Layyen Layyen komentáře u knih

Příští oběti Příští oběti Jeffery Deaver

začetl jsem se do jedné knihy od Deavera a následně čtu další a další, nevycházím z překvapení :)

18.10.2019 4 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Deaver je prostě mistr žánru,sice už tradičně je vrahem někdo jiný než to vypadá, ale jako vždy to není vůbec jednoduché

18.10.2019 5 z 5

Zahrada bestií Zahrada bestií Jeffery Deaver

Tak tohle se povedlo,velmi mě překvapilo zasazení do doby 2.sv.v., celkově se to vyjímá i mezi dalšíma detektivkama nejen od Dievera :)

18.10.2019 5 z 5

Cesta zpátky Cesta zpátky Erich Maria Remarque (p)

Ve škole nás o týhle knize učili, ale nečetl sem ji, až nyní cca po 15 letech od ZŠ jsem se k ní dostal, a musim říct že to má smysl číst, a má to dost co nabídnout... S lidskou myslí válečný zážitky musej udělat hrozný věci

02.09.2019 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

viděl jsem film a až nyní jsem se čistou náhodou dostal ke knize. Kniha je opravdu výborný kousek pro všechny kteří mají rádi počítačové hry, fantasy/scifi.. Domyšleno do posledního detailu. Kdo viděl film, neměl by opomenout tuto knihu

21.07.2019 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

opravdu dobrý příběh, do poslední chvíle jsem byl napnutý a celkem prožíval děj. Konec byl trochu slabší ale prvních 80% knihy byl neskutečný.. doteď mám zalité potetované holky v pryskyřici před očima..

21.07.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

opravdu netypicky psaná kniha, zpravidla celou dobu baví, občas i překvapí.

19.02.2019 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Původně jsem tuhle knížku po pár stránkách odložil, s tím že mě nezaujala, ale po časem jsem se k ní vrátil a ve výsledku jí dočet během 3 dnů.. určitě stojí za to :) když ne napoprvé, tak na podruhé člověka vtáhne :)

26.12.2018 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Narozdíl od přeslazenýho a komerčního filmu je knižní podoba čtivá, a příjemně oddechová :)

26.10.2018 4 z 5

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Konečně zas dobrý díl této "minisérie" narozdíl od síly meditace je to znovu vtipné, zajímavé, a někdy i poučné :)

26.10.2018 5 z 5

Všemi dary obdarovaná Všemi dary obdarovaná Mike Carey

Za ten konec a nejen za nej 5* maloktera knizka konci jinak nez obyc. happy endem kdy jsou zombie porazeny a tady to je proste jinak, celkem jsem se do pribehu vzil a za dve odpoledne byl pryc..

30.08.2018 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

trošku slabší ač pořád vtipný díl serie o poslední aristokratce, určitě v levných knihách, nebo někde ve výprodeji nezklame

03.07.2018 4 z 5

Adresát neznámý Adresát neznámý Kathrine Kressmann Taylor

netypické dílo, které zaujme svou hrubostí ke konci..

16.05.2018 4 z 5

Konec civilizace Konec civilizace Aldous Huxley

Začátek super, prostředek super, konec už byl slabší, ale dost to odpovídá moderní společnosti kde sex je na prvním wc na disco nebo klubu, všechno na jedno použití a nic se nepravuje.. Smutné

26.03.2022 5 z 5

Drasticky děsivý Dexter Drasticky děsivý Dexter Jeff Lindsay (p)

Mnohem poutavejsi a zajímavější forma vůči seriálu, postupně se pustím i do dalších knih.

24.03.2021 5 z 5

Den, kdy došly prachy Den, kdy došly prachy Milan Vodička

Zajímavá sbírka střípků a vzpomínek z doby krize 30.let, nejen z Ameriky ale i celkově ze světa. Forma knihy mi nijak nevadila ač to občas nekdo nehodnotil pozitivně. Dozvěděl jsem se mnoho zajímavého, doporučuju.

16.03.2021 5 z 5

Bez slitování Bez slitování David Morrell

Jako vždy začátek pomalý a ne uplně zajímavý, ale postupně se to rozjede, romantika, akce.. určitě doporučuju :)

24.06.2020 4 z 5

Strašidelná vagina Strašidelná vagina Carlton Mellick III

čekal jsem trošku víc, určitě jsem se nenudil ale od cca třetiny už to byl fakt dost zvláštní úlet kterej ani nedával moc smysl

30.05.2020 3 z 5

Svazek noci a mlhy Svazek noci a mlhy David Morrell

Vždycky si na začátku knih z této serie řikám, že to asi nebude ono, ale po chvíli se do toho začtu a pak je to plný napětí :) zajímavý rozuzlení na konci, ale čekal jsem že na odplatu a pomstu tedy dojde..

30.05.2020 4 z 5

Perunova krev I. Perunova krev I. František Kotleta (p)

výborná práce, akce, akce, akce, fantasy a sex od začátku do konce

11.04.2020 5 z 5