lencisko lencisko komentáře u knih

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

Pro mně zajímavá knížka, příběh mně docela pohltil. Líbilo se mi propojení několika životních příběhů v jeden. A nechci skončit jako Marie :-)

01.02.2016 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Je to pecka. Akční,vtipné, čtivė. Nemohla jsem se odtrhnout

25.08.2015 5 z 5

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

Čekala jsem od knížky více. Více méně to bylo popisování spousty věcí okolo a zbytečnene zavadejicich. V podstatě nedošlo k žádné akci s výjimkou par stránek na konci. Musel a jsem se do čtení nutit

19.08.2015 3 z 5

Erekce, Ejakulace, Exhibice a jiné příběhy obyčejného šílenství Erekce, Ejakulace, Exhibice a jiné příběhy obyčejného šílenství Charles Bukowski

není to můj šálek čaje...týpek co si potřebuje dát pár piv, aby nějak fungoval, nemá rad lidi, nemá rád práci....možná byl "cool" ve své době, ale teď už je to jaksi pasé

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Na Jo Nesba jsem se těšila, ale byla jsem spíš zklamaná. Některé pasáže čtivé a strhující, ale některé zbytečně natažené a až trochu matoucí.

17.05.2015 3 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

opět pěkné počtení. sice to strašně dlouho trvalo než se to rozjelo, ale pak to nabralo grády a těším se na další :-)

27.04.2015 4 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

děj strhují, plný překvapení jako vždy :-) hodně čtivé

12.03.2015 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

krásný příběh....celá kniha plná zvratů, čtete ji jedním dechem a emoce se ve vás bijí

06.11.2014 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

husto-krutě-dobrá kniha......většinou u knížky čekáte, jak to asi dopadne. v téhle knize vám autor všechny vaše očekávání zhatí a hrdiny čeká úplně jiný osud než byste si mysleli. A perfektně se čte, krásná hra s detaily...

17.10.2014 5 z 5

Studio 6 Studio 6 Liza Marklund

čtivý kriminální příběh, zajímavá zápletka

10.08.2014 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nevim co napsat...proste si ji musite precist...vypravec vas nalaka na to co se stane a vy se na to nemuzete dockat az se k tomu dostanete a kdyz uz jste u toho je vam lito ze to konci...moc krasny a a smutny pribeh

21.07.2014 5 z 5