Laurel Laurel komentáře u knih

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Prostě boží!
Děj, námět, postavy... To všechno se mi hrozně líbilo. Ale co nejvíc- že se to opravdu váže na Nástroje smrti. Will který je neuvěřitelně podobný našemu Jaceovi (vím, že to je naopak), ten jeho sarkasmu miluju (i když občas je to trochu přes čáru), Magnus a Camille, Kostelník (konečně vím, kde se ten prašivec vzal:D), a hlavně- konečně jsem poznala Tessu (která mi chvílema lezla na nervy- pořád "Nate sem a Nate tam". To jsem jí měla sto chutí praštit železnou tyčí po hlavě!). Ale jinak nemám absolutně nic, co bych vytkla. Autorka je prostě Andělská! :D

10.03.2016 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Tak jsem si po dlouhý době zase krásně poplakala. Pořád tomu nemůžu uvěřit... Sice jsem věděla, že se to stane- mé kamarádky jsou fakt velký svi... ehm, kazisvětové- ale i tak mě to dost dostalo :(( A akorát to všechno začalo tak krásně vycházet! :( Rose naprosto chápu. A obdivuju jí. A Dimitrije... A Adriana! Musím jít- jdu se zabalit do deky, s čajem s ruce (a samozřejmě s dalším dílem) si sednu do kouta a pomalu to budu rozdýchávat. :( :3

18.12.2015 5 z 5

První První Kiera Cass

Bomba. Konečně jsem se dočkala a slupla ji během jednoho dne! Skvělé zakončení, od začátku do konce byla knížka nabitá akcí :D Konec mě dostal, tolik zvratů. Že si to ta America dělá tak težký? Ale líbilo se mi, že se dokázala postavit králi v různých těžkých momentech, že se nedala. Doufám, že se přeloží i ostatní díly, jinak to asi nepřežiju :D

15.09.2015 5 z 5

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Vždycky jsem si chtěla přečíst Romea a Julii. Knížka se mi líbila a tak jsem se rozhodla přečíst si další Shakespearovi díla. A určitě jsem neprohloubila. Chvilku mi trvalo, než jsem se napojila na jazyk, kterým je knížka psaná. Ale děj byl rozhodně zajímavý. Určitě se vrhnu i na další knihy.

20.07.2016 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Moje kamarádka prohlásila, že tohle je nejhorší a zároveň nejlepší díl ze všech. Nejhorší na tom je, že musím naprosto souhlasit. Ani nedokážu říct proč "nejhorší", ale má to něco do sebe :D V tomhle díle bylo tolik zvratů a překvapení, že je nedokážu spočítat ani na 10 rukách :D Ale smekám před Richelle, že to uměla naplánovat do takových detailů. Konec... No... Ne málo překvapivý :D Podotýkám, že jsem u nějakých částí dokonce brečela smíchy :D No, ne jenom smíchy. Jsem ráda, že skončila s Dimitrijem, i když jsem si někdy říkala: "Né, Adrian je nej!". Fakt jsem v tom měla děsnou motanici :D
A musím říct... Tahle série mi bude děsně chybět :'( :3

22.04.2016 5 z 5

Rozhodující bitva Rozhodující bitva Rick Riordan

Další konec další skvělé série :(
Musím říct, že mě to nezaujalo tolik jako Percy Jackson (no jo, CHB forever), ale i tak to bylo bombový! Nejvíc se mi asi líbily kapitoly z pohledu Sadie. A napětí mezi Waltem a Anupem... Anup je prostě top! *-* Takže když to dopadlo takhle... No... Páni :D A Carter se Ziou :3 Jsem ráda za našeho Bese :3
Mám depku z toho, že nemám po ruce žádnou další Riordanovskou šílenost :( Potřebuju prostě další! (A podle konce to tak i vypadá :D )

06.04.2016 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Bombastická knížka. Hrozně se mi líbila část děje odehrávající se v Baje s Dimitrijovou rodinou. I to všechno okolo. Jen mě občas nudily scény ve "Strigojovským doupěti". Ale ten konec to hned všechno napravil. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout! Celkem převraty. A ten Adrian? Awww :3 Já toho týpka prostě žeru ♥ Zvláštní ale je, že beztak mívám sny o sexy Dimkovi... Jako třeba dneska :D :D

26.12.2015 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Knížka mě chytla už od zařátku, konec plný nečekaných zvratů. Hlavní trojice mi přirostla k srdci. Těším se na další díl:3

19.07.2015 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Takže jedním dechem. Strašně jsem si tuhle sérii zamilovala:3 A Gideon byl úplně... prostě... a pak... Pfff. Moc komplikovaný :D A nechci spoilerovat. Řekněme, že už čtu další díl. ♥

