Lena081 Lena081 komentáře u knih

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Autorka zase nezklamala,po Ďábelských hrách,které jsem zatím považovala za nejlepší dil série,je tady další který mů může konkurovat.Hodně navazující příběh na předchozí příběhy ničemu neuškodí,člověk si aspoň oživí vzpomínky.Kim a jeji tým si zaslouží vic jak plný počet *

03.01.2021 5 z 5

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Kniha není špatná,ale ani nenadchne.Nedokázala jsem knize přijít na chuť,jakoby autorka tlačila moc na pilu.

29.12.2020 2 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Po predchozi knize,která mě zklamala,jsem dala autorce ještě šanci,ale ani tentokrát to nevyšlo.Napsala autorka knihu jen proto,aby ji mohla vyjít další??Zbytečně strávený čas...

16.11.2020

V klubíčku štěstí V klubíčku štěstí Anna McPartlin

Nevím proč,ale kniha mě moc neoslovila,musela jsem se do čtení nutit,abych ji dočetla.Předchozí kniha Poslední dny Rabbit Hayesove byla o hodně lepší.

26.08.2020 2 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Do třetice všeho dobrého a u téhle série to platí dvojnásob!

08.08.2020 5 z 5

Poslední akt lásky Poslední akt lásky Cathy Rentzenbrink

Kniha o tom jaké to je,když musíte rozhodnout o životě druhých..smutná ale zároveň povzbuzující kniha.Nikdy bych tohle nechtěla zažít,člověk si uvědomí že řeší banality.Nevím jestli se to dá napsat,ale krásný příběh.

29.07.2020 5 z 5

Poslední dny Rabbit Hayesové Poslední dny Rabbit Hayesové Anna McPartlin

Přečtena jedním dechem.Silné a smutné téma popsáno tak opravdově...klobouk dolů.

19.07.2020 4 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

No to bylo počteníčko!Obracíte stránky a najednou zjistíte,že je konec.Velmi dobře se kniha čte,asi od poloviny jsem tušila zápletku,ale na kvalitě knihy se to neodrazilo.Příjemná dávka napětí.

04.07.2020 4 z 5

Nádech do ticha Nádech do ticha Cath Staincliffe

Tak tohle je kniha,kterou by si měl přečíst každý.Čte se velmi dobře,občas jsem měla i slzy v očích..Doporučuji!

28.06.2020 5 z 5

Největší laskavost Největší laskavost Cath Staincliffe

Největší laskavost kterou můžete udělat pro někoho koho milujete a víte že umírá..kdo má právo soudit...,kniha se dobře četla,jen to přeskakovaní v ději mi nedělalo moc dobře.

27.06.2020 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Začněte číst a nepřestanete.Shari Lapena ve výborné formě!

08.06.2020 4 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Detektiv Frost je sympaťák a tenhle díl se opravdu povedl.Kniha se dobře čte a postava Lombarda vyvolává mrazení v zádech.A za ten konec tleskám!Už aby vyšel další díl.

05.06.2020 4 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Váhala jsem zda si knihu pořídit,první díl Vražedná lhůta se mi moc nelíbil,ale tohle byl pravý opak.Dobře se čte,má dobrý děj a ke konci se už nejde od knížky odtrhnout.

27.04.2020 4 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Autorka to umí i líp,za mě zatím nejslabší kniha série..přišla mi moc zdlouhavá a občas jsem se i ztrácela v ději.

13.04.2020 2 z 5

Sedm dopisů z lásky Sedm dopisů z lásky Sinéad Moriarty

Další dojemný příběh od autorky..přesvědčivě popsané citlivé téma o tom jak se zachovat,když nemáte na výběr.Moc se těším na další knihy od autorky!

13.04.2020 5 z 5

Nebe je naše Nebe je naše Luke Allnutt

Tolik emocí v jedné knize...citlivé téma smrti je popsáno tak reálně,že jsem při četbě polykala slzy.Nečekala jsem hodně,ale dostala jsem toho tolik...smutná kniha,přesto skvěle napsaná!!Určitě doporučuji!

28.03.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Předčilo to moje očekávání,Kim je skvělá!A ten konec?....Potřebuji nutně další díl...

04.03.2020 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Přestože je série s Kim moje srdcovka,musím říct,že tahle kniha mě moc neoslovila.Do čtení jsem se musela skoro nutit.

07.02.2020 2 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Super nápad,použít postavu doktorky z druhého dílu.Ať tahle serie nikdy neskončí,prosím.

07.02.2020 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Nemůžu jinak,ale tahle série mě prostě baví.Člověk do poslední chvíle netuší kdo je vrah a pořád ho to nutí číst.Baví mě čím dál víc.

07.02.2020 3 z 5