LeHor LeHor komentáře u knih

První krev První krev Angela Marsons

Oblíbená autorka, oblíbená Kim a její tým. Super počtení, začátek celého týmu. Moc jsem si to užila, ani mi nevadilo, vrátit se v čase, kde jsou ještě všichni spolu.

10.02.2024 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Začátek na mne trochu táhlý, ale pak se to rozjelo a těžko jsem knihu odkládala.
Příjemné čtení, které se mi líbilo. Určitě budu v sérii pokračovat.

11.02.2022 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Čtivé a napínavé, to je můj šálek kávy. Během čtení se mění podezření, kdo je vrah. Uhodla jsem až před koncem, ale to už asi každý...
Doporučuji

13.03.2021 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Strhující, drsné, čtivé a pro mne neskutečné. Jak tohle může, nebo mohl dělat člověk člověku.

09.04.2020 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Svižné a čtivé, konec překvapil. Proč.. by se dalo odvodit, teď ještě vědět kdo?

09.03.2023 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Opět skvělá Kim, její nový tým (někdo mi chyběl), ale to prostě k životu patří.

26.08.2022 5 z 5

Kdo šije u Podolské? Kdo šije u Podolské? Lucie Hlavinková

Poválečná doba v módním salónu. Osudy lidí, švadlen a jejich blízkých, smíchané s politickým režimem do roku 1968. Nebyl to žádný med. Každý se něčeho bál.
Četlo se to dobře, zase jsem se dozvěděla něco nového.

08.04.2022 4 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Nikdy jsem nic podobného nečetla. Zajímalo by mne, jak autorka přišela k námětu.
Dobře se to čte, ale je to síla.

22.04.2021 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

První kniha od autorky a musím říct SUPER! Těším se na další díl a mohu jen doporučit.
ČV - 9.

21.01.2021 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Oblíbená autorka=krásné čtení. Tři příběhy ze života. Doporučuji.

11.10.2020 5 z 5

Plachetnice na vinětách Plachetnice na vinětách Jiří Hájíček

Bavilo, přečteno rychle, těšila jsem se chvilky, kdy budu moci číst.

14.09.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Poutavé a čtivé. Doporučuji.

13.10.2019 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Perfektní, skvělé, úžasné a napínavé čtení, které nešlo odložit, přes slzy jsem ke konci občas nemohla ani číst.
Doporučuji!

15.06.2022 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Pro mne oddychovka se smutným příběhem. Někde bych trochu ubrala, i když částečně vím, co hrdinka prožívala.

03.06.2021 5 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

I druhý díl se mi líbil, hezké pokračování ze života mladé sestřičky.

19.03.2021 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Smutný, ale moc hezký příběh.

04.02.2021 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Mně se to líbilo. A moc. Eriku mám ráda, ale nepůjde o ní psát věčně. Super, že "Bryndzovky" budou pokračovat i jinde. Doporučuji.

28.11.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Skvělé, nešlo přestat. Nechodit do práce, přečetla bych naráz. Během čtení jsem si opakovala 4 tel. čísla mé rodiny. Doporučuji!

13.02.2019 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

I tato kniha se mi velmi dobře četla. Vyšetřování začalo poměrně dost pozdě, ale nakonec bylo téměř vše objasněno.

08.04.2024 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Tak nevím, myslím, že mám momentálně čtecí krizi, ale za mne teda nic moc. Těšila jsem se, ale bylo takové zdlouhavé a i jsem se chvílemi ztrácela.

14.12.2021 2 z 5