst a hltavě jsem četla jednu stránku za druhou. Kniha je plná emocí a zvratů. Děj této knihy jen tak nezapomenu. Velmi doporučuji.

02.01.2022 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Napínavá kniha, která se četla jedním dechem. Někdy jsem měla chuť některé postavě otevřít oči, aby viděla realitu. Velmi napínavé do poslední stránky. Doporučuji.

30.06.2021 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Parádní čtení, líbil se mi plynulý přechod postav a děje. Kniha mě velmi bavila a pobavila. Líbí se mi styl psaní autora, velmi povedená kniha. Doporučuji.

22.06.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

TOP kniha, přečteno na jeden zátah, nedalo se odtrhnout. Konec byl wauuuuu, nepředvídatelný, rozhodně je kniha určená k zamyšlení. Vynikající čtení, DOPORUČUJI.

21.03.2021 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Předchozí díly jsem hltala, tento poslední díl mi přišel už strašně překombinovaný, nelíbilo se mi to. Přečetla jsem jen s velkým sebezapřením. V nejlepším měl autor skončit, toto už nebylo ono, bohužel ...

18.09.2020 1 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Co to jako bylo? Takový fičák, to jsem teda nečekala. Bavilo mě střídání současnosti a deníku (deník mě bavil víc). Napínavé čtení od začátku do konce. Letím si do knihovny pro druhý díl. Doporučuji.

26.01.2020 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Waaaaaauuuu, přečteno za jeden den. Neskutečná jízda plná zvratů, zahalených tajemstvích a boj o život. Dokonalé čtení. Nemohla jsem přestat číst, jak moc mě to pohltilo. Doporučuji.

11.06.2023 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Velmi napínavá kniha s naprosto perfektním dějem, úžasnou a čtivou zápletkou. Kniha se nedala odložit, naprosto mě to pohltilo a chviliama jsem se i bála. Posledních 30 stránek jsem už začala tušit, jak to vlastně celé bylo, ale upřímně říkám, sekla jsem se. Všem velmi vřele doporučuji, top kniha.

08.03.2023 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Kniha plná napětí, emocí, zvratů ... Nedalo se přestat číst, hltala jsem stránku za stránkou. Konec byl překvapivý. Doporučuji.

31.05.2022 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Vynikající, čtivé, záludné, poutavé, napínavé, úchvatné ... Jedním slovem naprostá bomba. Dokonalý děj, kdy do poslední stránky netušíte, kdo je vrah. Úžasná autorka, která ví, jak psát psychothrillery. Doporučuji.

12.10.2021 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Úplně boží kniha, přečteno jedním dechem. V knize málo postav, krátké kapitoly, to mi vyhovovalo. První díl byl dokonalý, druhý navazující díl také neměl jedinou chybu. Děj úžasný, mělo to rychlý spád, žádná hluchá místa, konec nepředvídatelný, velmi DOPORUČUJI.

14.03.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Napínavé čtení od začátku do konce. Děj byl poutavý, mělo to odpal hned od první stránky. Konec příběhu vypadá na velmi slibné pokračování, doufejme, že tomu tak opravdu bude. Hlavní postavy mi byly sympatické. Moc doporučuji.

07.01.2021 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Celkový dojem - nudná, nezajímavá kniha, bez pořádné zápletky. Vadily mi dvě dějové linie, byl to jeden velký chaos a konec knihy byl opravdu zmatečný. A že by to byl thriller? To ani za mák ne. Rozhodně znovu číst nebudu. Bohužel nedoporučuji.

04.09.2020 2 z 5

Úplně jiný příběh Úplně jiný příběh Håkan Nesser

Vynikající, napínavé a poutavé čtení. Mělo to spád od začátku do konce, nebyla žádná hluchá místa. Hlavní vyšetřovatel mě bavil, líbily se mi i dvě dějové linky. Velmi doporučuji k přečtení.

21.12.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Výborna kniha, skvělý autor, vtáhnutí do děje hned od první kapitoly. DOPORUČUJI

30.06.2019 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha me velmi bavila, přečteno jedním dechem, prostě woooooow. Zápletky, dejove linky, velice Kladně tuto knihu hodnotim. DOPORUČUJI.

25.01.2019 5 z 5

Touhy Touhy Táňa Keleová-Vasilková

Velmi zajímavý příběh, nemohla jsem se odtrhnout. Od poloviny knihy je sice jasné, jak TO dopadne, ale různé pletky příběhu dodají šmrnc. DOPORUČUJI. Oddychové čtení.

30.12.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Extrémně napínavý příběh, velmi záživný a poutavý. Napínavé do poslední stránky. Přečteno za jeden den jedním dechem. VELMI DOPORUČUJI.

28.12.2018 5 z 5