Lenkacz92 Lenkacz92 komentáře u knih

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Pěkné, pohodové čtení o životě. Přečteno za pár hodin. :)

29.01.2017 4 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Moje první kniha od Kinga, četla jsem ji před pár lety a díky jsem se stala věrnou fanynkou a čtenářkou tohoto autora. King a jeho romány! The best! :)

25.01.2017 5 z 5

Pikový Jack Pikový Jack James Hankins

Tak dobrý detektivní příběh jsem už dlouho nečetla. Kniha mě zaujala a příběh neměl chybu. Opravdu doporučuji.

05.01.2017 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Další velmi podařený příběh od úžasného spisovatele.

10.12.2016 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Knihu jsem přečetla jedním dechem snad za jeden večer. Velice se mi příběh líbil.

10.12.2016 5 z 5

Knihu jsem velmi rychle přečetla a bohužel ve mě nevyvolala takové pocity, jako ostatní díly o Harry Potterovi. Čekala jsem asi trochu víc. Divadelní ztvárnění může být velice hezké.

10.12.2016 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Napínavý a strhující příběh. Knihu jsem přečetla jedním dechem.. Kolem strany 266 jsem začala tušit, jak asi kniha skončí.

14.01.2016 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Prvních asi 100 stran jsem měla chuť knihu odložit, ale jsem ráda, že jsem ve čtení pokračovala a dočetla ji až do konce. Příběh novináře Blomkvista a Lisbeth Slanderové mě zcela uchvátil a konečné vyřešení záhadného zmizení mladé Harriet byl nečekaný a dobře promyšlený. Knihu můžu jen doporučit a těším se na další díl.

29.11.2014 5 z 5