Lennji Lennji komentáře u knih

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Tato kniha se mi četla pomaleji, než ostatní, nebyl tam takový spád a akce, až konec byl hodně akční a napínavý.. ve finále ale musím říct, že to nebylo špatné, téma bylo originální, zápletka zajímavá a rozluštění celého příběhu překvapivé.. Klidně bych knihu doporučila dále.

16.05.2018 4 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Obal knihy docela klame, člověk čeká erotické dobrodružství a přitom je to hotové drama! :-) Příběh se mi líbil, konec teda klasický happy-end, který se konal na pár posledních stránkách, odpustila mu teda na můj vkus hrozně rychle, ale v dané situaci asi nic jiného nezbylo :-) Hezké, doporučuji

04.05.2015 4 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

Kniha mě neohromila..další díl si asi přečtu, ale buď si ho půjčím v knihovně, nebo stáhnu v pdf, protože další peníze už bych do toho vrazit nechtěla..Klasická slaďárna s nádechem sado-maso..

26.11.2014 2 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Pár stran, které jsem měla přečtené za den..Příběh plynul rychle a vesměs se tam nic nedělo..jen spousta erotických pasáží, přeslazených dialogů a rádoby tajemství..ukládám knihu do zadní části knihovny..

13.11.2014 2 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Hezká kniha, příjemně se četla, námět stejný (bohatý a krásný milionář, který touží ovládat), takže moc nepřekvapila, ale i přesto se jdu pustit do druhého dílu :-)

29.09.2014 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Moc hezká a chytlavá knížka, jak jsem se začetla, nemohla jsem se odtrhnout..zajímavé téma - andělé a démoni..Těším se na další díly a doporučuji!

12.09.2014 4 z 5

Pád Pád Maya Banks

Hezké a příjemné čtení, jen nic překvapivého, stejná trilogie jako Odstíny..Na odreagování dobré :-)

21.07.2014 3 z 5

Na stejné vlně Na stejné vlně Alexandra Potter

Od této autorky mám všechny knížky a všechny byly krásné..ale tahle se mi nelíbila ani trochu..Nudný děj, zbytečnosti okolo, zajímavé to bylo až v posledních dvou kapitolách..zklamání..nutila jsem se do čtení a asi po 14ti dnech jsem jí mohla konečně odložit do zadní části knihovny :-(

11.07.2014 2 z 5

Ta druhá Ta druhá Joy Fielding

Kniha ze života, až bolestně pravdivá, kdy ON je ten největší prevít a ONA natolik silná, aby mu to pak všechno dala sežrat :-)

28.06.2014 4 z 5

Rady andělů na každý den Rady andělů na každý den Doreen Virtue

Hezké a pozitivní čtení, spoustu věcí jsem si v knížce podtrhala a vytiskla, abych to měla na očích každý den :-)

19.06.2014 4 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Musím říct, že první díl byl lepší..i lépe napsaný a podaný tím, že to vyprávěla ona..Když tuhle knihu vypráví on, není to tak romantické a milé a tím, že se skoro celá kniha opakuje, ale z jiného pohledu, stejně vám to nic nového nedá..Jen se prokousáváte znova tím, co už jste jednou četli..

02.06.2014 3 z 5

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Jednou přečteno, víc se ke knize nevrátím..Tohle téma je natolik silné a nechutné, že na dlooooouhou dobu stačilo..Každopádně absolutně nechápu postoj matky, bratrů a vlastně celé této rodiny..Otec byl takový manipulátor a hajzl, že bych mu dala doživotí a on mezitím svojí vinu popírá a bratři jsou na jeho straně..Proč? Kniha mě akorát ročílila.

29.05.2014 2 z 5

Na čem záleží Na čem záleží Emily Giffin

Hezká a jemná knížka, k zamyšlení..jak snadno můžeme přijít o pěkný vztah..málokdy si uvědomujeme, že je něco špatně a že je to jiné, až když dojde na nejhorší..Doporučuji!

29.04.2014 3 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Na knihu jsem se těšila, mé nadšení opadlo se čtením prvních stránek..Větší část knihy byla nudná a nezáživná, pokračovala jsem ve čtení jen proto, že nemám ráda nedočtené knihy..Pak se to rozjelo a začalo to být zajímavé, konec trochu pohádkový a přehnaný a taky utnutý..klidně se autorka mohla ještě na pár stránek rozepsat..Knihu mi stačilo přečíst jednou, vracet se k ní nebudu..

24.03.2014 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha se mi moc nelíbila..Určitě ale stojí za přečtení, najde si spoustu příznivců..

28.02.2014 2 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Dala se číst, ale asi by se mi líbila více, kdybych už sama vdaná byla a k tomuto tématu měla blíže..Některé pasáže byly vyloženě nudné, např.přepis konverzací na návštěvách..Konec byl fajn, hezký a nečekaný, teprve ke konci mě kniha začala pořádně bavit a byla jsem zvědavá, jak to dopadne..Celkem vtipné..

28.02.2014 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Krásná, romantická kniha, co se čte jedním dechem..Napínavý, lehce erotický děj, příjemné mrazení..

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Na tuto knihu jsem se moc těšila, ale bohužel nesplnila mé očekávání..Manželská smlouva byla daleko lepší! Tohle byl už jen lehký odvar, nepovedená kopie..Ano, přečetla jsem jí během chvilky, četla se hezky, ale líbila by se mi jen v případě, že bych předtím nečetla manželskou smlouvu..

28.02.2014 3 z 5

Čekání na lásku Čekání na lásku Katie Price

Krásná, romantická kniha, pro večery o samotě :-)

Angel Angel Katie Price

Knihu jsem koupila v Levných knihách s tím, že když je tak levná, bude i nudná..Ale překvapila! Moc krásný, silný a romantický příběh, začetla jsem se a styl psaní katie Price mi hodně sednul..Koupila jsem si od ní všechny knihy, co vydala :-)