29.06.2015 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Tákže... Děj mě hned upoutal. Postavy mi hned padli do oka (hlavně Kaspar:3). Jen mi vadilo, jak Violet pořád fňukala. Že není správné zabíjet a bla bla. S tím mě fakt deptala. Jako chápu jí.. Ale jinak nemám, co bych vytkla. Líbily se mi kapitoly z pohledu Kaspara, a ten konec! Řekněme, že tahle Děvenka je dost zvědavá na 2. díl :D

23.06.2015 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Úžasná knížka :D Skvělý a originální nápad. Strašně dlouho jsem si jí chtěla přečíst a konečně jsem se dočkala. Rozhodně nezklamala a já se už nemůžu dočkat dalšího dílu :33

07.06.2015 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Dobrodružství, vtipnost, romantika a trocha té historie- tohle všechno ta knížka má! Absolutně jsem se nemohla odtrhnout. A ten konec! Páni. :3 Být tak na místě Cat :3 Už vím, kam se o prázdninách vydám :D Jsem zvědavá na pokračování, protože ten konec... Chi :D Ráda se k téhle knížce vrátím ♥

25.05.2015 4 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Páni... Konečně jsem to dočetla! Nemůžu uvěřit, že je konec. Knížka je plná akcí od začátku do konce. Hodně jsem se nasmála (vážně! Nečtěte ji v autobuse nebo na nějakém jiném místě. Lidi pak na vás divně koukají... :D ) a zároveň jsem i dost brečela. Myslím na konci. Nebudu spoilerovat, ale prostě... Sotva jsem se jakš takš vzpamatovala, začalo to znovu. Řvala jsem jako u žádné jiné knížky. Miluju celou tuhle sérii a těším se na další knížky od této úžasné spisovatelky ♥

Ps.: Ten konec!!! Asi to nerozdejchám. Ale svým způsobem to skončilo dobře. :/ :'D

14.04.2015 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Dokonalé! Ostatně jako vždy. Rozhodně záživnější než předchozí díl. Líbilo se mi, že má Clary vlastní hlavu. Co se týče Sebastiana- docela dost jsem si ho oblíbila. I když je ten špatnej. A Jace- miluju jeho zabijácký styl :'D. Opět dávám 5* a těším se na Město z Nebeského ohně.

27.01.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kdybych mohla, dala bych těch hvězdiček víc, než jen 5. Knížka je naprosto dokonalá! Zamilovala jsem se do ní ještě před tím, než jsem jí začala číst. Rozhodně mě nezklamala. Nemálo jsem se zasmála, a z prince Maxona jsem úplně hotová. No není úžasnej? Líbilo se mi, jak byla America sama sebou. Jsem zvědavá, jak se série bude dál vyvíjet. Snažila jsem se to čtení co nejdýl zdržovat, protože nemám další díl... Ale copak to jde?! NE! Takže teď tu sedím, culím se jak retard a brečím, že chci pokračování..! Jop, jsem v pohodě :D

btw. Proč je další až 30.dubna! :'( Jdu se s tím poprat v originále :'D

30.11.2014 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Oh můj bože! Strašně se mi to líbilo. Přečetla jsem to skoro hned. No jo, blbá škola. Ale bylo to boží. Líbili se mi Čtyřkovi reakce na Tris. Úplně zlaté. ☺☺☺ ♥♥♥

26.11.2014 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Knížku jsem přečetla kvůli povinné četbě. A musím říct, že mě chytla hnedka ze začátku. Věděla jsem, jak příběh končí, jen jsem si celou dobu říkala, že se to určitě změní, jak se budu blížit ke konci. A ono nic. No, nevadí. Rozhodně všem doporučuji.

29.01.2017 4 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Super díl! Jsem ráda za nové postavy- Jeřáb/ Rowan ♥ . Konec, jako vždycky, plný zvratů. Všécko se to podě...kazilo :D Nemůžu se dočkat dalšího dílu, až se všechno vyřeší. Tolik otázek a tak málo odpovědí...

29.05.2016 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Taková pohodová, oddechová knížka. I když musím říct, že mě chvílema hrozně deptalo fňukání hlavních postav. Pořád se to opakovalo, chvílema byl děj nejasný a celkově se nic nedělo. Neříkám, že je to špatná knížka, jen, že jsem četla i lepší :)

13.04.2016 3 z 5

Měděná rukavice Měděná rukavice Holly Black

Příjemná oddechovka. O kousek lepší než první díl. A ten konec. Hmm. Těším se na další.

23.01.2016 5 z 5