Lenka8418 Lenka8418 komentáře u knih

Za plotem Za plotem Jan Cimický

Krátké,čtivé,reálné kriminální příběhy s psychologickým podtextem. Z některých mě až mrazilo.Doporučuji

06.02.2020 3 z 5

Vysoké okno Vysoké okno Raymond Chandler

Zajímavý,občas víc než je třeba, zamotaný příběh/postavy , ale četla se mi dobře.

30.01.2020 3 z 5

Ďáblovo dílo Ďáblovo dílo Lotte Petri

Překvapující, kniha se četla moc dobře,chvílemi jsem se nemohla odtrhnout. Příběh zajímavý a to jsem knihu koupila bez doporučení,jen mě zaujal popis,tak jsem ráda,že bude mít místo v mé knihovně

22.01.2020 3 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Příběh zajímavý,kniha se mi četla dobře,jen pro mě zbytečně moc politických informací, které by v knize být nemusely a i tak by příběh byl dobrý.

15.01.2020 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Příběh se mi moc líbil,jen jsem nečekala takový návrat do minulosti a jsem opět napnutá,jak to bude dál.

28.12.2019 3 z 5

Jediný muž Jediný muž Andrew Gross

Četla jsem již několik knih o koncentračnim táboře Osvětim a je to vždy silný,emotivní příběh. Nechápu,jak v těch hrůzách mohli ti lidé přežívat tolik dní,týdnů,měsíců,let. I slzy v očích jsem měla.

12.12.2019 4 z 5

Odvrácená tvář Odvrácená tvář Roman Cílek

Skvělá knih,i když ne úplně pozitivní. Je dobře, že se o takových věcech píše. Koho zajímá problematika trestné činnosti mladistvých, doporučuji,i když je kniha staršího data.

04.12.2019 4 z 5

3x Perry Mason 3x Perry Mason Erle Stanley Gardner

Opravdu skvělé detektivní případy. Doporučuji.

22.11.2019 4 z 5

Past na Popelku Past na Popelku Sébastien Japrisot (p)

Zajímavá, pro mě celkem i překvapující kniha. Občas jsem tápala v postavách. Na to,jak je kniha tenká,tak příběh stál za to. Doporučuji.

03.11.2019 3 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Kniha se mi dostala do ruky náhodou. Vůbec jsem nevěděla, co od ní čekat. Velice mě překvapila syrovost příběhu,nevadil mi ani popis sexu a příběh se mi i přes depresivní podtext líbil. Četla se mi dobře a jsem ráda za její přečtení.

30.10.2019 2 z 5

Oběti Oběti Jonathan Kellerman

Velmi dobře napsaná knížka, skvělý příběh. Doporučuji

19.10.2019 4 z 5

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Knihy tohoto typu nevyhledávám,ale jsem moc ráda,že se mi dostala do ruky. Velmi emotivní a silný příběh. I slza ukápla.

06.10.2019 4 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Zajímavé, ale tak nějak mi nesedl styl napsání.

29.09.2019 2 z 5

Neznáš mě Neznáš mě Imran Mahmood

Líbila se mi,příběh zajímavý,je jsem měla problém s postavami,moc jmen a chvílemi jsem nevěděla,kdo ke komu patří:o). Nezdraží,nenadchne

25.09.2019 1 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Jelikož jsem nečetla Hadrového panáka,občas mi to chybělo,i když ke kniha samostatný příběh. Moc se mi líbila a Hadrového panáka si přečtu co nejdřív. Doporučuji.

15.09.2019 3 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Chvílemi dost děsivá kniha. Po přečtení jsem ráda,že mám tak hodnou dceru. Zajimavé,že takový příběh někdo vymyslí. Doporučuji přečíst

04.09.2019 3 z 5

Jatka Jatka Ethan Gutmann

Zajímavé, až děsivé,hodně politických informací,ale bez nich by se člověk nedozvěděl,jak to přesně bylo. Jsem ráda za přečtení.

31.08.2019 2 z 5

Skleněný vrch Skleněný vrch František Niedl

Kniha se mi moc líbila. Hezky,realisticky napsané. Zajímavý pohled do života člověka s postižením.

16.08.2019 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Úžasná kniha,skvělý příběh, nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji.

05.08.2019 4 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly