Poslední dny Rabbit Hayesové přehled

Poslední dny Rabbit Hayesové https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368059/bmid_posledni-dny-rabbit-hayesove-ng8-368059.jpg 4 175 175

Umírání přece není konec světa! Rabbit Hayesová patří mezi šťastlivce. Miluje svůj obyčejný život a neobyčejné lidi v něm: svou dceru Juliet, odvážnou za všech okolností, svou pestrou, svéráznou rodinu a jediného muže, který má v jejím obrovském srdci místo, Johnnyho Faye. Rabbit hýří báječnými nápady plnými hudby, lásky a životního elánu. Má plány pro celý svět — ale ten si pro ni připravil něco jiného: zhoubnou diagnózu. Rabbit se však nevzdává. Sebere veškerou svou lásku a vnitřní sílu a slíbí si, že nemoc překoná. Bude bojovat až do posledního dechu. Je přece Hayesová a bude žít, dokud nezemře.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Host

The Last Days of Rabbit Hayes , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední dny Rabbit Hayesové. Přihlašte se a napište ho.

pavlinka04
08.02.2024 5 z 5

Ach, tak krásné, kniha, která ve vás zanechá stop. Přitom je o obyčejném životě a osudu, kterému se nedá vyhnout.

denib
04.11.2022 3 z 5

Milá kniha na citlivé téma. Vzpomínky hlavní hrdinky i její rodiny obohacují děj, který jinak trvá jen několik dní. Oceňuji, že různé postavy se s faktem, že jim umírá blízká osoba, vypořádávají různým způsobem. Nicméně jsem v knize nenašla nic výjimečného, čím by mi utkvěla v paměti. Mám obavy, že jen těží ze smutného tématu. Za mě kniha nenadchne a neurazí.

Bettinka
27.12.2021 1 z 5

Tohle se nepovedlo, bohužel. Bylo to přeslazené, zároveň však pravidelně prošpikované vulgaritami, které však v kontrastu s onou přeslazeností působily lacině a hloupě. Postavy, s vyjímkou Johnnyho a Rabbit, více či méně nedávaly smysl, jejich pocity a chování těžko uvěřitelné, takové ode zdi ke zdi. Při čtení některých vět mi bylo až trapně, trochu jako učesaná verze Google překladače. Až na předposlední a poslední kapitolku to bylo docela utrpení, knihu této úrovně bych od nakladatelství Host nečekala. Škoda. 2 hvězdičky za pasáže s Johnnym, přebal a konec.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poslední dny Rabbit Hayesové v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech2x

naděje rakovina, nádory zdraví thrillery pro ženy

Anna McPartlin
irská, 1972