-Lenicka- -Lenicka- komentáře u knih

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Taky mám ráda tento příběh, všem můžu doporučit! :-)

16.05.2011 4 z 5

Láska za časů cholery Láska za časů cholery Gabriel García Márquez

Dle kladných ohlasů a zajímavého nadpisu jsem si říkala, že tahle knížka bude určitě super .. dle mého názoru je však toto dílo přeceněné, moc mne nezaujalo, bylo to takové všechno dlouhé, rozvláčné, myslím, že jsem knihu snad ani nedočetla, jak mne to nebavilo .. :-(

16.05.2011 2 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Tak nazev knihy opravdu sedi!:-) Kniha je misty opravdu napinava,ale nevim..chvilemi mi tam vadila ta sprosta slova,ktera tam vubec nemusela byt,stejne tak jako vybavovani si vzpominek,kdyz mela hl.hrdinka s nekym sex..trochu mi to kazilo dojem z knihy stejne tak jako ten konec-a la cervena knihovna,moc mi to tam nesedelo...

24.03.2012 4 z 5

Paní Rochesterová Paní Rochesterová Hilary Bailey

... pokračování knihy "Jana Eyrová" je dle mého názoru dost zdařilé. Je to psáno jinou formou, než první kniha, avšak to jí nic neubírá .. příběh byl zajímavý a oproti první první knize dost svižný a velmi dobře se četl .. nemám co vytknout! :)

17.03.2012 5 z 5

Náhradní dcera Náhradní dcera Lisa Gardner

Přečteno během pár hodin o víkendu! Naprosto mne ten příběh chytnul!

11.02.2012 4 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Kniha, při jejímž čtení si neustále říkáte - "PROČ"? a "ZA CO"? Otřesný příběh, při kterém si většina lidí musí říct, jak krásné dětství museli mít ... ano, obsah knihy je místy až neuvěřitelný a velmi smutný ... dobře napsáno, stojí za přečtení! Ovšem musím podotknout, že od strany 200 se mi kniha "už tak moc nelíbila", nemám moc ráda tyhle "závěry"!

06.02.2012 4 z 5

Pláž Pláž Alex Garland

Tak čekala jsem od této knihy asi více .. nevím, třeba to není vyloženě můj styl .. film jsem viděla asi 5x, kdysi se mi docela líbil, i když to byla taková "nudnější splácanina".. knížku jsem teď dočetla. Asi to k tomu patřilo, ale vadila mi tam ta sprostá slova a ten rychlý závěr.

12.01.2012 3 z 5

Měla jsem zemřít jako černá vdova Měla jsem zemřít jako černá vdova Sabine Adler

Docela zajímavá kniha .. začátek opravdu moc čtivý..dává čtenářům nahlédnout, jak se žije v zemi, kde neustále zuří válka a kde je smrt na denním pořádku .. a také poskytne částečné objasnění, co se v Beslanu vlastně tenkrát stalo ..

06.01.2012 4 z 5

Nikdy se nevzdám Nikdy se nevzdám David Ball

Napínavá kniha od začátku do konce!! Opravdu se čte jedním dechem a můžu jí všem doporučit!! Ze začátku mi tam tak trošku "vadila" ta čínská jména a prostředí, ale dál jsem to už ani nevnímala! Ke konci jsem se do těch jmen i trošku zamotala, ale opravdu doporučuji, nemohla jsem se odtrhnout, kniha se četla jedním dechem! Jen ten konec bych čekala trošku jiný, ale to už bych moc napovídala .. přečtěte si sami ..

08.12.2011 5 z 5

Jak na věc Jak na věc Nick Hornby

Docela jsem se pobavila .. některé hlášky opravdu nemají chybu .. =)

09.08.2011 4 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Pěkný román .. až jsem si k pár kapitolám musela vzít i kapesníčky =o)

02.08.2011 4 z 5

Osudová zatáčka / Strážce / Odvaha uvěřit Osudová zatáčka / Strážce / Odvaha uvěřit Nicholas Sparks

Zajímavé =o) ... Nenadchne, ani neurazí ...

28.07.2011 4 z 5

Osudová zatáčka Osudová zatáčka Nicholas Sparks

Zajímavé =o) ... Nenadchne, ani neurazí ...

28.07.2011 4 z 5

Nezvaný host Nezvaný host Madeleine Wickham

Čtivý příběh, u kterého je tak trochu jasné, jak dopadne =) Hodnotím 4-5, ale jelikož je S.Kinsella má nejoblíbenější spisovatelka, dávám 5, ale opravdu bych čekala více nějakého děje, apod.

15.07.2011 5 z 5

Pláč v poušti Pláč v poušti Warda Saillo

Velmi smutná knížka plná chudoby, bití a ponižování. Čte se jedním dechem a vždycky si už přejete, aby jim to všechno trápení skončilo, ale ono vždy přijde něco jiného, dalšího - mnohdy i horšího. Musel to být hrozný život .. knížku doporučuji všem přečíst, na můj vkus bych ale trochu zkrátila ty pasáže z koránu ..

09.07.2011 4 z 5

Shledání v Barsaloi Shledání v Barsaloi Corinne Hofmann

Zajímavé pokračování ... určitě to musel být silný životní zážitek se tam po takové době opět vrátit a vidět své příbuzné .. na můj vkus ale až moc podrobné = děj se trochu vlekl, zúžila bych knihu ještě na polovinu, jinak pěkné ..

06.07.2011 4 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Musím říct, že příběh se mi chvilkami líbil, chvilkami zase nelíbil! Nějak mi tam prostě neseděl ten její postižený syn a to, jak se skoro 40-letý chlap nemůže neustále s něčím srovnat .. příběh to byl ale pěkný, za 4 hvězdičky ...

26.06.2011 4 z 5

Dům Dům Danielle Steel

Zajímavý a čtivý příběh, u kterého je tak trochu jasné, jak všechno dopadne, ale tak dá se to číst ..

25.06.2011 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Jako dospívající dítě jsem knížky H.Pottera měla opravdu ráda .. tyhle knížky vás dokážou úplně pohltit ..

14.06.2011

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

14.06.2011